نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: شوهر لجباز

681
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2329
    تشکـر
    30
    تشکر شده 22 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهر لجباز

سلام دوستای خوبم لطفا بخونین و بگین تصمیمم اشتباهه؟!من یک سال و دوماهه که از عقدم میگذره قبلشم شش سال با شوهرم دوست بودیم قرار بود عید عروسی کنیم که نشد در ضمن ما همشهری نیستیم و از هم دوریم. پدرشوهرم یه آپارتمان چهارواحدی داشت میساخت که الان تا تکمیل شدنش معلوم نیست چقد طول بکشه چون به مشکل مالی خوردن البته خیلی ازش باقی نمونده سفید کاری و نصب درای داخلی و پکیج و کنتور برق و گاز و کابینتا موندن, من و شوهرم فک میکنیم بیشترازین دیگه طاقت جدایی و دوری رو نداریم اون میخواد بره خونه اجاره کنه اما ما هردو کارمندیم و همین الان باید ماهی هفتصد قسط بدیم در بهترین حالت با اجاره به یک تومن در ماه میرسه بنظرمن اصلا کار درستی نیست بهش میگم بیا پولی که میخوای بدی رهن رو خرج یکی ازین واحدا بکن دیگه اجاره ندیم شوهرم هر شش روز دو شب خونه نیست بهش میگم اون دوشبم من میرم خونه پدرشوهرم میخوابم قبول نمیکمه میگه اول زندگی باید بریم یجای مرتب و تو فکر میکنی اینجوری میتونی تحمل کنی اما سخت میشه پاشو کرده تویه کفش که خونه اجاره کنه بنظرتون من دارم اشتباه تصمیم میگیرم تو روخدا اگه چیزی به ذهنتون میرسه بگید این روزا کار منو همسرم همش شده جروبحث یکیمون باید قانع شه بالخره....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 56 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : تردید در انتخاب شرایط زندگیم

دوست خوبم من با توجه به کلیات حرفهای شما نظر خودم ور میگم و امیدورام مفید باشه
    ببینید اول زندگی اینکه مستقل باشید،در روابط اینده تون خیلی موثره.به نظر من همسرتون درست میگن و بسیار واقع بینانه دارن برخورد میکنن.این پیشنهاد اول از همه باعث اذیت خودتون میشه.شاید شما الان برای حل این مشکل و به خاطر زندگی و همسرتونبه این تصمیم رسیدید اما احتمالا از بسیاری از عواقبش مطلع نیستید.زندگی دارای حساسیت های خاصی ست و مسایلی هم که اوائل ازدواج هست بسیار تعیین کننده برای بعدهاست.این از نظر علمی هم ثابت شده ست. ازدواجتون رو به تعویق نیدازید و بهتر است با توکل بخدا، همراه همسرتون تلاش کنید تا اماده شدن اپارتمان پدرشون، شرایط مستقلی رو بوجود بیارید.باور کنید،باور کنید بیشتر به نفع شماست تا همسرتون.
    موفق باشید

3. 2 کاربران زیر از roeya بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3489
    تشکـر
    90
    تشکر شده 233 بار در 133 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : تردید در انتخاب شرایط زندگیم

عزیزم با توجه به صحبتهات به نظر من همسرت درست میگه وبهتره یه جای مستقلی رو اجاره کنید و زندگیتونو شروع کنید اولا که دوران عقد اگه مدتش طولانی باشه به دو طرف اسیب میرسونه دوما اول زندگی بهتره که مستقل زندگی کنید بس به حرف همسرت گوش کن و باهاش لجبازی نکن چون واقعا به نفع تو داره نظر میده .

5. 2 کاربران زیر از کیانا2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد