نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: مشکل بزرگ من

1106
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    تشکر شده 641 بار در 289 پست
    میزان امتیاز
    11

مشکل بزرگ من

سلام من یه جوون هستم که دیگه کم کم میرم تا چند ماه دیگه تو 21 سالگی من مشکلی که دارم از این قراره

اول اینو بگم
    من تو عمرم با هیچ دختری تا الان رابطه چه دوستی و هر چیز دیگه ای نداشتم

حالا مشکل اول :
    من هر وقت دختری میبینم شدیدا حالم بد میشه و افسردگی در حد مرگ میاد سراغم ای موضوع بدتر هم میشه وقتی یک پسرو دختر رو با هم میبینم و حاد تر میشه وقتی میبینم با هم میگنو میخندن و خوشن
    نمی دونم چیکار کنم

و مشکل دوم :
    من اول با خودم و خدا شرط کردم و معامله کردم که من با هیچ دختری حتی در حد تلفنی هم دوست نمیشم ولی موقعی که خواستم ازدواج کنم خدایا شما باید در ازای تحمل این سختی که تو جوونی ومجردی کشیدم یه دختر نصیبم کنی که در عین این که مثل همه ی دخترا شوخ و شنگ و اهل حاله و زیباست و ....
    با هیچ پسری تو عمرش حتی تلفنی هم رابطه نداشته باشه و دوستی نداشته باشه

ولی الان که نگاه میکنم اینور و اونور و - دانشگاه و فامیل و جامعه و...
    میبینم سرم داره کلاه میره یه همچین حسی دارم چون فکر میکنم من ای همه زجر روحی کشیدم و روزای خوش جوونی رو تو افسردگی سر کردم اونوقت یه دختر نصیبم بشه که عشق و حالشو کرده ! اصلا فکرش عذابم میده

منظورم از عشق و حال رابطه جنسی نیست همین دوستی و ...
    پس منم جدیدا به این فکر افتادم که قید همه چیو بزنم و رلبطه هامو شروع کنم
    نمیگم دختر ی که من مد نظرم هست وجود نداره چرا هست اتفاقا همین الان هم هست ولی اون ویژگی های مهمی که میخوام نداره مثل دخترای دیگه سرحال و شوخ و شنگ اهل حال و اکتیو باشه نه از این سیبیلوها و یا حتی بی سیبیل های گوشه گیر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3617
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل بزرگ من

البته با گذشت سن این موضوع حل میشه.... خود به خود تجربه ات میره بالا///// کمی آستانه صبر رو ببر بالا

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

صبر چی ؟ من ازدواج کنم بعد طرف قبل از ازدواج عشق و حالشو کرده باشه دوست بازی هاشو کرده باشه اونوقت من زجر کشیده باشم تو جوونی ؟ خوب منم میرم دنبال عشقو حالم الان !

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط mronaldo نمایش پست ها
    صبر چی ؟ من ازدواج کنم بعد طرف قبل از ازدواج عشق و حالشو کرده باشه دوست بازی هاشو کرده باشه اونوقت من زجر کشیده باشم تو جوونی ؟ خوب منم میرم دنبال عشقو حالم الان !
    مثل اینکه شما میگردی واسه بهونه که مثلا جوونیتون هدر نره اگه واقعا هدر رفتن جوونی به این چیزاست که ماها عمرمون به فنا رفته دیگه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

بله خانوم به خدا همینه وقتی وضع همینه و یارو کل جوونیشی رو با افسردگی سر مینکه درحالی که نیاز به جنس مخالف داره - بعد این جوون پاک میره ازدواج می کنه و حالا شاید هیچ وقت هم نفهمه و یا بفهمه - با دختری که گفته و خندیده و خوش بوده با دوست پسر و بعضا پسراش ! این عدالته ؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    تشکر شده 56 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mronaldo نمایش پست ها
    سلام من یه جوون هستم که دیگه کم کم میرم تا چند ماه دیگه تو 21 سالگی من مشکلی که دارم از این قراره

اول اینو بگم
    من تو عمرم با هیچ دختری تا الان رابطه چه دوستی و هر چیز دیگه ای نداشتم

حالا مشکل اول :
    من هر وقت دختری میبینم شدیدا حالم بد میشه و افسردگی در حد مرگ میاد سراغم ای موضوع بدتر هم میشه وقتی یک پسرو دختر رو با هم میبینم و حاد تر میشه وقتی میبینم با هم میگنو میخندن و خوشن
    نمی دونم چیکار کنم

و مشکل دوم :
    من اول با خودم و خدا شرط کردم و معامله کردم که من با هیچ دختری حتی در حد تلفنی هم دوست نمیشم ولی موقعی که خواستم ازدواج کنم خدایا شما باید در ازای تحمل این سختی که تو جوونی ومجردی کشیدم یه دختر نصیبم کنی که در عین این که مثل همه ی دخترا شوخ و شنگ و اهل حاله و زیباست و ....
    با هیچ پسری تو عمرش حتی تلفنی هم رابطه نداشته باشه و دوستی نداشته باشه

ولی الان که نگاه میکنم اینور و اونور و - دانشگاه و فامیل و جامعه و...
    میبینم سرم داره کلاه میره یه همچین حسی دارم چون فکر میکنم من ای همه زجر روحی کشیدم و روزای خوش جوونی رو تو افسردگی سر کردم اونوقت یه دختر نصیبم بشه که عشق و حالشو کرده ! اصلا فکرش عذابم میده

منظورم از عشق و حال رابطه جنسی نیست همین دوستی و ...
    پس منم جدیدا به این فکر افتادم که قید همه چیو بزنم و رلبطه هامو شروع کنم
    نمیگم دختر ی که من مد نظرم هست وجود نداره چرا هست اتفاقا همین الان هم هست ولی اون ویژگی های مهمی که میخوام نداره مثل دخترای دیگه سرحال و شوخ و شنگ اهل حال و اکتیو باشه نه از این سیبیلوها و یا حتی بی سیبیل های گوشه گیر
    پسر جون تو که اینطوری هستی با یکی دوست بشو و با همونم ازدواج کن .پسرای ایران که متاسفانه دوست میشن ول میکنن ولی اگر اینقدر متعهد بودن که دوست میشدن و دختر و هم به عنوان همسرشون قبول میکردن این اتفاقات نمی افتاد پس مقصر اصلی پسرا هستن
    عشق و حالشون رو میکنن با دختر بعدم ولش میکنن میرن جای اینکه مرد باشن و باهاش ازدواج کنن میزنن زیر همه چی .
    خب دخترم ناخاسته سختشه میخاد دوستشو فراموش کنه و یه رابطه دیگه رو تجربه شاید این بار پسر متعهد باشه و باهاش ازدواج کنه !!!!!!! که همچین اتفاقی کم میافته
    امضای ایشان
    افتادن در گل و لای ننگ نیست ، ننگ در این است که آنجا بمانی .

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3625
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بزرگ فکر کن .

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3489
    تشکـر
    90
    تشکر شده 233 بار در 133 پست
    میزان امتیاز
    10

مطمئن باش هرچقد تو دوران مجردیت هواست باشه خدا هم یه دختر خوب اونطور که میخوایی نسیبت میکنه خدا خیلی با عدالته بعدشم لازم نیس فکر کنی جونیت حدر رفته یه جور دیگه و با دوستای پسرت جونی کن و خوش بگذرون.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد