نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: دو خواستگار

1140
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3515
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

دو خواستگار

سلام من دختری23 ساله هستم .یک سال پیش با پسری مشهدی 28 از طریق چت روم اشنا شدم.تو این یک سال من بهش خیلی وابسته شدم.یکی دوباری هم بهم زدیم اما دوباره به هم برگشتیم.حالا قراره برای من خواستگار بیاد.و بالاخره از یه دورغ زندگیش پرده برداشت:اینکه بیکاره.چون دوستش داشتم بخشیدمش چون من هم قبلا یه بار بهش دروغ گفتم و اون منو بخشید.اولش اون قصدش ازدواج نبوده ولی الان اون هم دوست داره باهم ازدواج کنیم.ولی مشکلش کارشه.حتی میگه اگه تو شهرشما کار باشه میاد اینجا.خانواده من مذهبی هستن و با این جور ازدواج ها موافق نیستن.ودختر به غریبی نمیدن.نمیدونم به پاش وایسم تا کار پیدا کنه یا به خاستگارم اگه خوب بود جواب مثبت بدم.من مدرک کارشناسی دارم و اون دانشجوی ترم 3 ارشده.و قول داده دیگه بهم دروغ نگه و تنها دروغشم کارش بوده.تورو خدا کمکم کنین.اگه بخوایم ازدواج کنیم چجوری به خانوادم بگم؟از لحاظ روحی خیلی تو فشارم.خیلی دوستش دارم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3538
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دوراهی ازدواج

سلام من هم دقیقا همین مشکل را دارم یک ساله ک با یک آقایی در چت روم آشنا شدم و با هم رابطه تلفنی داریم خیلی به همدیگر وابسته شدیم ایشون فعلا سرباز هستند اوایل قصد ازدواج نداشتند ولی الان چند ماهه که به من پیشنهاد ازدواج دادند نمی دونم چه کار کنم صبر کنم تا سربازیشون تمام بشه یا نه؟ و اینکه چطوری با خانواده هامون در میان بگذاریم؟؟؟ و یا اینکه قصد ایشون اصلا جدی است یا صرفا به خاطر اینکه من از دست ندهند این پیشنهاد رو دادند آخه من یک کمی باهاشون سرد شده بودم تا اینکه این پیشنهاد رو دادند؟؟؟ واقعا سر در گمم کمکم کنید در ضمن من 22 سالمه و ایشون 26 سال دارند

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3515
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون که هیچ کس ادمو راهنمایی نمیکنه.پس اومدیم تو این سایت چکار کنیم؟
    خودم تصمیم اخروگرفتم.امروز باهاش تموم کردم.بعدازیه سال.سخته خیلی سخته.منی که عادت داشتم هرروز باهاش حرف بزنم.ازش خبر بگیریم.بانت ببینمش امروزباهم تموم کردیم.پریساجون هیچ وقت صددرصد به طرفت اعتماد نداشته باش عزیزم.اول از همه چیزش مطمئن شوبعد.نمیگم تو هم تموم کن چون شاید طرف تو عین طرف من نباشه.ولی عین من خودتو به سادگی نزن که یه سال زندگیت راحت حروم شه.تو این یه سال همش غصه از دست دادنشو میخوردم که بالاخره روزش فرارسید ولی کاش زودترتموم میکردم.کاش هیچ وقت باهاش دوست نمیشدم اینجوری تا اخر عمرزخمش روقلبم میمونه.من خیلی ادم احساسی هستم ولی اشتباه کردم یه اشتباه بزرگ

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3459
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر منم شناخت خیلی مهمه
    و ارتباط مجازی هیچوقت نمیتونه به ادم شناخت کافی بده

Sent from my LT22i using Tapatalk

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3538
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رضوان نمایش پست ها
    خیلی ممنون که هیچ کس ادمو راهنمایی نمیکنه.پس اومدیم تو این سایت چکار کنیم؟
    خودم تصمیم اخروگرفتم.امروز باهاش تموم کردم.بعدازیه سال.سخته خیلی سخته.منی که عادت داشتم هرروز باهاش حرف بزنم.ازش خبر بگیریم.بانت ببینمش امروزباهم تموم کردیم.پریساجون هیچ وقت صددرصد به طرفت اعتماد نداشته باش عزیزم.اول از همه چیزش مطمئن شوبعد.نمیگم تو هم تموم کن چون شاید طرف تو عین طرف من نباشه.ولی عین من خودتو به سادگی نزن که یه سال زندگیت راحت حروم شه.تو این یه سال همش غصه از دست دادنشو میخوردم که بالاخره روزش فرارسید ولی کاش زودترتموم میکردم.کاش هیچ وقت باهاش دوست نمیشدم اینجوری تا اخر عمرزخمش روقلبم میمونه.من خیلی ادم احساسی هستم ولی اشتباه کردم یه اشتباه بزرگ
    رضوان جان چرا تموم کردی؟؟؟ ب خاطر دروغی ک گفته بود یا چیز دیگه؟؟؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3515
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون.اره ولی من این یک سال تواشتباه بودم

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3515
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پریساجون من سعی کردم دروغشوببخشم.به خاطرعلاقه ای که بهش داشتم.ولی الان که فک میکنم میبینم کسی که یه سال بهم دروغ گفته لابدبعداهم میتونه.یاخیلی ازواقعیت های زندگیشونگفته.ولی دلیل اصلی تموم کردنمون این بودکه ازش خواستم تکلیفمومعلوم کنه.اونم منوانقدکه من میخامش,میخاد؟گفت منم دوستت دارم ولی شرایط ماخیلی پیچیدس ونه مادرمن ونه مادرتونمیتونن ازبچه هاشون دوری کنن وازشون بگذرن.منم دیگه بیشترازاین خودموخوردنکردم.والان دیگه سعی میکنم بهش فکرنکنم.وفراموشش کنم,معلوم نبودزندگی مابخادچجوری شروع بشه وتموم بشه ,ولی الان خوشحالم که تموم شد,خداهم خیلی کمکم کرده که تونستم راحت فراموشش کنم وگرنه به این راحتی نمیتونستم ازش دل بکنم.پریساجون توهم زودترتکلیف زندگیتومعلومکن عزیزم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد