نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: عاشق دختر دبیرستانی

1117
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3388
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عاشق دختر دبیرستانی

سلام دوستان تو رو خدا كمكم كنيد
    پسري هستم 26 ساله كه چند وقت قبل در خيابان محل كارم به طور اتفاقي دختري از همسايه ها رو ديدم كه از دبيرستان برمي گشت خونه، اين رفت و آمدهاش به مرور زمان من و جذب خودش كرد و ازش خوشم اومد هر چند بقول يكي از دوستام فقط به خاطر زيباييش ازش خوشم اومد. راستش شايد دليل اصلي اين بود اما به مرور زمان رفتارش كه اصلا به پسري توجه نميكنه و سر به زير بودنش باعث شد ازش خوشم بياد خلاصه با كلي تحقيق و پرس و جو اسم و فاميل و سن و سالش رو فهميدم فهميدم كه فقط 16 سالشه و... با يكي از دوستاي صميمي خودم موضوع رو در ميان گذاشتم كه به نظرش برم سمت خود دختر و باهاش حرف بزنم يا نه از طريق خانواده برم جلو و به صورت رسمي. اون بهم گفت چون شهر كوچيكه نميشه ريسك كرد و رفت سمت خودش شايد ازت زده بشه،بحرحال به حرف دوستم گوش كردم و از طريق خانواده رفتم جلو اما در حالي كه چه از نظر مالي و چه از نظر موقعيت خانوادگي به شدت از ما پايين تر بودن اما جواب منفي شنيدم و مامانش گفت اون خواهر بزرگتر داره و سنش هم كمه و... با اين جواب به شدت ضربه روحي خوردم كه باعث شد از رشته خودم كه مهندسي بود انصراف بدم امروز كه ارديبهشت 93 هست و دارم اين مطلب رو مينويسم هنوز كه هنوز نتونستم فراموشش كنم و هر از چند گاهي هم ميرم سمت دبيرستانشون كه ببينمش بدجوري عاشقشم اما نميدونم چيكار كنم در ضمن اون الان سال سوم دبيرستان و تابستان هم كنكور داره درواقع امسال درسش تموم ميشه و سنش هم 18 ساله. تو رو خدا كمكم كنيد كه چيكار كنم چون ديگه از زندگي بدون اون سير شدم من چند بار تصميم به خودكشي گرفتم آخه چند سالي هم ميشه كه پدرم رو از دست دادم و اگر قراره به عشقم هم نرسم پس مرگ بهتر از زندگي واسم. دوستان تو رو خدا بگيد من چيكار كنم ديگه به بن بست رسيدم دست و دلم به هيچ كاري نميره فقط فكر و ذكرم شده اون
    ویرایش توسط elnewnew : 04-28-2014 در ساعت 11:49 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بخاطرش حاضرم بميرم

دوست گرامی
    شما باید مهارت های خودتون رو در زمینه ارتباط موثر تقویت کنین! آشنایی با یک خانم جدید و یا گزینه های دیگر باعث حذف گزینه های قبل میشه ! در واقع شما عاشق اون دختر نشدید بلکه عاشق خودتون شدید یعنی شما یک فرد عاشق هستید چون حتی بدرستی اون دختر رو نمی شناسید و احتمال اینکه بعد از ازدواج هم با اون خانم دچار مشکل میشدید کم نبود! بهرحال بهتره کمی مهارت های ارتباط موثر رو بیاموزید و مطمئن باشید که این انتخاب هم ممکن است باز انتخاب آخر شما نباشد و با بینش بیشتری همسر خود را انتخاب کنید!
    امضای ایشان

3. کاربران زیر از Admin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3388
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من متوجه منظورتون نشدم. من فقط دلم ميخواد بتونم با اون ازدواج كنم فقط همين فكر و ذكرم شده اون اما هيچ راهي نيست

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3322
    تشکـر
    118
    تشکر شده 146 بار در 94 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام اشتباه میکنیدشمادرحال حاضرفقط ازاون خوشتون اومده وتوذهنتون رویای زندگی کردن بااون شخص روساختین .عشق شماواقعی نیست.عشق واقعی اونه که طرفتون روازهرلحاظ موردارزیابی قرار بدیدودرموردخصوصیاتش اطلاعات زیادی روبدست بیارین.بعدبااین اطلاعات بدست اومده رویاتون رومجددااصلاح کنید.یعنی بطورمثال اگه اون شخص خیلی احساساتی وزودرنجه باخودتون فکرکنید که ایامیتونیدتاآخرعمرتون پاسخگوی احساساتش باشید یانه وسط راه قراره کم بیارین وحرف طلاق روپیش بکشین؟پیشنهادمیکنم فراموشش کنید چون یقین دارم بعدازازدواجتون ازانتخابتون پشیمون میشین.
    امضای ایشان
    توراباغیرمی بینم
    صدایم درنمی آید
    دلم میسوزدوکاری
    زدستم برنمی آید......

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3388
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان ممنون ميشم بيشتر من رو راهنمايي كنيد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)