نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: احساس شرم ، خجالت و سرخوردگی

783
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3433
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy احساس شرم ، خجالت و سرخوردگی

سلام
    راستش من و يكي از پسر هاي فاميلمون مدت ها بود كه به هم علاقه داشتيم و قصد ازدواج ...
    ولي مادر ايشون به خاطر حجاب من و اينكه من پيانو ميزدم و موارد اين شكلي سخت مخالفت كردن و به خاطر بيماري قلبي ايشون و ترسمون از اينكه اتفاقي براشون بيافته ما هرنوع ارتباطمون رو با هم قطع كرديم و يه جورايي قيد هم رو زديم
    بعد از اين اتفاق و به خاطر اينكه مادرش منو نپسنديدن من هميشه يه حس مقصر بودن دارم هركاري كه ميكنم حتي قبل از اينكه نتيجش بياد حس ميكنم كه خراب شده احساس ميكنم از عهده ي هيچ كاري بر نميام و با كوچكترين انتقادي از كارم سريع به هم ميريزم و خجالت ميكشم و احساس سرخوردگي ميكنم انقد كه ديگه بيشتر تو جمع هاي مختلف ساكت ميمونم و تا جايي كه بتونم كار خاصي نميكنم و اين داره خيلي ازارم ميده
    نمبدونم باش چجوري كنار بيام ممنون ميشم اگر كمكم كنيد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3439
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : قطع رابطه

عزیزم حجابتو داشته باش و از پسر مورد علاقت بخواه که مادرش دوباره درباره ی شما فکر کند.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3433
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : قطع رابطه

متاسفانه ايشون كاملا روي نظرشون مصمم هستن و علي رغم تلاش هايي كه كرديم من با معيار هاي توي ذهنشون تطابق ندارم يه جوري ميشه گفت كه كاري نميشه كرد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد