نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: رابطه عاشقانه همکلاسی

686
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3617
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه عاشقانه همکلاسی

با سلام .و خسته نباشید خدمت اعضای انجمن ..........
    من ترم دوم کارشناسی هستم دانشگاه سمنان .25 سالمه . و دارای شغل مناسب و مسکن . و خودرو هستم. و مدتیست در کلاسمان دختری به نام ( ی) توجهم رو به خودش جلب کرده است.وقصد ازدواج با وی دارم. البته یه طور ی به گوشش رسوندم. چون ادرس محل س************تشون رو گیر آوردم و از همسایه هاشون تحقیقات کردم. و از این طریق متوجه شد. و از طرفی یکی دیگر از خانومای کلاس به نام (چ) بنده رو زیر نظر داشت که به تازگی این موضوع رو فهمیدم. اون (چ) از زبان من بدون هماهنگی و بدون اجازه رفته بین تمام همکلاسی ها پخش کرده که من قصد ازدواج با (چ) رادارم و به هم علاقه داریم. : و.......
    به طوری که بنده هیچ ارتباطی با خانوم (چ) نداشته ام. و فعلا جو بدی در کلا س درست شده... چون از طرفی به گوش خانوم (ی) یعنی همان کسی که بنده به وی علاقه دارم رسیده است.../// این جور، جو بسیار بدی در کلاس درست شد... نمیدونم برای جمع کردن این موضوع چکار باید کنم ... ///// چون من قصد داشتم که بعد از آخرین ترم با خواستگار ی خانوم : (ی) برم.... حالا نمیدونم چه باید کنم.... ازتون راهنمایی میخوام..... حالا احتمال 90 درصد خانوم (ی) پیش خودش فکر میکند که من از علاقه به وی صرف نظر کرده ام... و با خانوم (چ) ارتباط دارم. بطوری که اینطور نیست... من به خانوم (چ) گفتم. چطور جرات کردی که بدون اجازه من بری به همکلاسی ها بگی . من کی به تو ابراز علاقه کردم. . ولی جواب درستی نتونست به من بدهد..... پیش خودش خیال کرده بود
    و از طرفی اینقدر هم با خانوم (ی) راحت نیستم که بروم موضوع رو باهاش مطرح کنم.... و بهش بگم که قضیه از این قرار نیست..
    حالا راه حل چیست.؟ برای جمع کردن این موضوع چکار باید کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2994
    تشکـر
    2
    تشکر شده 51 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکلی در دانشگاه

راه حل اینه هم خانم ی و هم خانم چ رو بگیری و بهره کافی از هر دو ببری فرزندم.

3. کاربران زیر از yarigar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

gss

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    تشکر شده 641 بار در 289 پست
    میزان امتیاز
    11

برو ب ی رو رست بکو

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

به نظرم بهتره که خودتون صادقانه با اونی که عاشقشین حرف بزنین وبا خانم چ هم طوری برخورد کنید که بدونه که اشتباه کرده واقعا واسه یه همچین آدمایی متاسفم که واسه خودشون ارزش قائل نیستن

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3617
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

بله ممنون از لطف شما دوستان گرامی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد