نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ادامه ی رابطه بعد از خیانت.نظر شما چیه؟

1065
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3486
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ادامه ی رابطه بعد از خیانت.نظر شما چیه؟

سلام.من و دوست پسرم 3 ساله با همیم.من دانشجوی کرجم 21 سالمه و اون دانشجوی رشت و 22 سالشه.ما از هم دوریم و دیر دیر همو میبینیم.یک سال پیش فهمیدم اون با یه دختر دیگه اونجا دوسته و با هم رابطه ی جنسی هم دارن.خیلی شوکه شدم چون ما خیلی همو دوست داشتیم و قصد ازدواج داریم.باهاش خیلی دعوا کردم و بارها قهر کردم اما نتونستم تموم کنم.هنوزم دوسش داشتم.با اون دختره کامل قطع رابطه کرد.قسم خورد هیچ عشقی به اون نداشته و قول داد دیگه بهم خیانت نکنه و تا امروز هم سر حرفش موند و الان منو خیلی دوست داره و قصدمون ازدواجه.اما من گاهی به اون موضوع فکر میکنم و خیلی ازارم میده و همیشه بهش شک دارم و نمیتوم بهش اعتماد کنم.
    به نظرتون چی کار کنم؟نمیتونم باهاش تموم کنم . چی کار کنم که این مشکل بدبینی و شکاکی حل شه و مثل قبل شیم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3462
    تشکـر
    17
    تشکر شده 20 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ادامه ی رابطه بعد از خیانت.نظر شما چیه؟

سلام
    من به عنوان یه پسر هیچوقت حاضر نیستم از خیانت کسی بگذرم، چه برسه که قصد اذدواج هم باهاش داشته باشم
    همه چیز بستگی به ذات آدمها داره
    اگر با هم بودین و بهت خیانت کرده، مطمئن باش که بازم این کارو خواهد کرد...
    مرد واقعی این دوره زمونه نیست و اگه باشه انگشت شماره
    مخصوصاً توی جامعه ی خودمون که سرشار از فساده... از هر لحاظ که فکرشو کنی
    تبدیل به یه متد شده که مردها تازه بعد از ازدواج یادشون میاد که دوست دختر نداشتن
    البته باید بگم در مورد زنها هم صدق می کنه اما به عنوان یه مرد باید بگم که درصد خیانت آقایان بیشتره و متاسفم از این بابت که مردم اینقدر راحت به همسر خودشون خیانت میکنن
    من اگه به جای شما بودم هرگز نمی بخشیدم
    خودتو کم ارزش ندون
    اگر برای خودت ارزش قائل شی، دیگران هم برات ارزش میذارن..
    اگر همون موقه که فهمیدی ترکش می کردی و قدر خودتو می دونستی، الان این حالو نداشتی
    محکم باش و بدون که تو خیلی بیشتر از اینها ارزش داری و به این، ایمان داشته باش

3. کاربران زیر از emi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3109
    تشکـر
    0
    تشکر شده 54 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    چطوری قصد ازدواج داشتین بعد اون به همین راحتی با کسی تا این حد نزدیک بوده؟
    یعنی وقتی شما حرف زدین باهم راجبه آیندتون به صورت جدی که میخواید برا هم باشید پس اصن انگار یجورایی یه ازدواج کوچیک عاطفی بینتون به وجود اومده
    کاره اشتباهی کرده. این که ببخشیدش یا نه دسته خودتونه ولی وقتی بخشیدیش باید این قضیه رو که فکر نمیکنمم بتونی فراموشش کنی رو باید فراموش کنی
    موفق باشی

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3449
    تشکـر
    13
    تشکر شده 12 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    فقط این رو بدون که مجبور نیستی قدم تو زندگی بذاری که با شک و تردید همراه باشه و هر روز دلت بلرزه که مبادا همسرت جای دیگه ای بره. همسرت نیست که بخوای خودت رو مجبور کنی که ببخشیش. میگی قصدتون ازدواج بوده یعنی اینقدر نمیتونسته رو غریزش پا بذاره که پاک بمونه و اولین رابطه رو با تو تجربه کنه که عشقش بودی نه با یکی دیگه؟! و مطمئن باش اولین ها همیشه در خاطر آدم میمونن.

6. کاربران زیر از hosseyni بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    767
    تشکـر
    187
    تشکر شده 120 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    11

شما هنوز ازدواج نکردید که بهتون توصیه کنیم که بابا طلاق شکستش بیشتره به خاطر زندگیت کوتاه بیا.
    به نظر منم زندگی که با شک شروع بشه خوب نیست . اون درست وقتی که به شما ابراز عشق میکرده با یکی دیگه هم رابطه داشته .
    ایشون حالا دست بر قضا یک بار دستش جلوی شما رو شده از کجا مطمئنی الان که به قول خودتون تازه از هم دور هستید بازم مخفیانه به خیانتش ادامه نداده باشه
    یکم واقع بین باش. بری توی زندگی دیگه سخته برگردی .

8. کاربران زیر از shirin1364 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد