نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: رابطه دوستی مخفیانه

2027
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3823
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه دوستی مخفیانه

سلام به همه ی دوستای خوبم.
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    من دختری ام 16 ساله. حدود یکسال هست که با یک پسر دوست شدم که 19 سالشه .فکر بد نکنید قصدمون ازدواجه! مادرش خبر داره. مادر منم یچیزایی میدوونه.
    اما مشکل اساسی ما یچیز دیگست.
    روزای اول به شدت عاشق هم بودیم. به شـــــــــــــــــــــدت!
    خب رفته رفته سر چیزای کوچیک بحثمون شد و ....
    بازم مشکل این نیست.
    تا حدود عید امسال همه ی دعواهارو پشت سر گذاشتیم تا اینکه سر یچیز خیلی مسخره دعوامون شد. بعد بهم گفت میخوام یه اعترافی کنم.
    گفتم بگو. گفت من دو ساله با مینا (یکی از دوستای من ک از طریق همین پسر باهاش دوست شدم!) هستم . من اینجوری شدم
    گفت بخدا رابطمون عین یک خواهر برادره. ما قسم خوردیم عین خواهر و برادر تا آخر عمر با هم باشیم. فقط یکبار بهش پیشنهاد دوستی دادم اونم موقعی بود که خیـــــــــــــــلـــــــ ــی داغون بودم و اونم قبول نکرد.
    من خیلی کفری شدم چون :
    1.دوست پسرم خیلی غیرتیه و همیشه میگه حق نداری با هیچ پسری حرف بزنی.حتی پسر دایی هات.(بعد خودش ...)
    2. مینا صمیمی ترین دوستم تو عمرم بود و عین خواهر دوسش داشتم.
    حدود چند هفته قطع رابطه کردم با هر دوشون. اما دوست پسرم خیلی التماس کرد و گریه و اینچیزا تا باهاش کمی بهتر شدم.
    اما هر روووووووووووووز کارمون دعواست . بیشترش تقصیر منه. چون دیگه اعتمادی که قبل داشتم رو ندارم وعشقم از بین رفته.
    ولی واقعا میخوامش.
    امروز زانو زد جلوم زد زیر گریه و گفت اگر ازم متنفر باشی بازم باهات میمونم . قسم میخورم که هر کاری کنم خوشبخت شی (و مطمئنم دروغ نمیگه!)
    از خودم بدم اومد ک چرا نباید دوسش داشته باشم. (اینم اضافه کنم به دلایلی نمیتونه رابطشو با مینا قطع کنه اما کمترش کرده!)
    لطفا کمکم کنید تا باهاش خوب بشم. میخوام عین قبل بشیم.
    کی میتونه پیوسته کمکم کنه؟

(با تشکر که حرفامو خوندین. معذرت که سرتون رو درد آوردم!)

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : رابطه دوستی مخفیانه

سلام
    خب شما خودتون جواب خودتونو دادید ، اعتماد بینتون از بین رفته (از نظرعقلی) ولی هنوزم میخوایش و عاشقشی(از نظر قلبی) .
    خب تو این مسائل بندرت کسی از عقلش استفاده میکنه ، چون شدیدا" تحت تاثیر قرار گرفته .
    در مورد دوست پسرت باید بگم ، چون خودش با بقیه ارتباط داره پس مطمئن باش فردای زندگی بسیار نسبت بتو سخت گیر خواهد بود ...
    و اما دوستت مینا فعلا" تو این روابط نقشی نداره ، این برمیگرده به رفتار تو و نامزد آینده ات .
    بهترین توصیه اینه که اول تکلیفت رو با خودت روشن کنی...
    اگه واقعا" دوستش داری و میخوای چشماتو به رو ی خیلی از این اتفاقات ببندی ، خودش یه بحثه!
    ولی اگه میخوای عاقلانه تصمیم بگیری ... خوب فکراتو بکن و رک و راست باهاش حرف بزن ... و اونجا تکلیف دوستیشو با مینا معلوم کن ، چون یه بوم و دوهوا نمیشه ... پس الکی خودتو سرکار نذار .
    و بعدش یک مشاوره ازدواج انجام بده ، که خوشبختانه از طریق همین سایت میتونی تماس بگیری.
    خب فعلا" همین تا بعد .... موفق باشی
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)