نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: رابطه جنسی نامزد در گذشته

939
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3543
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه جنسی نامزد در گذشته

در دوران نامزدی متارکه کرده ام. مدتی است با یک خانم که او نیز طلاق گرفته است به قصد ازدواج آشنا شده ام . هردو دارای تحصیلات و موقعیت اجتماعی مناسبی هستیم .مباحث بسیار خوبی با هم داشتیم و ایشان نیز کاملا عاقلانه و مسلط به موضوع ها در این بحثها توانستند نمره قبولی اخذ کنند و به توافق اولیه برسیم. و هر دو طرف برای این ازدواج مشتاق هستیم . ولی درست در زمانیکه قصد داشتیم برای آشنایی خانوادگی اقدام نماییم موضوعی را مطرح کرد که شوکه شدم. ایشان قبل از آشنایی با من با مرد دیگری به مدت 2 ماه صیغه محرمیت خوانده و روابط زناشویی نیز داشته است. و هیج کس ( خانواده خانم ) نیز از این موضوع خبر دار نیست. در ظاهر به علت اینکه قول ازدواج داده بودند فریفته آن مرد شده و تن به این کار داده است.به گفته خودشان با وجود اینکه می دانستند بامطرح شدن این موضوع به احتمال قوی این فرصت را از دست خواهند داد ، ولی چون اساس این آشنایی را بر پایه صداقت بناگذاشته و به خاطر وجدان خودش این حقیقت را بیان کرده است. حال در تصمیم گیری مردد هستم . از یک طرف صداقت آن خانم قابل ستایش است چون میتوانست این موضوع را کتمان کند و از طرف دیگر ابهام و شبهه هایی که موجب شده به این عمل دست بزنند افکارم را آشفته کرده است . خواهشمندم راهنمایی نمایید تا تصمیم درست را بگیرم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : صداقت مشکل ساز

با سلام
    یقینا کار ایشون درست و منطقی بوده و شما اونرو بفال نیک بگیرین ولی دوست عزیزم نکات بسیار مهم دیگری هست که شما باید اونها رو در انتخاب و تصمیمگیریتون مد نظر قرار بدید!
    امضای ایشان

3. کاربران زیر از Admin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    تشکر شده 56 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    10

چطوریییییییییییی خانم تحصیل کرده به اصطلاح باشعوری که شما از اون تعریف میکنید به خودش اجازه داده با یه مرد بدون اجازه خانواده باشه صداقتش درستتتتتتتتتتتتتت ولی جای بحث داره این قضیه کلا خودشو برده زیر سوال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    امضای ایشان
    افتادن در گل و لای ننگ نیست ، ننگ در این است که آنجا بمانی .

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3109
    تشکـر
    0
    تشکر شده 54 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    دوست خوبم این واقعا خوبه که این خانوم با صداقت باهاتون حرف زدن
    اگه همه جوره قبول دارین که باهم میتونین ادامه بدین پس ادامه بدین
    ازش بخواین که بهتون ثابت کنه دوس دارید همه جوره براتون باشه تا از انتخابتون لحظه ای شک نکنید
    واقعا براتون آرزو میکنم که تو همه ی موارد باهم با همین صداقت پیش برین
    موفق باشید

6. کاربران زیر از afra بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    تشکر شده 101 بار در 68 پست
    میزان امتیاز
    11

به نظر من هم صیغه شدن به قصد ازدواج ، جرم محسوب نمیشه، شاید بعضیا بهش اعتقاد نداشته باشن .ولی بعضیا جهت آشنایی لازمش میدونن. به هرحال به نظر من شما به آشنایی ادامه بدین و همدیگرو بهتر بشناسین و زود قضاوت نکنین.چون این هم یک موردی هست که برای شما پیش اومده بعد از یک بار نامزدی. هرچه بیشتر همدیگرو بشناسید همونقدر بهتر میتونید تصمیم بگیرید.شاید این مسئله ی صیغه ی ایشون اصلا چیزی نباشه که تو زندگیتون تاثیر داشته باشه.
    آرزوی شادکامی براتون دارم

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3960
    تشکـر
    16
    تشکر شده 22 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    دختر که بی اذن پدر حتی اگه صیغه هم بخونه محرم نمیشه. کار ایشون درست نبوده اما الان که دیگه انجام شده صداقتشون رو نادیده نگیرید چه بسا میتونست اصلا به شما نگه و توسط دکتر...
    اگه در خود میبینید که بدون سرکوفت زدن در آینده این رو قبول و فراموش کنید ادامه بدید در غیر این صورت ...

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidhamidi نمایش پست ها
    در دوران نامزدی متارکه کرده ام. مدتی است با یک خانم که او نیز طلاق گرفته است به قصد ازدواج آشنا شده ام . هردو دارای تحصیلات و موقعیت اجتماعی مناسبی هستیم .مباحث بسیار خوبی با هم داشتیم و ایشان نیز کاملا عاقلانه و مسلط به موضوع ها در این بحثها توانستند نمره قبولی اخذ کنند و به توافق اولیه برسیم. و هر دو طرف برای این ازدواج مشتاق هستیم . ولی درست در زمانیکه قصد داشتیم برای آشنایی خانوادگی اقدام نماییم موضوعی را مطرح کرد که شوکه شدم. ایشان قبل از آشنایی با من با مرد دیگری به مدت 2 ماه صیغه محرمیت خوانده و روابط زناشویی نیز داشته است. و هیج کس ( خانواده خانم ) نیز از این موضوع خبر دار نیست. در ظاهر به علت اینکه قول ازدواج داده بودند فریفته آن مرد شده و تن به این کار داده است.به گفته خودشان با وجود اینکه می دانستند بامطرح شدن این موضوع به احتمال قوی این فرصت را از دست خواهند داد ، ولی چون اساس این آشنایی را بر پایه صداقت بناگذاشته و به خاطر وجدان خودش این حقیقت را بیان کرده است. حال در تصمیم گیری مردد هستم . از یک طرف صداقت آن خانم قابل ستایش است چون میتوانست این موضوع را کتمان کند و از طرف دیگر ابهام و شبهه هایی که موجب شده به این عمل دست بزنند افکارم را آشفته کرده است . خواهشمندم راهنمایی نمایید تا تصمیم درست را بگیرم.

خب اینکه با صداقت پیش اومدن امتیاز خیلی خوبیه که داره ...

ولی اینکه رابطه ایی داشته ... باید بگم هر انسانی در مرحله ای زندگیش بر اساس اعتمادش دست به کارهایی میزنه ....

و از این بابت اصلا" نگران نباشید، چون ممکنه برای شماهم چنین مواردی پیش اومده باشه ....

واین دلیلی نمیشه که شما از ازدواج با ایشون منصرف بشید ...

پس اگه واقعا" تفاهم دارید ؛ بهتره با ارامش کامل وارد این ازدواج بشید ...

ولی اگه از همین اول قصد بزرگ کردن و دامن زدن به این مورد هستید ...

بهتره از همین اول رابطه رو تموم کنید ... لااقل اینطوری هردوتون کمتر آسیب روحی خواهید دید ....

به هرحال درسته که همه دوست دارن با صداقت باهاشون رفتار بشه ...

ولی کسی تحمل تلخی حقیقت رو ندارن و بیشتر دل به شیرینی دروغ میسپرن ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد