نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: رفتار دوگانه دوست پسر

1660
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3561
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رفتار دوگانه دوست پسر

باسلام
    من از خيليا راهنمايي خاستم ولي کسي نتونسته نظر کاملي بده،ممنون ميشم اگ کمکم کنيد.
    تو کلاسمون با يکي از همکلاسيام خيلي کري داشتيم و همو ضايع ميکرديم.ولي خارج کلاس در کمال ادب رفتار ميکرديم،تا اينک يروز ب بهونه خيلي الکي شمارمو گرفت،اوايل فقط سوال درسي بيمورد بود ک ميپرسيد با وجوود اينک جواب تمام سوالش روي سايت بود يا ميتونست از همکلاسياي پسرش بپرسه،با اين وجود من جواب سوالاشو ميدادم،هرشب پي ام ميداد رو تنها بهونش سوالاي درسي بود.هروز با هم صميمي تر ميشديم طوري ک ازم ميپرسيد بنظرت من خوشتيپم،منو ميپسندي،منو قبول داري،و..با اين وجود تو خطاب کردن از شما و واژه هاي جمع استفاده ميکرد و اصلن اسممو صدا نميزد و حتي زماني ک ازش ميخستم ميگف من اينطوري راحت ترم.با وجود اينک 6ماه ميگذره هنوز وقتاي سرکلاسيم جلو همه منو ضايع ميکنه و خارج کلاس کلي احترام ميذاره با بقيه خانماي کلاس راحت حرف ميزنهو خطاب ميکنه ولي با من نه،در حالي ک هرشب پي ام ميده و براي صحبت ي چيز و بهونه ميکنه،گهکاهي ک حتي با بقيه دخترا از قصد صحبت ميکنپه و ميسنجه ک من ناراحت ميشم يانه بعدشم خيلي غر مستقيم مياد از دلم در مياره،ولي تو عمل اصلن نشون نمده،چون وقتي من بهش پيام ميدم خيلي راحت ضايم ميکنه،در عين حال اگ يهفته دانشکاه نرم ب هر بهونه اي سراغمو ميگيره،ولي گهکاهي هم از دوست دختراش ميگ ک من کاملن احساس ميکنم داره الکي ميگ يا با تمام دخترو پسراي کلاس ميرن دور هم ميشينن ولي با اينک با منه اصلن بمن نميگ بيا و ب روي خودش نمياره.کهکاهي پي ام ميده و از روحيه خودش ميگ و يهفته کارش اينک ب من پيام بده و منو تحويل بگيره و گاهي هم اصلن پي ام نميده و انکار ن انکار .تو اين چند ماه اصلن اسم منو صدا نکرده و حتي زنگم نزده ولي هرکار مهمي ک بخاد انجام بده با ي بهونه شروع ميکنه و بهم ميگ،،،با اين حال من نميدونم نيتش چيه کاملن کيج شدم چرا اينطوري رفتار ميکنه و ....
    اگ ميش لطفن کمکم کنيد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ :رفتار دوگانه دوست پسر

خوب اینطور که شما تعریف میکنی این رفتارا برای اون عادیه وشاید هیچ قصدی نداره منم تو دانشگاه همچین آدمایی و میشناختم که با دوستام اینطوری بودن فقط مشکل ما زنا اینه که زود قضیه رو احساسیش میکنیم واز روی سادگی زود عاشق میشیم ویا وابسته امیدوارم که شما خیلی این قضیه رو جدی نگیرید ومثل خودش عادی رفتار کنید ونذارید رفتارش روتون تاثیر بذاره
    موفق باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    تشکر شده 101 بار در 68 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : رفتار دوگانه دوست پسر

خب امکانش هست که میخواد شما رو بشناسه و ببینه چجور دختری هستین. اینم هست که بعضی از پسرا هم دوس دختر دارن هم دوست اجتماعی! حالا ممکنه شما دوست اجتماعی ایشون هستید که چون محترم هستید براش از واژه شما باهاتون خطاب می کنه. در ضمن اینکه با دخترای دیگه راحت حرف میزنه یا مثلا ضایع می کندشون دلیل بر این نیست که باهاشون دوست نزدیک باشه.
    ولی خب معمولا پسرا اگه از یه دختری خوششون بیاد حتی بعد یه مدت باز هم یجوری بهش پیشنهاد دوستی میدن. اگه پیشنهاد دوستی نمیده یا خیلی مغروره، یا اینکه فقط میخواد دوستش باشید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ :رفتار دوگانه دوست پسر

نقل قول نوشته اصلی توسط پرنيان نمایش پست ها
    باسلام
    من از خيليا راهنمايي خاستم ولي کسي نتونسته نظر کاملي بده،ممنون ميشم اگ کمکم کنيد.
    تو کلاسمون با يکي از همکلاسيام خيلي کري داشتيم و همو ضايع ميکرديم.ولي خارج کلاس در کمال ادب رفتار ميکرديم،تا اينک يروز ب بهونه خيلي الکي شمارمو گرفت،اوايل فقط سوال درسي بيمورد بود ک ميپرسيد با وجوود اينک جواب تمام سوالش روي سايت بود يا ميتونست از همکلاسياي پسرش بپرسه،با اين وجود من جواب سوالاشو ميدادم،هرشب پي ام ميداد رو تنها بهونش سوالاي درسي بود.هروز با هم صميمي تر ميشديم طوري ک ازم ميپرسيد بنظرت من خوشتيپم،منو ميپسندي،منو قبول داري،و..با اين وجود تو خطاب کردن از شما و واژه هاي جمع استفاده ميکرد و اصلن اسممو صدا نميزد و حتي زماني ک ازش ميخستم ميگف من اينطوري راحت ترم.با وجود اينک 6ماه ميگذره هنوز وقتاي سرکلاسيم جلو همه منو ضايع ميکنه و خارج کلاس کلي احترام ميذاره با بقيه خانماي کلاس راحت حرف ميزنهو خطاب ميکنه ولي با من نه،در حالي ک هرشب پي ام ميده و براي صحبت ي چيز و بهونه ميکنه،گهکاهي ک حتي با بقيه دخترا از قصد صحبت ميکنپه و ميسنجه ک من ناراحت ميشم يانه بعدشم خيلي غر مستقيم مياد از دلم در مياره،ولي تو عمل اصلن نشون نمده،چون وقتي من بهش پيام ميدم خيلي راحت ضايم ميکنه،در عين حال اگ يهفته دانشکاه نرم ب هر بهونه اي سراغمو ميگيره،ولي گهکاهي هم از دوست دختراش ميگ ک من کاملن احساس ميکنم داره الکي ميگ يا با تمام دخترو پسراي کلاس ميرن دور هم ميشينن ولي با اينک با منه اصلن بمن نميگ بيا و ب روي خودش نمياره.کهکاهي پي ام ميده و از روحيه خودش ميگ و يهفته کارش اينک ب من پيام بده و منو تحويل بگيره و گاهي هم اصلن پي ام نميده و انکار ن انکار .تو اين چند ماه اصلن اسم منو صدا نکرده و حتي زنگم نزده ولي هرکار مهمي ک بخاد انجام بده با ي بهونه شروع ميکنه و بهم ميگ،،،با اين حال من نميدونم نيتش چيه کاملن کيج شدم چرا اينطوري رفتار ميکنه و ....
    اگ ميش لطفن کمکم کنيد

خب پرنیان خانم ...

تبدیل شدنتون به " عروسگ خیمه شبازی " رو تبریک میگم ...

شما خیلی راحت تبدیل به یک دوست دم دستی برای ایشون شدید ...

و متاسفانه توقف شما در این رابطه هر روز به ضرر شماست ...

مشخصه این یک ارتباط دوستی ساده است و شما نباید هیچ حسابی روی این رابطه باز کنید ...

چیز زیادی برای گفتن نیست ... چون گفتنی هارو در قالب خط بالا خدمتتون عرض کردم ...

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3660
    تشکـر
    135
    تشکر شده 167 بار در 99 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : رفتار دوگانه دوست پسر

ببین دوست خوبم من احساس می کنم اینکار براش خیلی عادیه چون اگه واقعا به شما علاقه داشت مستقیم باهاتون مطرح می کرد ونیازی به سر در گم کردن شما نداشت ،چ بسا خیلی از پسرا تو محیط دانشگاه اینطورن و فقط سعی دارن توجه و افکار دخترارو با اینکارشون ب سمت خودشون جلب کنن بنظر من بهتره شما ی مدتی نسبت بهش بیتفاوت باشید تا دقیقا متوجه نیتش بشید...

6. کاربران زیر از pegah64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد