نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: اخلاق بد پدر

1306
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3432
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اخلاق بد پدر

سلام گفتم رفتم خواستگاری ی دختر که ی عقد نا موفق داشته. دفعه دوم هم رفتیم که ی بهانه بیاریم و بگیم ن ولی رفتیم دیدیم از همه لحاظ کامل ترین هستند الان دو روزه من و خانواده ام زیر ی فشار غیر قابل تصور هستیم از ی طرف همه چیز تمامه از ی طرف این مشکل بابام میگه خانواده ما هی تیکه می ندازن و من نمی تونم دوام بیارم موندم چیکار کنم تو را خدا کمک کنید باور کنید دوشبه نخوابیدم و ی وعده غذایی داشتم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    تشکر شده 56 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : در خواست کمک اورژانسی

خب اگه خیالت راحته دختر خوبیه و تحقیق کردی بگیرش .گناه کبیره که نکرده بدبخت یعنی بخاطر یه عقد نا موفق همیشه باید تنها باشه ؟!!! میتونی بری از خانواده شوهر قبلیش تحقیق کنی
    امروزه روز خیلی مد شده که دخترا نامزدی یا عقد میکنن میبینن طرف به هر دلیلی بدرد نمیخوره ازش جدا میشن برای پسرا هم همینطوره .............

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3462
    تشکـر
    17
    تشکر شده 20 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط majid110 نمایش پست ها
    سلام گفتم رفتم خواستگاری ی دختر که ی عقد نا موفق داشته. دفعه دوم هم رفتیم که ی بهانه بیاریم و بگیم ن ولی رفتیم دیدیم از همه لحاظ کامل ترین هستند الان دو روزه من و خانواده ام زیر ی فشار غیر قابل تصور هستیم از ی طرف همه چیز تمامه از ی طرف این مشکل بابام میگه خانواده ما هی تیکه می ندازن و من نمی تونم دوام بیارم موندم چیکار کنم تو را خدا کمک کنید باور کنید دوشبه نخوابیدم و ی وعده غذایی داشتم
    مجید جون اگه می دونی که دختر خوبیه و با خنواده هست، چرا دودلی پس
    مشکل ما ایرانی ها اینه که به خاطر حرف مردم زندگی می کنیم نه به خاطر اون چیزی که دلمون واقعاً میخواد....واقعاً نظر و عقاید دیگران در زندگیمون و راجب به زندگیمون چه اهمیتی داره وقتی خودمون می دونیم زندگی خوبی داریم...اصلاً به کسی چه ربطی داره...
    اما باید بهت بگم که حتماً از دلیل جدا شدنش مطلع شو که چرا جدا شده و عقد نا موفقی داشته....
    توکل به خدا داشته باش و به خاطر دل خودت زندگی کن..
    به امید اینکه همیشه موفق، شاد و سالم باشی

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3506
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیالت راحت باشه هیچ وقت نمیتونی دهن مردم رو ببندی.اگه خانواده خوبی داره و دختر خانمه هم مشکلی نداره.و خانواده شما هم نظر مثبت بهش دارن توکل کن برو جلو(همیشه سعی کن کاری نکنی که بعدا پشیمون بشی)آره داداش. من این دوره رو گذروندم ولی توکل کردم و خدارو شکر میکنم بهترین همسر دنیارو دارم. موفق باشی (راستی خبرشو بده - یادت نره مارو هم دعوت کنی )

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد