نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ترس و اظطراب شدید برای رانندگی

727
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3632
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس و اظطراب شدید برای رانندگی

سلام
    من 19 سالمه و چند روز دیگه میرم تو 20 سال
    قبلا خیلی رانندگی دوست داشتم ولی تو اوج یه سری مشکلات خانوادگی چند باری ماشین های صفر پدرم رو داغون کردم و از اون موقع به بعد دیگه ترس و استرس من رو فراگرفته
    8 ماه پیش آموزشگاه رفتم ولی همش فراریم از رانندگی پشت ماشین میشینم کل عضلاتم قفل میشه حوله حول میشم اصلا پدرم بار ها گفته بیا بشین پشت ماشین ولی به بهونه های مختلف سرباز میزنم
    کمکم کنید ازین وضعیت نجات پیدا کنم
    واقعا الان تمام همسنام (دوستام،همکلاسی هام)ماشین دارن ، من بودجه ی خرید دارم ولی ترس دارم و فراریم خواهش میکنم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3638
    تشکـر
    207
    تشکر شده 216 بار در 138 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ترس و اظطراب شدید برای رانندگی

salam yaser jan age estereset kheyli shadide ke man fekr mikonam intor ham hast behtare ye varzesh haii ke marbot be afzayeshe etemad be nafs va arameshehast anjam bedi mesle yoga masalan. bad inke say kon tamrin koni ke gozashte ro faramosh koni vaghti poshte roli aval besmellah begir bad ba bini ye nafase amigh bekesh va baraye 3 saniye nafaset ro habs kon va say kon to in3s be hichi fek nakoni bad nafaset ro ba dahan raha kon. bedon be harchizi fekr koni hamon vasat etefagh miyofte pas be tasadof fekr nakon be khodet etminan dashte bash ke mitoni .to rah ham hamishe rahe khodet ro boro va negarane in nabash ke mashine digeii dare bad rh mire va momkene bezane behet aslan be in fekr nakon chon injori hade aghal motmaeni ke age etefaghi ham biyofte to moghaser nisti va taraf bayad tavan bede hamin az estereset kam mikone . moafagh bashi baz soali hast benevis khoshhal misham komak konam

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد