نمایش نتایج: از 1 به 48 از 48

موضوع: رابطه داشتن با نامحرم

3953
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

Unhappy رابطه داشتن با نامحرم

god
    ویرایش توسط gOli! : 08-27-2014 در ساعت 09:42 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : راهنماییم کنید لطفا بدون تعصبات شخصی

سلام . همه ی ما درک میکنیم . و بیشتر این دوستی ها از تنهایی بیشتر نشات میگیره و به خیلی چیزها ممکنه ختم بشه ....

خوب .شما میگید: و جدای ازینکه حس تعلق به اون دارم ... حس تعلق به اون داری ... خوب چرا باهم ازدواج نمیکنیو شمایی که اینقد باهم صمیمی و همدیگه رو حتما خیلی دوست داشتید و... که منجر به ************ بینتون شده و....
    تاحالا ازش پرسیدی ؟؟؟ که دوستیتون رو بخاطر چی میخواسته ؟؟؟؟؟؟؟
    مرد اگر مرد باشه ... اگر کار خطایی کرده باید پاش ب ایسته .... چه اتفاقی باشه چه نباشه ....

خوب نظر خودت چیه ؟ اون پسره خودش نظرش چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟ میخواد بره ؟ یا کنارت بمونه ؟

3. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    میزان امتیاز
    10

god
    ویرایش توسط gOli! : 08-27-2014 در ساعت 10:02 PM

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3638
    تشکـر
    207
    تشکر شده 216 بار در 138 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست خوبم. چرا نمیتونید ازدواج کنید؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    میزان امتیاز
    10

god
    ویرایش توسط gOli! : 08-27-2014 در ساعت 10:03 PM

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

گلی خانم سلام... متاسفانه شرایط سختی رو تحمل میکنید... اگه واقعا" کششی بین شما باشه میتونید به ازدواج ختمش کنید ،به هرحال پسرهم باید پای کارهایکه کرده بایسته ، که البته در خیلی از موارد از زیر این مسئولیت شونه خالی میکنن... و دختر با باری از تفکرات و سختیها تنها می مونه ... بهتون توصیه اکید میکنم با یک روانشناس خانم که میتونه شرایط و روحیات شمارو بهتر درک کنه مشورت کنید... شما اول باید این "حس گناه" رو در خودتون از بین ببرید، چون انسان جایزالخطاست، و شما باید از این مرحله سخت عبور کنید.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3638
    تشکـر
    207
    میزان امتیاز
    10

جناب فرخ کاملا باهات موافقم اما فقط سر خط آخرش مشکل دارم. به نظرتون نباید این حس گناه تا حدی در این خانم و همچنین تمامی کسایی که دست به هر گناهی میزنن وجود داشته باشه که دیگه گناه براشون عادت نشه و شکل خوبی براشون نداشته باشه تا دیگه هیچوقت سراغ گناه نرند؟

9. کاربران زیر از M@hta بابت این پست مفید تشکر کرده اند

a

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

مهتاخانم حرف شما کاملا" متینه ... ولی هرگناهی بخشش و رحمت الهی رو هم در پس خودش داره ... پس نباید این حس گناه اونقدر زیاد بشه که فرد رو از رحمت و لطف الهی مایوش کنه... منظور من این بود ...
    درضمن ممنون که لطف کردید و نظر دادید.^_^

11. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    میزان امتیاز
    10

god
    ویرایش توسط gOli! : 08-27-2014 در ساعت 10:05 PM

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط gOli! نمایش پست ها
    جناب فرخ درست میفرمایین مشاورم رفتم یکی دوبار ولی تاکید داره که موضوع را با خانوادم باید مطرح کنم که این راه حل اعصاب من نیست، و دوست خوبم مهتا 100% اگه تاثیری روی من نداشت من روز و شبم زهر نمیشد و ریلکس ادامه میدادم به زندگیم،این اتفاق خیلی منو به طرف خدا کشوند ولی حس میکنم خدا دوستم نداره داره بخاطر این گناه منو مجازات میکنه.من محرم نذر کردم و کلی اشک ریختم و از ته قلبم از خدا خواستم این رابطه اگه به صلاح و سرانجامی نیست با حفظ آبرو منو از مسیرش دور کنه(چون تا اون موقع این مسایل پیش نیومده بود)ولی بعد از محرم همه چی برعکس،،،رابطه بوجود اومد و باز مامانم فهمید که باهمیم و آبروم رفت.
    خوب شما بخاطر بیماری قلبی مادرتون نمیتونید حرفی بزنید . چرا یه جوری نمیشینی از مثلا عمه ایی یا خاله ایی کمک بگیری .؟

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    میزان امتیاز
    10

با عمه هام ارتباطی نداریم خاله هام هم مسنن بعلاوه اینکه هیچیو از مامانم مخفی نمیکنن...بعدشم من نمیخوام یه عمر نتونم تو صورتشون نگاه کنم که
    من واقعا درگیری ذهنیم به اوج رسیده و زندگیمو مختل کرده،،،پس مشاورای اینجا چکار میکنند؟

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

متاسفانه ساختار سنتی اجتماع ما اجازه رک و راست حرف زدن رو نمیده ... و گاهی وقتی صادقانه چیزی رو میگی، مشکل بدتر میشه. پس گاهی باید صبر کرد چون زمان حلال خیلی از مشکلاته.
    در ضمن ازو نیاز باخدا و طلب بخشش از او میتونه یه حس آرامش و امیدرو در شما به وجود بیاره ، طبعا" وقتی فکرتون آروم باشه میتونید تصمیمی درست این مورد بگیرید...
    به هرحال امین حرف خوی زد ، ببینید تو فامیل با کی راحتتر هستید، و با اون مشورت کنید، به هرحال اینکار بهتون روحیه میده و از تنهایی فکرکردن و شتابزده عمل کردن نجاتتون میده...
    خب یه سوال دارم که چرا مسئله رو به ازدواج ختم نمیکنید ؟ چون خودتون طرف مقابلو قبول دارید...

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    میزان امتیاز
    10

خب من با دوتا از دوستام که نزدیکترین کسام بودن موضوع را بیان کردم ولی اونا جوری برخورد کردند که انگار من دختر خرابی هستم در صورتی که من از روابط جنسی خودشون خبر دارم منتهی جانماز آب میکشن و منکرش میشن،اونا منو بردند مشاور و مشاور چون گفتیم برای دوست چهارممون اومدیم گفت دوستتون اختلال روانی داره و کلی بد و بیراه دیگه و اونا هی تایید کردند و منو لایق زندگی خوب ندونستند جلو چشمام،یه مدت هم ازم میخواستن که با وجود مشکلم ارتباطمو قطع کنم که خب من هرچی فکر کردم دیدم اینکه طرف خودش قبول داره با من چه کرده حالا من ول کنم برم خریته برای همین دوستامم با کلی حرفای بد منو ترد کردند بعد از 8 9 سال دوستی!!!
    بعدشم مگه دست منه به ازدواج ختم کنم؟؟توضیح که دادم چرا نمیشه...اونها هم هیچ اقدامی نمیکنند،خوی بندال شدن هم توی وجودم نیست. و نکته مهم تر اینکه آقا دنبال دختر باکرن!

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3765
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من اول با اون پسر صحبت کن و بگو پای کاری که کردی وایسا خانواده ها هم راضی میشن زیاد این موارد رو دیدیم که خانواده ها راضی شدن اما اگه به هر دلیلی میبینی نمیشه باید سریع با اون پسر ارتباطت رو قطع کنی چون وجود اون بیشتر عصبیت میکنه اون پسر اگه مرد باشه پای کارش وایمیسته اگه نه نیخواد مجبورش کنی بهتر که نشه چون فردا تو زندگی مشکلاتی سختری ممکنه به وجود بیاد .... راه حل دو شما میری پیش یه متخصص زنان و مشکلت رو حل میکنی نگران عذاب وجدان نباش خوب اینم راه حلیه دیگه و برای اعصابت دوست من توبه کن و نماززت رو ترک نکن نمیگم قران بخون و به مجالس مذهبی برو اگه اینا رو بکنی که چه بهتر اما حرف من اینه نمازت رو سر وقت بخون همین کمکت میکنه و برتمیگردونه و خودت رو با درست و کلاس سرگرم کن

18. 2 کاربران زیر از arezoo_z بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    میزان امتیاز
    10

ممنون بابت راهنمایی به جات.خب من باهاش تقریبا همیشه حرف میزنم و اون میگه پای کاری که کرده هست که البته منظورش ازین حرف ترمیمه نه ازدواج! مورد بعدی واقعا حق با توست ازینکه اون این همه ناراحتیهای منو میبینه و به نگرانیهای من میخنده میگه چیزی نمیشه نترس اعصابم واقعا میریزه به هم که اینقدر عین خیالش نیست.
    و اما دکتر زنان،،،این باز خودش یه بحثیه که ازتون راهنمایی میخوام. در درجه اول اینکه این کار هزینه گزافی داره که من چون بیکارم ندارم و اون هم حس میکنم که نده.دوم اینکه به فرض عذاب وجدانو باش کنار بیام اگه واسه ازدواجم یا تو عقد خدای نکرده کارم به پزشکی قانونی برسه آبروریزیش بدتر از این نیست که بگم و ادعای نادرست نکنم؟هرچند شهامت گفتنشو به هیچکس ندارم مخصوصا ما چون اصفهانی هستیم و آدمای سنتی و مذهبیتری به نسبت شهرهای دیگه،هیچ پسر یا خانواده ای این مسئله را هضم نمیکنه.با عفونتهای بعد از ترمیم چه کنم؟!درسته میگن هرکی خربزه میخوره پای لرزشم بشینه ولی آیا این عدالته دختر این همه عذاب روحی بکشه توی ایران؟
    در مورد توبه هم که من با اعماق وجودم پشیمونم و به خدا برگشتم اما بازم قلبم درد داره.یکی بهم نماز شب توصیه کرد اما هنوز سعادتش نشده بخونم

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

متاسفانه دخترها تو این موارد خیلی آسیب می بینن ... چون ساختار کشور ما هنوزم یک ساختار سنتی و تعصبیه ... البته فقط برای زن ...

21. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    متاسفانه دخترها تو این موارد خیلی آسیب می بینن ... چون ساختار کشور ما هنوزم یک ساختار سنتی و تعصبیه ... البته فقط برای زن ...
    یعنی نباید تعصبی باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نمیدونم شما چطور فکرکردید که به همچین چیزی رسیدید که متاسفانه ساختار کشور هنوز تعصبیه ... ....

تازه باید تعصبی تر هم باشه ... الان تازه تعصب نیست ... میخوای ببینی هست یا نیست . برو 10دقیقه دم دانشگاه های آزاد تمام کشور ..
    اونوقت میفهمی وقتی دختره با یه ساپورت و مانتو تنگ میاد بیرون .... تعصب هست یا نه ؟

وقتی تعصب نیست اینجور شده .. شما میگی کشور هنوز ساختارش تعصبیه .... پوووووف

تعصب یعنی روی ناموس خودت تعصب داشته باشی . تعصب یعنی اون پدر و پسر . روی مادر وخواهرشون تعصب داشته باشن ..... نه الانی که دختره واسه ازادی خودش میره دانشگاهی که از شهر خودش دور باشه ....

بعدش هرکس خربزه میخوره پای لرزش هم میشینه . وظیفه دختر اینه که دخترونشو حفظ کنه . نه اینکه با دوستی های اینجوری دخترونشو از دست بده(پرده)
    ویرایش توسط a : 05-22-2014 در ساعت 05:23 PM

22. 2 کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

منظورمن تعصبات و خشکی روابط جامعه است نه بی غیرتی....
    متاسفانه تو جامعه ایکه هر روز بخاطر مشکلات اقتصادی بیشتر آسیب میبینه ، و ازدواج در اون کمترو کمتر میشه ، باید منتظر همین عواقب بود ... همه چیمون شده باید باید....
    بله اینکه افراد باید خوددار باشن ، حرف درستیه ... ولی اگه کسی دچار اشتباه و گناه شد باید مثل قرون وسطی آتیشش بزنیم ...
    مگه در اسلام در باره این مسایل راهکار درنظر گرفته نشده ؟ پس چرا هر روز بیشتر و بیشتر میشه؟
    امین جان وقتی کسی دچار اشتباه و لغزش میشه ، و خودش به اینکار اعتراف میکنه ... باید کمکش کرد و اونو به لطف و مرحمت خداوند امیدوار کرد.

24. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

منظورمن تعصبات و خشکی روابط جامعه است نه بی غیرتی....
    متاسفانه تو جامعه ایکه هر روز بخاطر مشکلات اقتصادی بیشتر آسیب میبینه ، و ازدواج در اون کمترو کمتر میشه ، باید منتظر همین عواقب بود ... همه چیمون شده باید باید....
    بله اینکه افراد باید خوددار باشن ، حرف درستیه ... ولی اگه کسی دچار اشتباه و گناه شد باید مثل قرون وسطی آتیشش بزنیم ...
    مگه در اسلام در باره این مسایل راهکار درنظر گرفته نشده ؟ پس چرا هر روز بیشتر و بیشتر میشه؟
    امین جان وقتی کسی دچار اشتباه و لغزش میشه ، و خودش به اینکار اعتراف میکنه ... باید کمکش کرد و اونو به لطف و مرحمت خداوند امیدوار کرد.
    اینجور نیست. هرکس دچار اشتباه شد آتیشش نمیزنیم . خیلی ها هستن که با اینکه میدونستن دختره اینجوره باهاش ازدواج کردن ... خیلی ها هستن که قبول میکنن .. دختره رو واسه خودش میخواد . و با این مشکل یا مسئله هم کنار میاد ...

اگر اینجور نیست .پس چرا مثلا پیدا میشه که پسره باره اولشه میخواد از دواج کنه .با یه دختر مطلقه که یا جدا شده یا همسرش فوت کرده یا هرچیز دیگه .. ازدواج میکنه ... مگر اون پسره نمیتونه با یه دختره باکره ازدواج کنه ؟؟
    این رو گفتم که خیلی ها هستن که مثلا دختره رو واسه خودش میخواد و آنچنان تاثیری نمیبینه رو زندگیش که این دختره قبلا ازدواج کرده ... یا با اتفاقی ناخواسته پرده ش از دست رفته ....
    خیلی ها این طرز تفکر رو دارن ...

ولی اگر دقت کنی .من گفته ناخواسته .. نه اینکه دختره کاملا با کسی همه جور رابطه ایی داشته .... اونوقت این رو دیگه جامعه هم نمیپذیره ....

26. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3638
    تشکـر
    207
    میزان امتیاز
    10

بحث شما بالا گرفت به کل مشکل اصلی یادتون رفت!

28. 2 کاربران زیر از M@hta بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    میزان امتیاز
    10

آقا امین اینکه من گفتم " آیا این عدالته دختر این همه عذاب روحی بکشه توی ایران؟ " منظورم این نیست که بی غیرت باشن مردم، و منظوره جناب فرخ هم این نبود. تعصب یه جور غیرته که از عصبیت سر چشمه میگیره و به تصمیم گیری های عجولانه و غیرمحاطانه و یا اعمال تبعیض آمیز منجر می شه، مثل این مورد که در مورد پسر اصلا سختگیری نمیشه و نظارتی نیست اگه ارتباط نامشروع بده واسه همه آدما بد و ناپسنده ولی نه اینکه نگاه مردم و حتی خود شما به من یک دختر فاسد باشه اما نگاه ها به پسری که بسیار ازین کارا کرده عادی و آقاواره در صورتی که اگه اینجور نبود و احتیاط از طرف هر دو جنس بود وضع جامعه به ازین بود! همین تعصبه که دختر واسه آزادیش میخواد از خانواده دور باشه در صورتی که اگه این تعصب غیرت بجا بود بهترین پناه خونه و خانوادش بودن.

و اینکه خودتون جواب سوالتونا دادید اون پسری که زن میگیره میدونه که زنیت اون به حلالی بوده،،، پس 100% مشکل منو نمیتونه بپذیره. حالا همه اینا به کنار من ازین ناراحتم که من یه عمر با آبرو زندگی کردم خدا شاهده هیچوقت سوار ماشین پسره غریبه نشدم واسه تفریح با پسر نرفتم گشت و گذار لاس نزدم مهمونی مختلط نرفتم در صورتی که باکره هایی که تفریحشون اینه خیلی خیلییییییی بیشمارن، خیلی زیاد هم دیدم موردای مثل خودم که بعد از ازدواج خیلی پاک زندگیشونا کردن و خیلی زیاد هم دیدم باکره‌ هایی که بعد از ازداج از خیانت هیچ ابایی نداشتن اونم خیانت از نوع جنسی، این ملاک باکرگی اصلا صحیح نیست و به این میگن تعصب خشک و سنتی که منظور من و آقای فرخه نه اون چیزی که شما برداشت کردید وگرنه غیرت خیلی خوبه و ذات دختر هم غیرت دوسته.

30. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط gOli! نمایش پست ها
    آقا امین اینکه من گفتم " آیا این عدالته دختر این همه عذاب روحی بکشه توی ایران؟ " منظورم این نیست که بی غیرت باشن مردم، و منظوره جناب فرخ هم این نبود. تعصب یه جور غیرته که از عصبیت سر چشمه میگیره و به تصمیم گیری های عجولانه و غیرمحاطانه و یا اعمال تبعیض آمیز منجر می شه، مثل این مورد که در مورد پسر اصلا سختگیری نمیشه و نظارتی نیست اگه ارتباط نامشروع بده واسه همه آدما بد و ناپسنده ولی نه اینکه نگاه مردم و حتی خود شما به من یک دختر فاسد باشه اما نگاه ها به پسری که بسیار ازین کارا کرده عادی و آقاواره در صورتی که اگه اینجور نبود و احتیاط از طرف هر دو جنس بود وضع جامعه به ازین بود! همین تعصبه که دختر واسه آزادیش میخواد از خانواده دور باشه در صورتی که اگه این تعصب غیرت بجا بود بهترین پناه خونه و خانوادش بودن.

و اینکه خودتون جواب سوالتونا دادید اون پسری که زن میگیره میدونه که زنیت اون به حلالی بوده،،، پس 100% مشکل منو نمیتونه بپذیره. حالا همه اینا به کنار من ازین ناراحتم که من یه عمر با آبرو زندگی کردم خدا شاهده هیچوقت سوار ماشین پسره غریبه نشدم واسه تفریح با پسر نرفتم گشت و گذار لاس نزدم مهمونی مختلط نرفتم در صورتی که باکره هایی که تفریحشون اینه خیلی خیلییییییی بیشمارن، خیلی زیاد هم دیدم موردای مثل خودم که بعد از ازدواج خیلی پاک زندگیشونا کردن و خیلی زیاد هم دیدم باکره‌ هایی که بعد از ازداج از خیانت هیچ ابایی نداشتن اونم خیانت از نوع جنسی، این ملاک باکرگی اصلا صحیح نیست و به این میگن تعصب خشک و سنتی که منظور من و آقای فرخه نه اون چیزی که شما برداشت کردید وگرنه غیرت خیلی خوبه و ذات دختر هم غیرت دوسته.

اوکی .شما درست میگید . درمورد این موضوع دیگه بحث نمیکنم

31. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3765
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

یکم آروم باشین ما قراریه به دوستمون کمک کنیم هرکس واسه خ ودش یه منطق و یه طرز فکری داره من به همه احترام میزارم..... دوست خوبم شما هیچ پس اندازی نداری؟ طلا نداری؟ واسه درمان باید تلاش کنی یا میتونی یه دروغ مصلحتی بگی مثلا اینکه یه کیست داری یا یه زگیل تناسلی یا هر چیز دیگه و دکتر گفته بدون بی هوشی عمل میکنه یا از بین میبره میتونی با یه دوست یا یکی اقوام بری که خانواده ات باهات نیان .... یا اگه بازم نمیشه به هر دلیلی یکم صبر کن زمان خیلی چیزا رو بهتر و آسون تر حل میکنه هرکاری میکنی با ذکر خدا جلو برو و توبه کن وقتی میگم توبه یعنی توبه واقعی که دیگه برگشتی تو کار نباشه خدا خیلی بزرگتر و بخشنده تر از این حرفاس خودش کنارته کمکت میکنه

32. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    تشکر شده 641 بار در 289 پست
    میزان امتیاز
    11

خواهش میکنم یکه به قاضی نرید دریک رابطه یه دختر به همون اندازه ای مقصره که پسر هست 50 - 50 ok!?

شما هم توبه کن تنها راه تسلی همینه اون پسرم ول کن

33. کاربران زیر از mronaldo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3765
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ولی گلی خانوم به نظر من بکارت خیلی خوبه خوب و بد رو ازهم تشخیص میده

35. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

golo خانوم میشه انقدر فیلسوفانه خواهشا صحبت های بی اساس نفرمایی!!!

به کجا رسیدیم که دخترایی که باکرهگیشون رو سر نادانی و خوشخوشون از دست میدن دلیل و برهان میارن خودشون رو عفیف نشون بدن !!! این که میگی دختری هست که باکره نیست و خیلی بعد ازدواج خانومه و اون یکی هستو هرزه شده بعدش - با اینا میخوایید چی بگی ؟؟!! اون دنیا چی ؟ به نظرتون اونجا این بهونه ها قبوله ؟ مگه این نیست که هر کی رو تو گور خودش میزارن

عوض این حرفهای بی پایه و اساس بهتره دخترا یا پسرا از گناهشون توبه کنن نه بحث ها و دلایل بی منطق !

36. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3765
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

موافقم ........ گلی خانم این حرف رو باید یکی بزنه تا به خودت بیایی کارت به خودت باشه به اشتباهت اعتراف کن تا هضمش راحت تر باشه نه که خودتو با این حرفا تبرئه کنی تو همه دوران ها آدمای خوب و بد داشتیم

37. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

در ضمن ما یه بکارت جسمی داریم و یه بکارت اخلاقی که شما خانوم بودن و حیا و شرم و... میشه متاسفنه 90 درصد دختران ما از این لحاظ باکره نیستن . تو دانشگاه وقتی میبینم این دخترا با پسرا رفیق میشن و ... دلم واسه پدراشون میسوزه با چه زحمتی فرستادن دختراشو ن رو دانشگاه فکر میکنن یه خانوم به تمام معنا شده - فکر میکنن یه دختر با شرم و حیا دارن که اگر اون سر دنیا هم بره میتونن بهش اعتماد کنن . ولی به چه راحتی اون دخترت جواب این اعتماد رو بر عکس میدن.

38. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3765
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mronaldo نمایش پست ها
    در ضمن ما یه بکارت جسمی داریم و یه بکارت اخلاقی که شما خانوم بودن و حیا و شرم و... میشه متاسفنه 90 درصد دختران ما از این لحاظ باکره نیستن . تو دانشگاه وقتی میبینم این دخترا با پسرا رفیق میشن و ... دلم واسه پدراشون میسوزه با چه زحمتی فرستادن دختراشو ن رو دانشگاه فکر میکنن یه خانوم به تمام معنا شده - فکر میکنن یه دختر با شرم و حیا دارن که اگر اون سر دنیا هم بره میتونن بهش اعتماد کنن . ولی به چه راحتی اون دخترت جواب این اعتماد رو بر عکس میدن.
    لطفا جلوی کلمه دخترا دخترا که میگید یه کلمه بعضی بزارید تا فکر نکنم داریئ به همه توهین میکنید

39. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

هر کسی خودشو بهتر میشناسه - کسی را که حساب پاک است چه باک است !

40. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3765
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

هر کسی خودشو بهتر میشناسه - کسی را که حساب پاک است چه باک است !
    شمایی که ادعات میشه واسه دین و خدا حاظر نمیشدی به همه توهین کنی

41. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

یه 60 الی 70 بار دیگه بخونید دو پست قبلیم رو لفظ همه توش نیست - من که پیدا نکردم ولی 80 درصد اخرین اماری بود که من خودم قبلا جایی خوندم و مطمئنن از اون زمان تا حالا به 90 یا بلکه بیشتر هم رسیده !!!!

42. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3765
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

یه 60 الی 70 بار دیگه بخونید دو پست قبلیم رو لفظ همه توش نیست - من که پیدا نکردم ولی 80 درصد اخرین اماری بود که من خودم قبلا جایی خوندم و مطمئنن از اون زمان تا حالا به 90 یا بلکه بیشتر هم رسیده !!!!
    شما با طرز حرف زدنتون همون 10 % رو هم از بین بردید شب خوش

43. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

خوب فقط مونده بود شما دختران عزیز طرز حرف زدن یه بنده خدایی رو هم بهونه کنید بر عیبهاتون !! نترسبد اون 10 درصد رو خود هم خو دشون هم خداشون هواشونو داره - تازه من ادعایی ندارم بر پیغمبری - منم جوونم فیلم های فلا میبینم اهنگ از هر سبکی گوش میدم استمنا میکنم و هزار کناه دیگه ولی ای یه قلمو نه با احساس دختر مردم بازی میکنم نه خودمو به گناهی الوده می کنم که توش به شخص ثالثی اسیب میرسه گناهام فقط به خودم اسیب میرسونه که اونم انسن معصوم نیست

44. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

در ضمن نمی دونم چرا حرفهامو به خودتون میگیرید من طرفم شخص خاصی نیست اصلا!

45. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

متاسفانه بحث احساسی شد و از مسیرش خارج ...
    دقت کردید، بیشتر بحثای ما ایرانیها به اینجا ختم میشه ؟!؟
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

46. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3489
    تشکـر
    90
    تشکر شده 233 بار در 133 پست
    میزان امتیاز
    10

متاسفانه بحث احساسی شد و از مسیرش خارج ...
    دقت کردید، بیشتر بحثای ما ایرانیها به اینجا ختم میشه ؟!؟
    با حرفتو موافقم بجای اینکه به گلی جون کمک شه موضوع بحث کلا عوض شد.

48. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

این نشون میده خود مام به کمک نیاز داریم
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

49. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3489
    تشکـر
    90
    تشکر شده 233 بار در 133 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظر من هرچه زودتر ارتباطتو با اون پسر قطع کن
    چون داره ازت سوء استفاده میکنه
    از خدا کمک بخواه این موضوعی نیس که بشه به خانواده یا کسی بگی فقط از خدا بخواه وتوبه کن و تمام تلاشتو بکن که دیگه گناه نکنی
    عزیزم این کار تورو نمیشه گفت از رو جونی و بچگی انجام دادی بلکه از رو هوس بوده وکاملا هم اشتباه بوده بس اگه الان داری عذاب میکشی بدون تاوان کار خودته
    وگرنه خدا الکی کسی رو مجازات نمیکنه تو گناه خیلی بزرگی انجام دادی پس ادامش نده و همینجا ارتباطتو قطع کن توبه کن و با خدا باش وزندگیتو بسپر دست خدا مطمئن باش اگه عوض بشی خدا هم تنهات نمیزاره
    در ضمن اگر هم یه روزی خواستی ازدواج کنی حتما به اون طرف موضوع رو بگو که گناهت بیشتر نشه.

50. کاربران زیر از کیانا2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط کیانا2 نمایش پست ها
    از خدا کمک بخواه این موضوعی نیس که بشه به خانواده یا کسی بگی فقط از خدا بخواه وتوبه کن و تمام تلاشتو بکن که دیگه گناه نکنی
    عزیزم این کار تورو نمیشه گفت از رو جونی و بچگی انجام دادی بلکه از رو هوس بوده وکاملا هم اشتباه بوده بس اگه الان داری عذاب میکشی بدون تاوان کار خودته
    وگرنه خدا الکی کسی رو مجازات نمیکنه تو گناه خیلی بزرگی انجام دادی پس ادامش نده و همینجا ارتباطتو قطع کن توبه کن و با خدا باش وزندگیتو بسپر دست خدا مطمئن باش اگه عوض بشی خدا هم تنهات نمیزاره
    در ضمن اگر هم یه روزی خواستی ازدواج کنی حتما به اون طرف موضوع رو بگو که گناهت بیشتر نشه.
    متاسفانه تو این مسایل چشم عقل کور میشه ، و گاهی هرچقدرم نصیحتی باشه؛ گوش شنوایی نخواهد بود ... تا وقتیکه آتیش عشق فروکش کنه و چشمها ببینن هرآنچه را که حقشون نبوده ببینن
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

52. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo_z نمایش پست ها
    یکم آروم باشین ما قراریه به دوستمون کمک کنیم هرکس واسه خ ودش یه منطق و یه طرز فکری داره من به همه احترام میزارم..... دوست خوبم شما هیچ پس اندازی نداری؟ طلا نداری؟ واسه درمان باید تلاش کنی یا میتونی یه دروغ مصلحتی بگی مثلا اینکه یه کیست داری یا یه زگیل تناسلی یا هر چیز دیگه و دکتر گفته بدون بی هوشی عمل میکنه یا از بین میبره میتونی با یه دوست یا یکی اقوام بری که خانواده ات باهات نیان .... یا اگه بازم نمیشه به هر دلیلی یکم صبر کن زمان خیلی چیزا رو بهتر و آسون تر حل میکنه هرکاری میکنی با ذکر خدا جلو برو و توبه کن وقتی میگم توبه یعنی توبه واقعی که دیگه برگشتی تو کار نباشه خدا خیلی بزرگتر و بخشنده تر از این حرفاس خودش کنارته کمکت میکنه
    سلام دوست خوبم ممنون از نظرت.بله خب،نمیدونم چرا بعضیا زودرنجن خب من از همه نظرات و عقاید مخالفم استقبال میکنم اصلا اومدم اینجا تا بشنوم.
    خب راستش طلا که دارم اما اختیاردارم خانوادمن نمیتونم خودسرانه اقدام به فروششون کنم.پس اندازمم خیلی کمه و از همین کمشم اطلاع دارن و چندوقت یه بار واسش نقشه میکشن(البته در جهت رفاه خودم).پیگیر شدم هزینش حدود یه تومنی پام در میاد و این یه رقم نجومیه برای من بیکار! قبلا هم ذکر کردم من هیچکسو توی فامیل و دوست ندارم خودممو خودم بعلاوه اینکه خانوادم تحصیل کردنو تو اجتماع بودن اصلا به این سادگی نیست

53. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    میزان امتیاز
    10

golo خانوم میشه انقدر فیلسوفانه خواهشا صحبت های بی اساس نفرمایی!!!

به کجا رسیدیم که دخترایی که باکرهگیشون رو سر نادانی و خوشخوشون از دست میدن دلیل و برهان میارن خودشون رو عفیف نشون بدن !!! این که میگی دختری هست که باکره نیست و خیلی بعد ازدواج خانومه و اون یکی هستو هرزه شده بعدش - با اینا میخوایید چی بگی ؟؟!! اون دنیا چی ؟ به نظرتون اونجا این بهونه ها قبوله ؟ مگه این نیست که هر کی رو تو گور خودش میزارن

عوض این حرفهای بی پایه و اساس بهتره دخترا یا پسرا از گناهشون توبه کنن نه بحث ها و دلایل بی منطق !
    کجای حرفام گفتم اون 100% مقصره و من هیچی؟؟ قبول دارم که قصور از هردوطرفه.
    بعدشم من دلیل نیاوردم عفیف هستم میگم ناراحتم ازینکه منی که طرز زندگیم خوب بوده با اونی که نبوده توی یه رده الان قرار گرفتم.با اون مواردم نمیخوام چیزی بگم از دیده و شنیده هام گفتم،شما صرف اینکه من مشکلدارم دارین احساسی برخورد میکنین در صورتی که من گفتم لطفا بدون تعصبات شخصی.وگرنه حرفای من بی پایه اساس نیست چون زاده خیالم نیست دیدم بسیار بسیار بسیار.

54. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo_z نمایش پست ها
    موافقم ........ گلی خانم این حرف رو باید یکی بزنه تا به خودت بیایی کارت به خودت باشه به اشتباهت اعتراف کن تا هضمش راحت تر باشه نه که خودتو با این حرفا تبرئه کنی تو همه دوران ها آدمای خوب و بد داشتیم
    ای بابا من اصلا خودمو تبرئه نمیکنم یعنی واقعا شما پستای دیگو نمیخونید؟!!! خب من اگه میخواستم خودمو تبرئه کنم اینجا چکار داشتم.اون حرفامو در جواب آقای امین بودم اونم در مورد یه مبحث دیگه

55. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط کیانا2 نمایش پست ها
    ممنون از نظرت.اما ببین میگی به خانوادت نگو.من خیلی سردرگمم میترسم اگه به خواستگارم بگم(کلی نه فعلا)بازخوردش به خانوادم برسه و ناراحت شن برای خودم نمیگم هرکاری بام کنن حقمه اما حق پدر مادرم نیست کمرشون بشکنه چه اونا مقصر این تربیت باشن چه نباشن حقشون نیست مامانم که سکته قلبی میکنه مطمئنم.از طرفی هم نگم حتی نمیتونم مرحله آشناییو بپذیرم چون توی دیدارها حس خفقان دارم احساس عذاب و خیانت اونقدری فوران میکنه که به خودم میام میبینم هیچی از حرفای طرف نفهمیدم.خیلی وقتا به اینکه تا آخر عمرم مجرد بمونم فکر میکنم اما نمیدونم چطوری در آینده با اصرارهای خانواده مبارزه کنم و یا حتی چطوری زیر دید جامعه و فامیل بعنوان "ترشیده" دووم بیارم چون بعضی حرفای مردم زهر داره.

56. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

اگه خیلی سختته با یه مرد مطلقه ازدواج کن یا اصن برو مشاوره ببین بگی اینو به خواستگارت یا نه

57. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 56 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    11

خانم محترم برای مشکلی که براتون پیش اومده باید دنبال راه حل بگردید که مشکل رو حل کنید نه اینکه هزار و یک جور مسءله فکری بی دلیل دیگر هم برای خودتون درست کنید.مسوولیت کاری که انجام دادید رو بپذیرید اما ناامید نشید و دنبال راه حل سالم و صحیح برای مشکلتون باشید. بکارت راه تشخیص خوب از بد نیست.جالب نیست در عصری که خدا به ما امید داره تا تو این عصر و دوره خودمون راه خودمون رو پیدا کنیم و نسلمون رو نجات بدیم، از این موضوع به عنوان نشانه خوبی و بدی نام ببریم!!خوب و بد رو شخصیت و طرز تفکر ادما مشخص میکنه.اینکه هر انسانی بدونه که بی داشتن یک نشانه (مانند پرده بکارت در زنان) باید صداقت داشته باشه.اینکه اگر اقایون این نشانه رو ندارن اگر رابطه ایی داشتن صادقانه بیان کنن و خانمها به فرض پیش اومدن یک همچین مشکلی آزادانه و صادقانه مطرح کنن،یا طرف مقابل میگذیره یا نمیپدیره،اون دیگه به خودش مربوطه.باید به خودشناسی رسید.رابطه جنسی که مابهش میگیم نامشروع سراسر جامعه رو گرفته!!اون رابطه ایی که باعث حس غیرت میشه رفته تو فکر مردم! اکثریت جامعه ایران، چه زن چه مرد، فکرشون ************ه!شاید تعجب کنید و لی با کمی دقت میفهمید.یا دنبال پاسخ سوال ************ هستند یا خواهان ازدواج زود هنگام یا صیغه یا هزار و یکجور دیگه ... .************ یک معقوله طبیعیست و یک نیاز.خب بالاخره بروز میکنه. خیانت در ************ گناه است.ماده مخدر بدوا یک مسکن است نه یک مخدر اعتیاد آور.************ هم همینطور. ************ در جامعه امروز ایران به دلایل مختلفی به افیون تبدیل شده ...
    شما قدمهای اول رو برداشتید.اینکه اون شخص رو مناسب ازدواج نمیدونید و اینکه به طرف خدا رفتید. برای نتیجه گیری نهایی با یک مشاور خوب حضوری صحبت کنید.موفق باشید

58. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط roeya نمایش پست ها
    خانم محترم برای مشکلی که براتون پیش اومده باید دنبال راه حل بگردید که مشکل رو حل کنید نه اینکه هزار و یک جور مسءله فکری بی دلیل دیگر هم برای خودتون درست کنید.مسوولیت کاری که انجام دادید رو بپذیرید اما ناامید نشید و دنبال راه حل سالم و صحیح برای مشکلتون باشید. بکارت راه تشخیص خوب از بد نیست.جالب نیست در عصری که خدا به ما امید داره تا تو این عصر و دوره خودمون راه خودمون رو پیدا کنیم و نسلمون رو نجات بدیم، از این موضوع به عنوان نشانه خوبی و بدی نام ببریم!!خوب و بد رو شخصیت و طرز تفکر ادما مشخص میکنه.اینکه هر انسانی بدونه که بی داشتن یک نشانه (مانند پرده بکارت در زنان) باید صداقت داشته باشه.اینکه اگر اقایون این نشانه رو ندارن اگر رابطه ایی داشتن صادقانه بیان کنن و خانمها به فرض پیش اومدن یک همچین مشکلی آزادانه و صادقانه مطرح کنن،یا طرف مقابل میگذیره یا نمیپدیره،اون دیگه به خودش مربوطه.باید به خودشناسی رسید.رابطه جنسی که مابهش میگیم نامشروع سراسر جامعه رو گرفته!!اون رابطه ایی که باعث حس غیرت میشه رفته تو فکر مردم! اکثریت جامعه ایران، چه زن چه مرد، فکرشون ************ه!شاید تعجب کنید و لی با کمی دقت میفهمید.یا دنبال پاسخ سوال ************ هستند یا خواهان ازدواج زود هنگام یا صیغه یا هزار و یکجور دیگه ... .************ یک معقوله طبیعیست و یک نیاز.خب بالاخره بروز میکنه. خیانت در ************ گناه است.ماده مخدر بدوا یک مسکن است نه یک مخدر اعتیاد آور.************ هم همینطور. ************ در جامعه امروز ایران به دلایل مختلفی به افیون تبدیل شده ...
    شما قدمهای اول رو برداشتید.اینکه اون شخص رو مناسب ازدواج نمیدونید و اینکه به طرف خدا رفتید. برای نتیجه گیری نهایی با یک مشاور خوب حضوری صحبت کنید.موفق باشید
    ممنون دوست گرام از نظرت.دیدگاهت با سایرین بسیار متفاوت و البته جالب و گیرا بود.درسته صداقت خوبه اما در صورتی که من بگم و جوابش هرچی بود بین خودمون بمونه،در ازدواجهای سنتی این بحث مطرح میشه تو خانواده ها و مایه آبروریزیه. و آیا به فرض اینکه مطرح شه بپذیره و به ازداج ختم شه آیا بعدا سرکوفت نمیزنه؟!

59. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8989
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بزارید رک بهتون بگم، این رابطه به هیچ جایی نمیرسید جز حروم کردن خودتون، داغون کردن روحیه تون، با خودتون این کار رو نکنید. این خیلی اشتباهه، توی ایران، پسری که با دختری دوست میشه و رابطه برقرار میکنه، مطمئن باشید مطمئن مطمئن مطمئن باشید که از روی هوسه، تموم حرفها یا کارهایی هم که داره برات میکنه ،موقتیه. بعدش در کمال ناباوریی ولت میکنه میره. میییییررررررررره سعی کنید این جمله رو بفهمید. تو ایران ، ازدواج هنوز به صورت سنتی انجام میشه. لطفا واقع بین باشید
    امیدوارم از حرفهام ناراحت نشده باشید و همیشه موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)