نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: نمیتونم فراموش کنم؟

1467
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

نمیتونم فراموش کنم؟

به نظرتون میشه آدم گذشته شو فراموش کنه یا بدی هایی که بهش کردنو ببخشه وحلالشون کنه بخدا برام خیلی سخته که ببخشمشون نمیتونم فراموش کنم که بازندگی من چکار کردن داغونم کردن خواهش میکنم کمکم کنید واقعا دارم ازبین میرم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : نمیتونم فراموش کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farimah نمایش پست ها
    به نظرتون میشه آدم گذشته شو فراموش کنه یا بدی هایی که بهش کردنو ببخشه وحلالشون کنه بخدا برام خیلی سخته که ببخشمشون نمیتونم فراموش کنم که بازندگی من چکار کردن داغونم کردن خواهش میکنم کمکم کنید واقعا دارم ازبین میرم
    آره .چرا نمیشه فراموش کرد .....

بسپارشون به خدا . بعدش فراموش کن .....
    فراموش نکنی میخوای چکار کنی ؟ هردقیقه به یادشون بیاری و خودتو اذیت کنی ؟؟؟؟

گذشته رو بسپار به خدا . به فکر آینده باش و نذار آینده هم مثل گذشته برات رقم بخوره . خودتو عوض کن به گذشته ها فکر نکن تا خودت بهتر بتونی زندگی کنی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    میزان امتیاز
    12

من واقعا فراموش کردم اما نمیذارن به یادم میارن من چند سال پیش اینطوری نبودم سرحالتربودم اما بامن کاری کردن که هنوزم که هنوزه زندگیم تحت تاثیر کارای اوناست چرا واقعا چرا انقد آدما بدشدن من اصلا اهل نفرین نبودم بقرآن چند سال پیش نه کینه ای بودم نه حسود نه اهل سیاست ببین ازدواج ازمن چی ساخته نمیشه میدونم که دارم خودمو ازبین میبرم خواهش میکنم اگه کسی راهی بلده بهم بگه منم میتونم زندگی اونا رو داغون کنم اما بخدا نمیتونم چکار کنم؟؟؟؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

من واقعا فراموش کردم اما نمیذارن به یادم میارن من چند سال پیش اینطوری نبودم سرحالتربودم اما بامن کاری کردن که هنوزم که هنوزه زندگیم تحت تاثیر کارای اوناست چرا واقعا چرا انقد آدما بدشدن من اصلا اهل نفرین نبودم بقرآن چند سال پیش نه کینه ای بودم نه حسود نه اهل سیاست ببین ازدواج ازمن چی ساخته نمیشه میدونم که دارم خودمو ازبین میبرم خواهش میکنم اگه کسی راهی بلده بهم بگه منم میتونم زندگی اونا رو داغون کنم اما بخدا نمیتونم چکار کنم؟؟؟؟

خو شما اصلا مشکلتونو واضح نگفتید . کی شمارو اذیت کرده ؟ کی هی یاده شما میاره ؟ مشکل ازدواج شما چی بوده ؟
    یه خورده توضیح بده تا بفهمیم مشکلت دقیقا چیه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    تشکر شده 56 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    10

هرچند که من خودم انسانی ام پر از عیب و نادان ولی میدونم که آدما باید عین خود خالقشون باشن مگر نه اینکه خدا از روح خود در ما دمید پس یه جورایی باید صفات اونو داشته باشیم باید ببخشیم مثل خودش بخشنده باشیم
    امضای ایشان
    افتادن در گل و لای ننگ نیست ، ننگ در این است که آنجا بمانی .

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط aydan7 نمایش پست ها
    هرچند که من خودم انسانی ام پر از عیب و نادان ولی میدونم که آدما باید عین خود خالقشون باشن مگر نه اینکه خدا از روح خود در ما دمید پس یه جورایی باید صفات اونو داشته باشیم باید ببخشیم مثل خودش بخشنده باشیم
    بخشیدن وقتی آرومت میکنه که که طرف مقابلت به اشتباه ش پی برده باشه نه این که فکرکنه من اشتباه کردم برای همین بخشیدمش ویا این که ترسیدم ازش واین خیلی احمقانه س اما ازاین میسوزم که چرا همه با من دشمن شدن آیا این گناهه که با کسی که دوسش داشتم ازدواج کردم

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط amin نمایش پست ها
    خو شما اصلا مشکلتونو واضح نگفتید . کی شمارو اذیت کرده ؟ کی هی یاده شما میاره ؟ مشکل ازدواج شما چی بوده ؟
    یه خورده توضیح بده تا بفهمیم مشکلت دقیقا چیه
    راستش من الان چهارساله که این مشکلو دارم ومنو از پادر آورده حالا شاید فکر کنید که با همسرم مشکل دارم یا مشکل از خودمه اما اصلا اینطور نیست ما باهم مشکل نداریم مشکل من اول فامیلامون وبعدش پدر ومادرامون هستن که زندگی رو برامون تلخ کردن بخدا کم آوردم ازدستشون نمی دونم چکار کنم از شب خواستگاری تا الان دارم ازدست این دوتا برادر میکشم فامیلای خدا نشناس یه کاری کردن که این دوتا برادر طوری به جون هم بیفتن که دیگه کارشون کشید به دادگاه وشکایت کتکو کتک کاری واون وقت منه بیچاره رو یک هفته از بچه م دور کردن تا این که همسرم پاروی همه چیز گذاشتو دوباره زندگیمونو ازاول شروع کردیم اما درگیری ها هنوزم ادامه داره نمیدونم چطوری براتون بگم تمام فامیلای همسرم خیلی بهم بدی کردن اینقدر که کارم رسید به خودکشی حالا بعداز یک سال ول کنه این قضیه نیست ویه نامردی هم پیدا نمیشه این دوتا رو با هم آشتی بده وهمه خوشحالن که زندگیم داره داغون میشه وهیچ کدوم کوتاه نمیان خیلی سخته هرلحظه استرس اینو داشته باشی که زندگیت الانه که داغون بشه خواهش میکنم کمکم کنید اگه کسی راه حلی داره واسه من که چطوری میتونم با این اضاع به زندگیم ادامه بدم بعضی وقتا به طلاق هم فکر میکنم اما نمیتونم ازش جدا شم من یه بدبخت به تمام معنا م نمیدونم چکار کنم که کوتاه بیان وبا هم آشتی کنن امیدوارم که درکم کنید که من چی میکشم تو این سایت کمو بیش تونستم به کسایی که مشکل دارن راهنماییشون کنم امیدوارم که دوستان هم منو درکم کنن تا به زندگی برگردم همین

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

راستش من الان چهارساله که این مشکلو دارم ومنو از پادر آورده حالا شاید فکر کنید که با همسرم مشکل دارم یا مشکل از خودمه اما اصلا اینطور نیست ما باهم مشکل نداریم مشکل من اول فامیلامون وبعدش پدر ومادرامون هستن که زندگی رو برامون تلخ کردن بخدا کم آوردم ازدستشون نمی دونم چکار کنم از شب خواستگاری تا الان دارم ازدست این دوتا برادر میکشم فامیلای خدا نشناس یه کاری کردن که این دوتا برادر طوری به جون هم بیفتن که دیگه کارشون کشید به دادگاه وشکایت کتکو کتک کاری واون وقت منه بیچاره رو یک هفته از بچه م دور کردن تا این که همسرم پاروی همه چیز گذاشتو دوباره زندگیمونو ازاول شروع کردیم اما درگیری ها هنوزم ادامه داره نمیدونم چطوری براتون بگم تمام فامیلای همسرم خیلی بهم بدی کردن اینقدر که کارم رسید به خودکشی حالا بعداز یک سال ول کنه این قضیه نیست ویه نامردی هم پیدا نمیشه این دوتا رو با هم آشتی بده وهمه خوشحالن که زندگیم داره داغون میشه وهیچ کدوم کوتاه نمیان خیلی سخته هرلحظه استرس اینو داشته باشی که زندگیت الانه که داغون بشه خواهش میکنم کمکم کنید اگه کسی راه حلی داره واسه من که چطوری میتونم با این اضاع به زندگیم ادامه بدم بعضی وقتا به طلاق هم فکر میکنم اما نمیتونم ازش جدا شم من یه بدبخت به تمام معنا م نمیدونم چکار کنم که کوتاه بیان وبا هم آشتی کنن امیدوارم که درکم کنید که من چی میکشم تو این سایت کمو بیش تونستم به کسایی که مشکل دارن راهنماییشون کنم امیدوارم که دوستان هم منو درکم کنن تا به زندگی برگردم همین
    یعنی شوهرتون با برادرش الان رابطشون خوب نیس و قهر هستن ؟
    بعدش حالا اگه قهر هم هستن خوب الان چه تاثیری رو زندگی تو داره ؟ هرکس داره زندگی خودشو میکنه ؟یا بازم دخالت و دعوا باهم دارن ؟؟؟

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط amin نمایش پست ها
    یعنی شوهرتون با برادرش الان رابطشون خوب نیس و قهر هستن ؟
    بعدش حالا اگه قهر هم هستن خوب الان چه تاثیری رو زندگی تو داره ؟ هرکس داره زندگی خودشو میکنه ؟یا بازم دخالت و دعوا باهم دارن ؟؟؟
    نه منظورم دوتا برادر پدر من وپدر ایشون هست که با هم قهرن وبشدت بینشون بهم خورده بخاطر حرف مردم نامرد حالا تاثیرشو فهمیدین ما شدیم بازیچه در حالی که بی گناهیم اما ما داریم تاوان پس میدیم؟
    ویرایش توسط farimah : 05-08-2014 در ساعت 12:31 PM

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    میزان امتیاز
    12

بنظر شما من چکار کنم چطوریمیتونم این دوتا روبا هم آشتی بدم چون هیچ کس پادرمیونی نمکنه وهمه خوشحالن توروخدا کمکم کنید نه من میتونم خانواده مو فراموش کنم نه همسرم بخاطر شکایتی که پدرامون ازهم کردن کار به جاهای باریکی کشیده شده چطوری زندگیمو درست کنم ؟؟؟؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)