نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: استرس شدید

814
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3378
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

استرس شدید

دختری هستم ۲۶ساله که ۳سال پیش به دلیل اختلاف زیاد از هم جدا شدند و الان مادرم با اقا پسری که دوسال از من کوچکتر است از دواج موقت کردندمن که از همو ن موقع نیاز به درمان داشتم بی خیال این موضوع شدم اما خواهرم ای راه را رفت خودم حدود ۴سال است که با تقا پسری اشنا هستم که در تمام اون شرایط سخت در کنارم بود بعد شدیدا بهش وابسته شدم تا خایی که حاضرم زندگیمو بهش بدم بعد از کلی رفت و امد و مسافرت رفتن با خانوادش ما تصمیم به از دواج.گرفتیم البته نا گفته نماند که اصلا قصد ازدواج نداشت ولی با چند تا شرط که پدرم ماشین بخره و به جای جهزیه پول را دست خودمون بدند راضی شدالان حدود ۲۰روز دیگر قرار نامزدی گذاشتیم ولی از اون موقع استرس شدید دارم و همش عصبی و کلافه ام .و زود رنج خیلی حالم خوب نیست لطفا کمک.کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دوراهی

دوست عزیز
    با توجه به مورد قبلی پیش آمده برای شما بهتر است با دقت بیشتر راه و مسیر زندگی خود را انتخاب کنید اگر از تصیمیم خودتون مطمئن هستین که باید اضطراب خودتون رو درمان کنید تا آرومتر بشین ما چیز زیادی از زندگی شما نمی دونیم فقط آن چیزی که بیشتر مشخص است این است که شما با ثبات در این راه قدم برنمی دارید و صددرصد از انتخاب خودتون مطمئن نیستید پیشنهاد ما استفاده از یک بهترین [replacer_a] برای آشنایی کامل با پیشینه ارتباطی هر دونفر شما و کمک به برنامه ریزی برای آینده شماست!
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)