نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: سرد شدن در زندگی زناشویی

1432
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3851
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سرد شدن در زندگی زناشویی

با سلام من حدود 4 ساله ازدواج کردم.همسرمو دوست دارم و او نهم میگه که دوسم داره.اوایل دوست داشتنشو میفهمیدم اما الان...از صبح ساعت 7 میره سرکاری که برای اضافه کاریش هیچ حقوقی در نظر گرفته نشده تا ساعت 9-10 وگاهی 11 شب.وقتی میاد خونه هم سرگرم موبایل و کامپیوتر و اینترنت هست و بعد میخوابه.تنها ابراز احساساتش زمانی هست که میخواد رابطه نزدیکی داشته باشه و این رابطه همیشه زمانی است که او نیاز دارد نه من.و فاصله هر دو رابطه 7 الی 10 روز میباشد.در طول روز هیچگونه تماسی نداره مگر کاری یا سوالی داشته باشه.هیچ علاقه به تفریحات دو نفره نداره.ما تا بحال باهم مسافرت 2 نفره نداشتیم.وقتی هم بهش اعتراض میکنم کار را بهانه میکنه.در صورتی که اگه تفریح گروهی باشه یا با دوستان کاری نداره.هر سال بمدت 1هفته ماموریت به تهران داره اما حاضر نیست منو با خودش ببره اما با دوستش میره. یک مهمان از شهری دیگر براش اومده همراه با خانمش قراره این هارو ببره جاهای دیدنی شهر اما منو با خودش نمیبره چون نمیخواد باهاش رابطه خانوادگی داشته باشه اما یکی از همکارای دیگرش با خانمش همراهیشون میکنم.من جرات ندارم اعتراضی داشته باشم چون تحت هیچ شرایطی حرفم پذیرفته نمیشه و با بی محلی و اخم کاری میکنه که از گفته خودم پشیمون میشم.من زنی نیستم که زیاد گله و شکایت کنم .کوچکترین حرفی بزنم کاملا به هم میریزه.لطفا راهنمایی ام کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3638
    تشکـر
    207
    تشکر شده 216 بار در 138 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : سردرگم

سلام دوست عزیز. آیا این سردی ها از اول زندگیتون بوده یا جدیدا این طور شده؟
    از کی؟
    ویرایش توسط M@hta : 05-26-2014 در ساعت 07:54 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3851
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

باسلام.میتونم بگم این روزها بیشتر شد ه.از سال دوم به بعد

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

خب فکر کنم شما به یک مشاوره نیاز داری... نه اینکه اون از ما بهتره .. به این خاطر که اطلاعات و تجربه هایی رو داره که میتونه کمکت کنه .
    شاید این رفتارش نوعی مبارزه منفی با رفتارهای شما باشه. و با رفتارش میخواد چیزی رو به شما بفهمونه.
    شاید تحت تاثیر فردی قرار گرفته ؟
    شاید مشکلی وجود داره که فکرشو کاملا" درگیر کرده و این سردی از اینجا نشات میگیره.
    و سوالات دیگه ... که بهتره همه رو رو کاغذ بیارید .
    چون اینطوری آنالیز اونا همو برای شما و هم برای مشاور راحت تره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد