نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: شک به دوست دختر

4208
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2812
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شک به دوست دختر

با سلام پسری هستم 28 ساله الان یک ماهی هستش که با یه دختر که 10 سال از من کوچیکتره آشنا شدم (البته تو خیابون . دختر خانوم با مادرش بود) خلاصه اینکه من آدم احساسی نیستم وفوق العاده با احتیاط هستم ولی این دختر خیلی از معیارهایی که من می خوام رو داره ولی مشکل اینجاست که من شک دارم بهش همش فکر میکنم یک درصد امکان داره نقش بازی میکنه اما اون چیزی رو که باید در مورد اون بدونین اینه که من از راههای مختلف امتحانش کردم جواب مثبت گرفتم یعنی خوب بودش ، خودش میگه تا بحال با کسی دوست نبوده البته من با زیرنظر گرفتن رفتاراش دیدم راست میگه ، والله هر چقدر این دخترو من آزمایش میکنم جایی واسه شک کردن به اینکه اون با کسی رابطه داشته نمیزاره ولی یه کارش واسه من علامت سوال باقی گذاشته یعنی بیشترین عامل شک کردن من به اون همین مسئله هستش ( اون اینه که بعد از چندین بار حرف زدن درباره مسائل جنسی خیلی راحت با من صحبت می کنه انگار همسر منه در ضمن یک بار هم همدیگه رو بوسیدیم ) البته بعد از بوسیدن به من گفت کلی عذاب وجدان گرفته ، البته ناگفته نباشه که از روز اول به من گیر میداد که نماز بخونم حتی نمیزاره موهاشو ببینم حتی همش در مورد قرآن خوندو یا زیارت عاشورا حرف میزنه که این دوتا کاراش با هم تناقض داره . البته من تنها دلیل عقلانی که واسه اینکار پیدا کردم اول اینکه سنش کمه دوم اینکه به احتمال 99 درصد من عشق اولش هستم و سوم اینکه بخاطر اینکه به من اعتماد داره و نمی خواد منو از دست بده و اطرفی منو به دید شوهرش می بینه اینکارو انجام داده

خواهشا منو راهنمایی کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    767
    تشکـر
    187
    تشکر شده 120 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ازدواج

سلام
    خوب نکته ای که خودتون هم می دونید اینه که ایشون کم سن و سال هستند
    به نظرم امتحان کردن طرف مقابل خوبه ولی بیش از حدش خوب نیست شما اگر اینجوری پیش برید شاید این کار براتون یه ابزار باشه و در مورد همسر ایندتون هم اینکار را بکنید.
    اگر به یقین رسیدید که ایشون معیارهای شما را دارند پس بازیچش نکینید. این خانم شاید به خاطر وابستگی یا از دست ندادن شما حاضر باشه شما را ببوسه و یا بدتر از این اتفاق بیفته و شما همش در حال تجزیه و تحلیل کارهاش هستی که اینجوری گفته ولی اینجوری عمل کرده و میگید تناقص داره و این اصلا خوب نیست

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41499
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شک به دوست دختر

نقل قول نوشته اصلی توسط dj bobo نمایش پست ها
    با سلام پسری هستم 28 ساله الان یک ماهی هستش که با یه دختر که 10 سال از من کوچیکتره آشنا شدم (البته تو خیابون . دختر خانوم با مادرش بود) خلاصه اینکه من آدم احساسی نیستم وفوق العاده با احتیاط هستم ولی این دختر خیلی از معیارهایی که من می خوام رو داره ولی مشکل اینجاست که من شک دارم بهش همش فکر میکنم یک درصد امکان داره نقش بازی میکنه اما اون چیزی رو که باید در مورد اون بدونین اینه که من از راههای مختلف امتحانش کردم جواب مثبت گرفتم یعنی خوب بودش ، خودش میگه تا بحال با کسی دوست نبوده البته من با زیرنظر گرفتن رفتاراش دیدم راست میگه ، والله هر چقدر این دخترو من آزمایش میکنم جایی واسه شک کردن به اینکه اون با کسی رابطه داشته نمیزاره ولی یه کارش واسه من علامت سوال باقی گذاشته یعنی بیشترین عامل شک کردن من به اون همین مسئله هستش ( اون اینه که بعد از چندین بار حرف زدن درباره مسائل جنسی خیلی راحت با من صحبت می کنه انگار همسر منه در ضمن یک بار هم همدیگه رو بوسیدیم ) البته بعد از بوسیدن به من گفت کلی عذاب وجدان گرفته ، البته ناگفته نباشه که از روز اول به من گیر میداد که نماز بخونم حتی نمیزاره موهاشو ببینم حتی همش در مورد قرآن خوندو یا زیارت عاشورا حرف میزنه که این دوتا کاراش با هم تناقض داره . البته من تنها دلیل عقلانی که واسه اینکار پیدا کردم اول اینکه سنش کمه دوم اینکه به احتمال 99 درصد من عشق اولش هستم و سوم اینکه بخاطر اینکه به من اعتماد داره و نمی خواد منو از دست بده و اطرفی منو به دید شوهرش می بینه اینکارو انجام داده

خواهشا منو راهنمایی کنین
    به احتمال زیاد ایشون چت ************ی داشته
    نه رابطۀ ************ی
    و البته طبعش گرمه
    بهش حق بدین که علاقه مند باشه خودش رو بهت هدیه بده اما هنوز باحیاست و می ترسه
    امضای ایشان
    بوسه‌ای که در آن محبت نباشد جز تماسی بی‌معنا و چندش‌آور نیست.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    دقت کنید که ایشان در سن نوجوانی قرار دارند و با ابراز احساسات و توجه شما احتمال وابستگی در ایشان زیاد می باشد و چون می خواهند دوست داشتن شما را داشته باشند به نیازها و خواسته های شما بدون در نظر گرفتن آسیب های احتمالی بیشتر توجه می کنند و در کنار آن دقت کنید که بیشتر رفتارها در این سن بر پایه هیجان می باشد.
    1. معیارهای شما برای انتخاب این خانم چیست؟
    2. چند مدت است که ایشان را می شناسید؟
    3. هدف هریک از شما از این ارتباط چیست؟
    4. در روابط قبلی نیز شما فرد مقابلتان را دائم چک می کرده اید؟
    5. روابط شما با دوستان و خانوادیتان چگونه می باشد؟
    6. رابطه جنسی شما به چه میزان می باشد ؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45046
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من سه سالی میشه با یه دختر که ی سال از خودم کوچیک تر هستش دوست شدم
    خیلی رابطه خوب و عاشقانه ای داریم و واقعا تصمیم گرفتیم که هدفمون رو ازدواج بزاریم با این که من بیست سالمه و اون خانوم ۱۹ سالشونه
    ی نسبت فامیلی خیلی دوری داریم و واقعا خانوادش منو دوست دارن
    یکم جدیدا نسبت بهش شک پیدا کردم و حالا این شک از کجا میاد بر میگرده ب اونجا که خیلی تو پیج اینستاگرامش پسرارو داره و لایکشون میکنه
    ولی وقتی میگم میگه خب محدودم نکن نمخوام ازادیمو به خاطر این که رل دارم از دست بدم
    دایرکت و اینا جواب نمیده فقط ته تهش لایک
    واقعا دوسش دارم و بعضی اوقات مثلا اسم پسر تو گوشیش میبینم ازش که میپرسم میگه دوستامن میان اذیتم میکنن یا نمدونم بعضی دوستاش با شماره برادرشون میان باهاش حرف میزنن
    إه نظرتون چیکار کنم
    الان همه تو سن ما رابطشون دو ماهه اس ولی منو این خانوم سه ساله باهمیم ینی دوست داریم همو
    ممکنه از من دگ خوشش نیاد یا ازم زده شدهه باشه
    چون اوایل خیلی عشقم عشقم میگف ولی الان زیاد نمیگه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)