نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: بی توجهی همسر و عدم ابراز علاقه

2650
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3386
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy بی توجهی همسر و عدم ابراز علاقه

سلام. خسته نباشید. من حدود یازده ماهه که با همسرم ازدواج کردم. خیلی دوسش دارم و مدام بهش ابراز علاقه می کنم. از هر راهی که بتونم. اما جوابی نمی بینم. یا اونقدری نیست که دلم آروم بگیره. بارها بهش گفتم که چرا هیچ احساسی از خودش بروز نمی ده ولی اون میگه داره نهایت سعیش رو می کنه!!!! گاهی هم مشکلات کاری رو بهانه می کنه برای کم توجهیش. از این نگرانم که در آینده منم از اینکه احساساتم رو نشون بدم زده بشم. چیزای دیگه ای هم می بینم که باز فکر می کنم ناشی از اینه که من و نیازهام و زندگیمون براش اهمیت نداره. اونم در شرایطی که برای دیگران اینطور نیست.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2942
    تشکـر
    52
    تشکر شده 37 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : همسرم بی توجهه و ابراز علاقه نمی کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط parry نمایش پست ها
    سلام. خسته نباشید. من حدود یازده ماهه که با همسرم ازدواج کردم. خیلی دوسش دارم و مدام بهش ابراز علاقه می کنم. از هر راهی که بتونم. اما جوابی نمی بینم. یا اونقدری نیست که دلم آروم بگیره. بارها بهش گفتم که چرا هیچ احساسی از خودش بروز نمی ده ولی اون میگه داره نهایت سعیش رو می کنه!!!! گاهی هم مشکلات کاری رو بهانه می کنه برای کم توجهیش. از این نگرانم که در آینده منم از اینکه احساساتم رو نشون بدم زده بشم. چیزای دیگه ای هم می بینم که باز فکر می کنم ناشی از اینه که من و نیازهام و زندگیمون براش اهمیت نداره. اونم در شرایطی که برای دیگران اینطور نیست.
    عزیزم توجه زیادیم اصن خوب نیس زمانی میتونی احترام و توجه و علاقه بقیه جلب کنی که اول خودت به خودت احترام بزاری و خودت خودتو دوست داشته باشی .مطمئن باش جواب میده .سعی نکن علاقتو با حرف نشون بدی سعی کن علاقتو از رفتارات بفهمه .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3322
    تشکـر
    118
    تشکر شده 146 بار در 94 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام پری جان.من8ماه پیش ازدواج کردم4ماه قبلش هم نامزدبودیم.نامزدی مون طولانی نبود.مانامزدی ندیدیم الان هم که سرخونه زندگی مون هستیم مثل نامزدها رفتارمیکنیم.شوهرمن خیلی بااحساسه خیلی راحت هم ابرازعلاقه میکنه.مشکل من اینجاست که به موقع این کارارو انجام نمیده....درطول روز یاسرکاره یاجلولپ تاب تواینترنته این عذابم میده که وقتی بایدبامن باشه نیست؛ جای دیگه اس این خرمو گرفته که کاراشوبامن درمیون نمیذاره،بامن مشورت نمیکنه مشکل من اینه .وامامشکل تومرداهمه شون مث هم هستن یه مدت که میگذره سردترمیشن نمیدونم راه حلش چیه پرس وجوکن تحقیق کن تاجواب بگیری.امیدوارم موفق باشی وزندگی آرومی روکنارش داشته باشی بازهم اگه تونستم راهنماییت میکنم.
    امضای ایشان
    توراباغیرمی بینم
    صدایم درنمی آید
    دلم میسوزدوکاری
    زدستم برنمی آید......

4. کاربران زیر از خسته دل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3386
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از جواب هاتون. من با رفتارم علاقه مو بهش نشون میدم. فقط گفتن با زبان نیست. موقعی که کوچیک ترین مسئله مو بهش میگم و هیچ چیزی رو ازش پنهان نمی کنم لیلش اینه که از عمق وجودم می خوامش و بهش اعتماد دارم و از خودم جداش نمی کنم. مگه غیر از اینه؟ ولی اون اینطوری نیست. نمیگم کلا بی احساسه و علاقه ش به من در حد هیچه!!!! ولی باید خودم یادش بندازم که ابراز علاقه کنه!!!!! باور کنید! اینم حس بدی بهم میده. در کل وقتی نگاه می کنم می بینم که یه جورایی من رو به خودش نزدیک نمی بینه. در موضوعات مختلف. مثلا ترجیح دادن راحتی من به راحتی دیگران. رفع به موقع نیازهای خودم و خونه. تو این هفته دوبار خواستیم بریم خرید ولی برای کار دیگه ای لغو شد. اونم وسط راه. خب اگه من براش مهم باشم و منو دوست داشته باشه نباید بذاره این اتفاق بیفته.نباید بذاره جیزای دیگه مانع راحتی و آساش من بشه.
    گاهی هم فکر می کنم من زیادی حساسم. شاید به خاطر شرایط سخت کاری و مالی که از لحظه ی او زندگیمون برامون پیش اومد باشه. گیج شدم...

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9704
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

منم دقیقا مشکل شمارو دارم عزیزم.سرد شدنش کم کم اتفاق افتاد،اوایل وقتی بهش می گفتم بگو دوسم داری می گفت ولی شرایط روز به روز بدتر شد تا جایی که دیگه طفره می رفت و نمی گفت.خوشبختانه ما عقد نکرده بودیم تو این 11 ماه و من نتونستم تحمل کنم رفتاراشو و ترکش کردم و الان خیلی حالم بهتره ولی همش افسوس می خورم که کاش زودتر نسبت بهش بی تفاوت و سرد رفتار می کردم،اونجوری قطعا الان مجبور به جدایی نمی شدم.توام سعی کن ازش فاصله بگیری،بهش زنگ نزن بذار هر وقت خودش میخواد زنگ بزنه،دیگه قربون صدقش نرو،بذار اون بیاد طرفت.الان این بهترین راهه،اگر اینجوری ادامه بدی به جایی میرسی که از اینی که امروز هست خیلی بدتر و بی تفاوت تر میشه.

7. کاربران زیر از behnazi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9718
    تشکـر
    79
    تشکر شده 214 بار در 117 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام پری خانوم.
    مشکل شما تقریبا در بیشتر خانواده ها وجود داره.احتمال این وجود داره که شوهر شما توی زندگی گذشتش طعم محبتو نچشیده و کلا اخلاقش احساسی نیست شاید برای همین توی زندگی با شما هم احساساتی نیست.
    در ضمن رابططو با خانوادش و خودش گرمتر کنو کار هایی انجام بدی که تو دلش جا بشی.طوری باش که بخاطر کارهات منت سرش نذاری و به احتمال 100% ازشماحرکت ورفتار ناپسندی دیده که باعث شده نسبت به محبت های شما بی احساس باشه.همچنین سعی کنید جلوی همسرتون از خانواده و نزدیکانش اصلا غیبت و یا حاشیه چینی نکنید ! ( انشاالـ.. که اینطور نیست ), صرفا ما با توجه به چند مورد که داشتیم این نظرو میدیم.

----------------------------------------------------------------------
    * برای شما و همسرتون ارزوی زندگی شاد و گرمی را داریم*

9. کاربران زیر از m-a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط parry نمایش پست ها
    سلام

افراد رفتارها و کنشها و واکنشهای متفاوتی نسبت به حوادث و احساسات و عواطف پیرامونی خود دارند و مخصوصا در دو جنس مخالف این کاملا بارز و مشهوده. نگران نباشید و برای بالانس کردن تا به یک تراز نسبی رسیدن بهتره که هر دو با هم به یک مشاور آگاه رجوع کنید. موفق باشید

دکترا در روانشناسی

11. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11212
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

متاسفانه منم این مشکلو دارم تصمیم گرفتم یه کم ازش فاصله بگیرم تا ببینم چی میشه اما میترسم اوضاع بدتر شه چون میدونم اون آدمی نیست که با وجود اینکه میدونه دلخورم بیاد و دلجویی کنه . فقط توکل به خدا میکنم . کاش خدا به جوونا بینش درست وسه زندگی بده .

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11022
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام منم یک ساله که عقد کردم و همین مشکلو دارم خیلی سرد برخورد میکنه و ابراز علاقه نمیکنه هنوز اوایل بهتر بود ولی الان دیگه نه هروقت هم بهش میگم یه بهونه ای میاره و حرفو عوض میکنه دیگه دارم از این موضوع عذاب میکشم

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11022
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

منم گاهی تصمیم میگیرم ازش دور بشم ولی بازم پشیمون میشم میترسم کارم اشتباه باشه

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10779
    تشکـر
    314
    تشکر شده 360 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

یادمان باشد اگر به کسی محبت میکنیم او بیش از انچه که ما تصور میکنیم به مهربانی نیازمند است.

می خواید بی محلی کنید وضعیت بهتر میشه؟ اگه کسی به خودتون بی محلی کنه بعد از چند مرتبه ولش می کنید یا منت می کشید؟

خصلت مرد اینه که می خواد با رفتارش نشون بده دوستتون داره نه با گفتار. ولی عاشق شنیدن جمله های محبت امیز از طرف همسرش می باشد.

به رفتارهای همسرتان توجه داشته باشید.

مردها دوست دارند بابت هر کاری که می کنند مورد توجه قرار بگیرند.

(موفق باشید)
    امضای ایشان
    . وقتی به کسی،به طور کامل
    وبدون هیچ شک وتردیدی
    اعتماد
    می کنید درنهایت دونتیجه کلی خواهد داشت. :
    یا شخصیبرای زندگی
    یادرسیبرای زندگی

16. کاربران زیر از n@jmeh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9163
    تشکـر
    54
    تشکر شده 32 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بر خواهران عزیز

منم سه ساله ازدواج کردم همین مشکلو دارم

من. دوران نامزدی و عقد طولانی نداشتیم تا 6 ماه اول همه چی خوب
    بود ما الان نه.

الان جای من و اون عوض شده وقتی ناراحتی پیش میاد منم که میرم

سراغش .البته اون این رفتارشو به کاره زیادش نسبت میده .نمیدونم باید

چیکار کرد.میدونید بیشتر مشکلات از درون خانواده هاست و نحوه تربیت بچه هاست.

مثلا الان ما دو روزه قهریم و الانم رفت سره کار.رفتم دمه در بدرقش سرشو انداخت پایین و

رفت.اگر راه حلی پیدا کردید به منم بگید.

18. کاربران زیر از همسر عزیزم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    تشکر شده 191 بار در 126 پست
    میزان امتیاز
    10

منو شوهرم برعکس شماییم. شوهرم شدیدا ابراز علاقه میکنه ولی من نمیتونم.

زیاد حساس نشو روی این موضوع. منم شوهرم رو خیلی دوست دارم وگرنه باهاش ازدواج نمیکردم. حتما شوهر شما هم مثل منه دیگه

شما رو بی نهایت دوست داره اما فقط قدرت بیان نداره. مشکلی نیست. مطمئن باش مثل من داره روی خودش کار میکنه تا یاد بگیره

نگران نباش عزیزم موفق و خوشبخت باشی...

20. کاربران زیر از sepideh.t بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14143
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بی توجهی همسر و عدم ابراز علاقه

I سلام
    منم دقیقا همین مشکلو دارم
    ولی همسرمو خیای دوست دارم خیلی عذاب میکشم

اروم دپرس شدم
    براتون آرزو میکنم مشکلتون حل بشه

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14143
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیرم ممنون از همدردیتون
    فکر میکنم بهتر تو احیاساتت تعادل بوجود بیاری اگر مثل من خیلی قربون صدقه میری کمش کن

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بی توجهی همسر و عدم ابراز علاقه

سلام به همه دوستان.
    داشتم پست رو می خوندم دیدم چندین نفر همین مشکل رو دارن.
    واقعا سخت هست که زنان از سوی مردان درک نشن
    اما واقعا این طور نیست.ما مرد ها شما زن ها رو درکتون میکنیم.اما درک کردن ما مرد ها با شما زن ها فقط کمی متفاوت هست.
    ما مرد ها وقتی میریم سر کار همه ش تو این فکر هستیم که داریم برای خونواده مون که شمای زن و بچه مون هستید کار میکنیم.و این خودش یعنی محبت ما به شما.
    همه ش تو این فکر هستیم که وقتی یه چیزی می خریم داریم محبت میکنیم.
    که متاسفانه این نمی گم محبت نیست .هست اما تعریف شما زن ها از محبت چیز دیگه ایه.
    تعریف شما از محبت کردن یعنی توجه مطلق به شما.یعنی گفتن صرف کلمه ی دوستت دارم.(که به شخصه اعتقاد دارم روزانه از قرص های ضروری برای زن هست از طرف مرد گفته بشه دوستت دارم.)
    محبت از نظر شما یعنی نشستن کنارتون و گرفتن دستتون و نوازش شما.

اما نکته ی خیلی مهم این هست که واقعا ما مرد ها خیلی هامون این چیز ها رو نمی دونیم.
    کاری که شما باید بکنید اینه که خیلی
    نا محسوس و غیر مستقیم به ما بفهمونید از نظر شما محبت یعنی چی؟!!.در ضمن تکریم کردن کار هایی که بیرون انجام میده رو فراموش نکنید.همیشه وقتی می خوایید یه نکته ای رو مردتون بفهمونید اول یه نکته ی مثبتی رو توی همسرتون تقویت و تمجید کنید بعد نکته ی خودتون غیر مستقیم بگید.
    (برای مثال میتونید بگید میدونم بیرون بودی و سر کار رفته بودی والان کلی خسته ای.ولی میشه یه کم پیشم بشینی ؟چون الان شدیدا بهت نیاز دارم)یا (میدونم که کلی خسته ای چیکار کنم که خستگی ت در بیاد؟؟! بعد از چند دقیه که کمی از خستگی ش در اومد کنارش بشینید و بگید واقعا الان بهت نیاز دارم.) این واقعا تقویت کنندده ی بنیاد روانی مرد یعنی اقتدارشون هست.
    حالا شما زمانی که اطلاع ندارید وقتی همسرتون از سر کار برمیگرده خسته و کوفته میاد خونه دنبال این هستید که یکم بهتون توجه کنه.(حقم دارید)اما اینجاست که ابتدا باید یه کم به اون برسید و خستگی که تنش در اومد اون وقت انتظار داشته باشید.
    حالا همسرتون از بیرون اومده از همون اول دنبال این هستید که بهتون توجه کنه.و مرد به دنبال این هست که شما کاری که بیرون کرده رو ببینید.
    شما وقتی به همسرتون میگید چشمت کور دندت نرم زن گرفتی باید هم کار بکنی مرد میره تو لجبازی و ندیدن شما.
    دست ما مردا نیست طبیعتی هست که خدا آفریده مارو.
    پس هیچ وقت عیب رو در همسرتون نگردید.اول درون خودتون پیداش بکنید.بعد روی همسرتون اجرا کنید.

سه توصیه :
    اول باید به همسرتون بفهمونید محبت کردن از دید شما یعنی چی؟ چون اکثر مرد ها نمی دونن چجوری باید محبت کنند.چون تعریفشون با یک زن فرق میکنه.
    دوم اینکه با قهر کردن و عقب کشیدن هیچ وقت کاری درست نمیشه.هیچ وقت میدون رو برای یه مرد خالی نکنید .چون احتمال خطا خیلی زیاد میشه.
    سوم اینکه برادرانه توصیه میکنم اقتدار مرد رو با غر زدن نشکنید.شما خودتون شاید متوجه نیستید و غر میزنید.اما غر زدن مرد رو از درون داغون میکنه.(غر زدن چیزیه که خیلی از زن ها توش ماهر هستن.)
    همین که میاد خونه شروع میکنید به غر زدن.اه این چه زندگی ای هست که برام درست کردی یا کله ت توو موبایله یا تو نت یا خوابی.
    این دقیقا مرد رو میبره توو فاز لجبازی.
    ببخشید اگر زیاد بود.
    ویرایش توسط mahdianshakib : 04-01-2015 در ساعت 10:51 AM

24. 2 کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)