نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ازدواج و دوست پسر دهن بین

970
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3603
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج و دوست پسر دهن بین

سلام الان من دوسالی هست که بایه پسری آشنا شدم ازلحاظ خانوادگی یک درجه ما بالاتریم ظرف این دوسال مارابطه خوبی داشتیم ولی براساس یه اتفاقاتی به این من شک کردم وامتحانش کردم دیدم بدش نمیاد باکسی به غیر ازمن هم صحبت کنه و یه دوستی داره که زن و بچه داره همش بااین دوستش ماهی دوبار میرم مجردسی مسافرت بیشتر هم شیراز ولی اون به زنش میگه میرم باهمکارام ماموریت دیروز هم دیدم رفته تو سایت همسریابی ثبت نام کرده خیلی بهم ریختم من از نظرظاهری هم خوشکل و هم خوش تیپم ولی ما هرکاری میکنیم این خبرمیده به دوستش هرچی من میگم و....نمیتونن همدیگه را ترک کنن و دوستش برگشت به من گفت اگه بخوای با آرش هم ازدواج کنی من نمیزارم خیلی آرش خط میگیره از دوستش به ودوماهه اخلاقش عوض شده ماقصد ازدواج داشتیم ولی این دوستش نمیزاره به نظر شما من چیکارکنم که دوستی اینا کم بشه چون زن بیچاره اونم ناراحت میگه منا نمیبره ولی این دوتاباهم میرن من 24سالمه لیسانسم و مهماندار هواپیما و آرش هم فوق لیسانس حسابداری من آدم شکاکی شدم خیلی و گیر میدم و خودم راناراحت میکنم بدبینم کرده و چیکار کنم این رابطه به ازدواج ختم بشه خیلی متشکرم اگه راهنمایی کنید
    ویرایش توسط حدیث حسینی : 05-12-2014 در ساعت 12:25 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3861
    تشکـر
    18
    تشکر شده 17 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازدواج و دوست پسر دهن بین

ببين عزيزم به نظر من كسى كه برات ارزشى قاعل نيست و به دوستش بيشتر از تو توجه ميكنه نبايد اصلا بهش فكر كرد چه برسه به اين كه بخواى باهاش ازدواج كنى ...
    وقتى كه دوست كسى كه دوسش دارى به زنش دروغ ميگه و ميپيچونه زنشو پس از اون شخص هم نبايد انتظار چيزه ديگه اى رو داشته باشى
    به نظر من سعى كنم رابطه خودتو با اون كمى كمرنگ تر كنى تا سعى كنه خودش بياد طرفت و بخاطر تو از بعضى چيزا دست بكشه اما اگه ديدى اين كار هم نتيجه اى نداشت بهتره كه ازش دست بكشى وقتى كه به دنبال يه رابطه ى ديگه به غير از توعه پس بهتره همين كارو بكنى
    تو بايد بيشتر از اينا لياقت داشته باشى

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

Lightbulb پاسخ :ازدواج و دوست پسر دهن بین

نقل قول نوشته اصلی توسط حدیث حسینی نمایش پست ها
    سلام الان من دوسالی هست که بایه پسری آشنا شدم ازلحاظ خانوادگی یک درجه ما بالاتریم ظرف این دوسال مارابطه خوبی داشتیم ولی براساس یه اتفاقاتی به این من شک کردم وامتحانش کردم دیدم بدش نمیاد باکسی به غیر ازمن هم صحبت کنه و یه دوستی داره که زن و بچه داره همش بااین دوستش ماهی دوبار میرم مجردسی مسافرت بیشتر هم شیراز ولی اون به زنش میگه میرم باهمکارام ماموریت دیروز هم دیدم رفته تو سایت همسریابی ثبت نام کرده خیلی بهم ریختم من از نظرظاهری هم خوشکل و هم خوش تیپم ولی ما هرکاری میکنیم این خبرمیده به دوستش هرچی من میگم و....نمیتونن همدیگه را ترک کنن و دوستش برگشت به من گفت اگه بخوای با آرش هم ازدواج کنی من نمیزارم خیلی آرش خط میگیره از دوستش به ودوماهه اخلاقش عوض شده ماقصد ازدواج داشتیم ولی این دوستش نمیزاره به نظر شما من چیکارکنم که دوستی اینا کم بشه چون زن بیچاره اونم ناراحت میگه منا نمیبره ولی این دوتاباهم میرن من 24سالمه لیسانسم و مهماندار هواپیما و آرش هم فوق لیسانس حسابداری من آدم شکاکی شدم خیلی و گیر میدم و خودم راناراحت میکنم بدبینم کرده و چیکار کنم این رابطه به ازدواج ختم بشه خیلی متشکرم اگه راهنمایی کنید
    با تاکید صحبت های مرجان عزیز باید خدمتتون عرض کنم ...

اینکه میخوایت این ارتباط به ازدواج ختم بشه .... مطمئن باشید با تدابیری ختم به ازدواج خواهد شد ....

ولی آیا ادواج موفقی خواهید داشت ؟

آیا مشکل رفیق بازی ایشون مشکلی تو زندگیت ایجاد نخواهد کرد ؟

اگه زن بیخیال و ریلکسی باشی متونی این رفتار شوهرتو بحساب روشنفکری خودت بذاری وبا این مسئله کنار بیای و گرنه باید بیشتر فکر کنی ...

البته اين رفتارهاي افراطي احتمالا حكايت از برخي خلاءهاي عاطفي يا حفره هاي شخصيتي در ايشان و دوستان وي می باشد ...

مثلا برخي مردان از بودن با رفقاي خود سعي در به ياد بردن افكار اضطرابي يا افسرده وار خود مي كنند برخي از طريق رفقا كسب عزت نفس و

اعتماد به نفس مي كنند و برخي هيجان خواه هستند و از بودن در یک محيط كم هيجان زود خسته مي شوند.

به هرحال برای از بین بردن عادتی غلط خود فرد هم باید بخواد تا مشکلش حل بشه ...

وگرنه ...تمام تلاشها مثل : آب در هاون کوبیدنه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد