نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: ترس از گذشته همسرم

1770
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    تشکر شده 53 بار در 35 پست
    میزان امتیاز
    11

Lightbulb ترس از گذشته همسرم

با سلام و خسته نباشید دوستان و مشاوران عزیز لطفا و خواهشا کمکم کنید من الان نزدیک 6 ماه با دختری دوستم و الان 2 تایی عاشق هم هستیم و نمیتونیم به کسه دیگه فکر کنیم فقط بدی که هست من بدبین و این دختره قبلا با کسی دوست بوده و عاشق کسی بوده که یک بار با یکی لب داشته و با چند نفر هم دوستی پاک و لی رابطه ************ نداشته حطا تهدید به پزشک قانونی کردم میگه میام میگه پاک پاک ولی به دوستم گفته که ************ داشته میگم چرا گفتی میگه میخاستم کم نیارم چون دوستم دنبالل ************ اینا بوده و قبلا هم که با دختر عمش بودم چون حسادت میکرد گفته اون ************ داشته میگه دختر عمم میخاد رابطمون خراب کنه حسودیش میشه این حرف زده دوستان چیکا کنم با این حرفا و نمیتنمم ازش دل بکنم خواهشا کمکم کنید
    ویرایش توسط behzad211 : 05-23-2014 در ساعت 07:12 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : کمک فوری در مورد ازدواج

با سلام
    اول اینکه بهزاد جان باید بیشتر متکی بر شناخت خودت باشی و نه دیگران، بیشتر با چشمای خودتی ببینی ونه دیگران بیشتر با دستای خودت احساس کنی نه با دستای دیگران و الا این گفتنها رو همیشه هست و خیلی زندگی ها و دوستی ها رو تا بحال خراب کرده
    دوم اینکه خیلی موضوعات مهم تری وجود داره نسبت به اینکه یه دختتر آیا در رابطه قبلیش ********* داشته یا نه، اون خصوصیات فرد هست که باعث میشن شما در کنارشون احساس بسیار خوبی داشته باشی اونارو بیشتر برای خودت ملاک قرار بده البته بی شک وفاداری هم مهمه که میتونی وفاداری خانم رو هم بسنجی ولی به حرف اینو اون زیاد توجه نکن.
    امضای ایشان

3. کاربران زیر از Admin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

با تشکر از ادمین محترم پس من بحرف خودش بکنم فقط چطوری بفهمم قبلا رابطه نداشته اخه چون دختر عمش رابطه داشته چطوری بفهمم که رابطه پاک بوده و دست نامحرم به بدنش نخورده؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

آقا بهزاد نمیخوام توی دلتو خالی کنم ولی ممکنه رابطه داشته باشه منتها رابطه بی خطر که پذیرفته میاد پزشکی قانونی! بهرحال ازینکه با چندنفر دوستی کرده مسلما کمی شیطون بوده اما چیزی که مهمه اینه که خیانت نکرده جوونی کردن فرق داره با خیانت مهم اینه که از وقتی با شماست دست نامحرمی بهش نخورده.عذر میخوام روابط خودتون در چه حد بوده؟
    درسته شما آدم حساسی هستید رو این مسائل اما به این فکر کنید که اگه دوست دارید همو و از کنار هم بودن لذت میبرید بعد از ازدواج چه زندگی شیرینی خواهید داشت.مهم اینه وقتی شما بعنوان شوهر چند روز ازون دورید یا میرید سر کار خیالتون از وفاداریش تخته تخت باشه چرا که اگه بخواید با شک پیش برید حتی 1%،هم به شما سخت میگذره هم اون،شک چیزیه که عشق و علاقه حالیش نیست زندگیو نابود میکنه.
    حالا من یه آزمایش ساده بهتون پیشنهاد میکنم: شما 6 ماهه باهمید و این طبیعیه که دعوایی نداشته باشید اما بیاین یه دعوای الکی راه بندازید و کمی اونا برنجونید و چندروزیو قهر کنید،،،اگه اون توی این چندروز طرف پسری نرفت(که بهتره یکی از پسراییو که میشناسه شیلتیک کنید بهش پیام بده یا زنگ بزنه)اون موقع مطمئن باشید گزینه بسیار مناسبیه واسه ازدواج چرا که دیگه همه جوره بعد از ازدواج میتونه خیالتون بابتش راحت باشه.
    بازم تاکید میکنم وفاداری مهمتره تا گذشته طرف.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

من الان از همه نظر بهش اعتماد دارم به گزشتش اعتماد ندارم حطا دست رو قران گزاشته که رابطه نامشروح نداشه ول نمیدونم چرا نمیتونم کنار بیام با گزشته بدشم کسی که ************ نداشته چرا به دوستم گفته داشتم؟

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad211 نمایش پست ها
    من الان از همه نظر بهش اعتماد دارم به گزشتش اعتماد ندارم حطا دست رو قران گزاشته که رابطه نامشروح نداشه ول نمیدونم چرا نمیتونم کنار بیام با گزشته بدشم کسی که ************ نداشته چرا به دوستم گفته داشتم؟
    چرا این همه غلط املایی؟!
    بگذریم. چند حالت وجود داره اینکه اگه رابطه ای داشته باشه بین خودشون صیغه محرمیتی که توی رساله هستو خوندن و اینجوری گمون کرده که قسمش هم راسته(ازین دست موردا زیاد دیدم تو دخترا که بخاطر علاقه به طرف و از طرفی نرفتن توی یه رابطه نامشروع اینکارو میکنن حالا درست و غلطشو من نمیدونم).از طرفی پسرا بخاطر ذاتی که دارند ممکنه اینجور خالیبندیا توشون زیاد باشه که بگن ما با فلانی یا با دوستدخترمون خوابیدیم که خودت پسری میدونی چی میگم میخوان جلو همجنساشون مرد و با عرضه جلوه کنند! و دقیقا برعکس دخترا بخاطر ذات باحیایی که دارن حتی اگه رابطه هم داشته باشن اونا انکار میکنن. نمیدونم دلیل اون ازین برخورداش چیه،اما هرچی هست بهتره کمی خوشبین باشی به قضیه واسه آرامش خودت و به ثمر رسیدن عشقتون.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    تشکر شده 641 بار در 289 پست
    میزان امتیاز
    11

اخ بمیرم واسه شما دخترا که چه با حیایید!!!!
    من به شخصه رو هر دختری تو دانشگاه دیدم همشون اهل دوستی تلفن بازی و اس بازی و فلان و بیثار بودن

به خدا من پسرم تا الان با هیچ دختری حتی اس بازی و تلفنی هم دوست نشدم

درد افسردگیش رو هم به جوون خریدم دیشب به سرم زد برم قرص خواب بخرم چون دارم زجر میکشم به خدا
    نیاز احساسی رو تو خودم حس می کنم حتی بیشتر از نیاز جنسی خیلی بیشتر از اون طوری که با حرف زدن و گوش دادن و حس اینکه یکیو دارم که منو دوس داره و منم عاشقشم حالم خوب میشه
    ولی شرایط ازدواج ندارم - به خاطر خدا هم سمت دوستی نرفتم

و چیزی که درد افسردگیم رو بیشتر میکنه اینه که دخترا میتونم قسم بخورم از هر صد نفرشون نودو نه نفرشون دوست پسر داشتن یا دارن و برای من که خودم سمت ای چیزها نرفتم فکرش مث عذابه که یه همچین دختری حتی اگر رابطش در حد اس بازی بوده نصیبم بشه

حالم داغونه بخدا - تو رو به فاطمه ی زهرا دست از این غربی بازی ها بر دارید
    همه ی سرمایه ی یه دختر شرم وحیا و عفتش هست
    اون دنیا چجوری تو چشم حضرت فاطمه می خوایید نگا کنید

9. 2 کاربران زیر از mronaldo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

خیلی جالبه ... با این همه بدبینی میخوای ازدواج کنی ؟
    شما که الان چیزی رو فراموش نکردید پس فردای زندگی مشترک میخوای چیکار کنی ؟
    بنظر این حقیر این ازدواج به نتیجه ایی نمیرسه و فقط تابع احساسه.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

11. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

بدبینی برای بعد ازدواجه نه قبل من با کسی که بخوام ازدواج کنم سنگام رو وا میکنم ! که اگر چیزی هست هر چند کوچیک الان بگه و الا بعد از ازدولج بفهمم زندگی رو واسش جهنم میکنم - این حق کسی هست که به خودش و قوه ی سرکش شهوتش و هزار درد و مرض دیگش گفته خفه شید من گناه نمی کنم و حق دختری هست که همون اول با دروغ شروع کنه تا عذابش داد تا بدون مهریه طلاقت بده . پس من قبل ازدواج سنگامو وا میکنم - این تنها راه جل تئ این جامعه ی کثیفه که دارم هر روز نمونه هاشو میبینم - شاید واسه شما عجیب باشه رفتارم

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

سلام
    منم باهاتون موافقم ... ولی خیلی ها فکر می کنند که درست از لحظه ای که خطبه عقد جاری شد، دیگر تمام مرزها از بین می رود و زن و شوهر باید بدون هیچ حرف ناگفته ای زندگی عاشقانه شان را شروع کنند! در دایره لغت این افراد، رازداری بعد از ازدواج جایی ندارد و معتقدند که زن و شوهر هیچ چیز را نباید از هم مخفی نگه دارند.
    این صداقت خالصانه خیلی ستودنی است اما وقتی رنگ و بوی افراط و صداقت محض به خود می گیرد، کم کم شبیه یک ساده لوحی پردردسر می شود که ممکن است مشکلات زیادی برایتان به وجود آورد. همان طور که در مثل داریم:

جز راست نباید گفت هر راست نشاید گفت

به این صداقتها "صداقت های خطرناک"میگن. پس درست و اصولی تصمیم بگیرید.
    موفق باشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3489
    تشکـر
    90
    تشکر شده 233 بار در 133 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    خیلی جالبه ... با این همه بدبینی میخوای ازدواج کنی ؟
    شما که الان چیزی رو فراموش نکردید پس فردای زندگی مشترک میخوای چیکار کنی ؟
    بنظر این حقیر این ازدواج به نتیجه ایی نمیرسه و فقط تابع احساسه.
    واقعا درسته
    ازدواج شما کاملا اشتباه
    حقیقتو بپذیر نه اینکه دلیل و منطق الکی بیاری

15. 2 کاربران زیر از کیانا2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

امیدوارم در مورد مشابهش برای خودتون در مورد یه پسر همین نظرو داشته باشید ولی به هر حال اگر خدا گفته دختر پاک برای پسر پاک - من هم حقم رو میخوام همین

17. کاربران زیر از mronaldo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط mronaldo نمایش پست ها
    امیدوارم در مورد مشابهش برای خودتون در مورد یه پسر همین نظرو داشته باشید ولی به هر حال اگر خدا گفته دختر پاک برای پسر پاک - من هم حقم رو میخوام همین
    باهاتون موافقم ، اعتماد باید دوطرفه باشه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

19. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    سلام
    منم باهاتون موافقم ... ولی خیلی ها فکر می کنند که درست از لحظه ای که خطبه عقد جاری شد، دیگر تمام مرزها از بین می رود و زن و شوهر باید بدون هیچ حرف ناگفته ای زندگی عاشقانه شان را شروع کنند! در دایره لغت این افراد، رازداری بعد از ازدواج جایی ندارد و معتقدند که زن و شوهر هیچ چیز را نباید از هم مخفی نگه دارند.
    این صداقت خالصانه خیلی ستودنی است اما وقتی رنگ و بوی افراط و صداقت محض به خود می گیرد، کم کم شبیه یک ساده لوحی پردردسر می شود که ممکن است مشکلات زیادی برایتان به وجود آورد. همان طور که در مثل داریم:

جز راست نباید گفت هر راست نشاید گفت

به این صداقتها "صداقت های خطرناک"میگن. پس درست و اصولی تصمیم بگیرید.
    موفق باشید
    چرا شما اینقدر قشنگ حرف میزنید آخهههههههخدایی من یبعضی وقتا چندبار میخونم نوشته هاتونا.حتی نصیحت و سرزنشاتونم در غالب احترام و خوشه به دل میشینه

21. کاربران زیر از gOli! بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mronaldo نمایش پست ها
    اخ بمیرم واسه شما دخترا که چه با حیایید!!!! من به شخصه رو هر دختری تو دانشگاه دیدم همشون اهل دوستی تلفن بازی و اس بازی و فلان و بیثار بودن به خدا من پسرم تا الان با هیچ دختری حتی اس بازی و تلفنی هم دوست نشدم درد افسردگیش رو هم به جوون خریدم دیشب به سرم زد برم قرص خواب بخرم چون دارم زجر میکشم به خدا نیاز احساسی رو تو خودم حس می کنم حتی بیشتر از نیاز جنسی خیلی بیشتر از اون طوری که با حرف زدن و گوش دادن و حس اینکه یکیو دارم که منو دوس داره و منم عاشقشم حالم خوب میشه ولی شرایط ازدواج ندارم - به خاطر خدا هم سمت دوستی نرفتم و چیزی که درد افسردگیم رو بیشتر میکنه اینه که دخترا میتونم قسم بخورم از هر صد نفرشون نودو نه نفرشون دوست پسر داشتن یا دارن و برای من که خودم سمت ای چیزها نرفتم فکرش مث عذابه که یه همچین دختری حتی اگر رابطش در حد اس بازی بوده نصیبم بشه حالم داغونه بخدا - تو رو به فاطمه ی زهرا دست از این غربی بازی ها بر دارید همه ی سرمایه ی یه دختر شرم وحیا و عفتش هست اون دنیا چجوری تو چشم حضرت فاطمه می خوایید نگا کنید
    دقت کنید من گفتم ذات با حیا!نگفتم رفتار با حیا،اما اینیو که گفتم جدی گفتم من دخترم بیشتر از شما دخترارو میشناسم توشون انکار گناه و اعتراف خیلی کمتره بخاطر اینکه روشون نمیشه بیان کنن(البته استثنای یه همچین محیطایی) بعدشم انشاالله که یه مورد خوب مطابق خواستتون نصیبتون میشه شما که با ایمانید پس توکل کنید و امید به خدا داشته باشید بدبین نباشید به آیندتون.

23. کاربران زیر از gOli! بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

دوستان عزیزم من گفتم مشکل منو حل کنید نه اینکه با هم بحث کنید من چیکا کنم خواهشا کمکم کنید منتطرم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد