نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: فراموش کردن رابطه قبلی

1579
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3694
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فراموش کردن رابطه قبلی

سلام به همگی...
    دوستان من 16 سالمه و حدود یه سال پیش به یه پسری علاقه مند شدم، بهش گفتم اونم گفت که دوسم داره، حدود چند ماه با هم بودیم، و من بهش اجازه دادم بهم دست بزنه، ینی فکرمیکردم دیگه این تا آخر آخرش باهامه، البته فقط و فقط بهم دست زد و مشتقاتش...بعدش بهم گفت چند ساله عاشقه یکی دیگستو نمیتونه فراموشش کنه و فکرمیکرده که با من میتونه اونو فراموش کنه، و ولم کرد، حالا تو یکی از شبکه های اجتماعی پیداش کردم، البته بعد از سه چهار روز...من چیکارش کنم؟ شما خودتون میدونین که دخترا تو رویاهاشونن و من تو رویاهام به اندازه ی چند ده سال باهاش زندگی کردم، حالا واسم سخته که فراموشش کنم، چیکارش کنم؟ فراموشش کنم؟ خواهش میکنم کمکم کنین...دارم داغون میشم...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3694
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : فراموشش کنم؟

چیشد پس؟؟؟؟؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3682
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    بنظرم كسي كه واسه
    آروم كردن خودش با احساسات ديگري بازي ميكنه نميشه روش حساب كرد.فراموشش كن.

4. کاربران زیر از vmahboobeh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3694
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

راس میگین، چشم که کور میشه اینچیزا رو نمیشه دید...

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3707
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام کسی هست تادلداریم بده

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    تشکر شده 101 بار در 68 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام عزیز دلم .اولا اینکه شما هنوز 16 سالته و برای تصمیم ازدواج بسیار جوان هستی پس نباید فکر کنی الان که با یکی دوست شدی باهاش ازدواج می کنی، ممکنه طرف بهت بگه که باهات ازدواج می کنم ولی اینو فقط برای این می گه که باهاش صمیمی شی .از این اتفاق درس بگیر و تا ورود به دانشگاه و حدود 20 سالگی سعی کن ارتباطی با جنس مخالف نداشته باشی.یا اگه داری هم بدون که اینجور ارتباطها راه ازدواج نیست.تو اونقدر با ارزش هستی که هرکسی ارزش اینو نداره باهات حرف بزنه چه برسه به اینکه دست بزنه.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3907
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ، خوبی عزیزم به این عشق نمیگن این ابتدای دوران بلوغته و درواقع نوعی هوسه ، اگه ازلحاظ پزشکی هم بخوای چون اوایل دوران بلوغته تاثیرهورمونهای جنسیه ، بهترین و عاقلانه ترین کار برای شما اینه که ایشون رو فراموش کنی و به کارهای مورد علاقه ات بپردازی و یه مقداربه خودت زمان بدی چون زمان حلال مشکلاته ، بعد از رعایت این موارد مطمئن باش بعدازیکی دو سال به حرف بنده خواهی رسید چون طبق مطالعات
    رو انشناسی بعد از خراب شدن هررابطه عاطفی حداقل دو سال برای فراموشی کامل و جداشدن ازرابطه قبلی وجود دارد و این رو مطمئن باش که اگر اون آقا شما رو دوست داشت باشما میموند و این رو بدون مردی که عاشق یک زن باشه با احترام با آن رفتارمیکنه که حفظ حریم جنسی هم یکی ازان احترامهاست. موفق باشی عزیزم

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3861
    تشکـر
    18
    تشکر شده 17 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

چ مسخره يعنى آدم تو سن بلوغ عاشق نميشه چ چيزاااااا

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    تشکر شده 101 بار در 68 پست
    میزان امتیاز
    11

مرجان عزیز، عاشق میشه ولی اون عشق ناپخته اس و درواقع اولین ارتباط با جنس مخالفه ، که دیگه بهش عشق نمی گن که.عشق خیلی چیز مقدسیه. اگه یه پسر واقعا عاشق یه دختر باشه هرگز و هرگز به خودش اجازه نمی ده که این حریم رو از بین ببره و آسیبی به دختره بزنه.

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3861
    تشکـر
    18
    تشکر شده 17 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

بله اون كه ١٠٠٪ فدات شم باهات موافقم

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

یه روزی دخترای این سن به زبون خودشون اعتراف خواهند کرد که اینها عشق نیست و فقط تاثیرات اولین آشنایی صمیمی با اولین جنس مخالف هست. شاید اگه دست سرنوشت تا بزرگیشون این ارتباطا ادامه بده تبدیل به عشق واقعی شه

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط LoverGirl نمایش پست ها
    سلام به همگی...
    دوستان من 16 سالمه و حدود یه سال پیش به یه پسری علاقه مند شدم، بهش گفتم اونم گفت که دوسم داره، حدود چند ماه با هم بودیم، و من بهش اجازه دادم بهم دست بزنه، ینی فکرمیکردم دیگه این تا آخر آخرش باهامه، البته فقط و فقط بهم دست زد و مشتقاتش...بعدش بهم گفت چند ساله عاشقه یکی دیگستو نمیتونه فراموشش کنه و فکرمیکرده که با من میتونه اونو فراموش کنه، و ولم کرد، حالا تو یکی از شبکه های اجتماعی پیداش کردم، البته بعد از سه چهار روز...من چیکارش کنم؟ شما خودتون میدونین که دخترا تو رویاهاشونن و من تو رویاهام به اندازه ی چند ده سال باهاش زندگی کردم، حالا واسم سخته که فراموشش کنم، چیکارش کنم؟ فراموشش کنم؟ خواهش میکنم کمکم کنین...دارم داغون میشم...
    خب شما چیزیکه پسرها دنبالش در طول این مراحل رو همون اول کار بهش دادی و اجازه دادی که لمست کنه و بقول خودت مشتقاتش ...

یعنی اینکه بدون هیچ فکر و اینده نگری بهش اجازه دادی تا در حریم وارد بشه ...

پس الان نمیتونی خیلی راحت فراموشش کنی ، چون خاطرات رو نمیتونی به سادگی پاک کرد ...

البته روزگار ما روزگار عجیبیه ... اعتماد کم شده ولی افراد کورکورانه به هم اعتماد میکنن ...

در ضمن بهترین کار برای اینکه فراموشش کنی اینه که دیگه سراغ کاربری شبکه اجتماعیش نری ... چون ارتباط دوباره با پسری که میدونی تمام قصدش چی بوده کار بیهوده و مسخره ایه ...
    چون باعث آزار فکری و یادآوری گذشته برای شما شده و فراموش کردن رو به عقب میندازه ...

در این مورد فراموشی میتونی مشاوره ام بگیری ... ضرری نداره ... و میتونه در تخلیه ذهنی شما کمک کنه ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد