نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: سلام می گن بخت منو بستن با جادو.

2699
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3432
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام می گن بخت منو بستن با جادو.

سلام خدمت تمام دوستان من خیلی خواستگاری می رم با این حال که تعریف از خود نباشه وضعیت مالی و اجتماعی خوبی دارم کار وماشین دارم از لحاظ اعتقادی هم خانواده ی ولایتی هستیم ولی جور نمی شه سنم زیاد نیست 23 سالمه لیسانس هم دارم ولی نمیشه. امروز رفتم پیش ی دعا نویس و ی فال قهوه گیر هر جفتشون گفتن پدره یکی از دخترای که دو سه ماه پیش رفتم خواستگاریش بختمو با دعا بسته و باید دعای باطل کردن سحر بگیرم. یعنی میشه؟از لحاظ علمی چقدر درسته؟ چرا با من این کارا کرده خوب دخترشو دوست نداشتم!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : سلام می گن بخت منو بستن با جادو.

به نظر من اگه آدم واقعا به این چیزا اعتقادی نداشته باشه روی زندگیش اثری نخواهد داشت بهتره شما سمت اینجور چیزا نرید چون واقعا حرف مفته من خودم دیدم که چقدر از آدما اخاذی میکنن وبعدش خودشون چقدر به طرف توهین میکنن که خودشو درگیر اینجور چیزا کرده درضمن شما هنوز 23سالتونه وخیلی هم دیر نشده برای ازدواج انشالله که بدون فکر کردن به این چیزا جفت خودتونو پیدا میکنین

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3432
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام مرسی ولی می ترسم دیر بشه و خطا کنم. تا حالا پاک بودم 30 جا خواستگاری رفتم نشده

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

فقط به خدا توکل کنید کسایی طرف اینجور چیزا میرن که به خدا اعتقادی ندارن من خودم با چشمای خودم دیدم که بهتون میگم کسایی که رو این چیزا زندگیشونو میسازن زندگیشون دوام زیادی نداشته وزندگی که بر این پایه ساخته بشه مطمئن باشین از بین میره دعاوجادو فقط خرافاته همه چی دست خداست
    موفق باشین

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط majid110 نمایش پست ها
    سلام خدمت تمام دوستان من خیلی خواستگاری می رم با این حال که تعریف از خود نباشه وضعیت مالی و اجتماعی خوبی دارم کار وماشین دارم از لحاظ اعتقادی هم خانواده ی ولایتی هستیم ولی جور نمی شه سنم زیاد نیست 23 سالمه لیسانس هم دارم ولی نمیشه. امروز رفتم پیش ی دعا نویس و ی فال قهوه گیر هر جفتشون گفتن پدره یکی از دخترای که دو سه ماه پیش رفتم خواستگاریش بختمو با دعا بسته و باید دعای باطل کردن سحر بگیرم. یعنی میشه؟از لحاظ علمی چقدر درسته؟ چرا با من این کارا کرده خوب دخترشو دوست نداشتم!
    دوست عزیز سلام
    راستشو بخوای این چیزا در غالب علوم غریبه درسته ولی برای انجام دادن اینجور کارها باید ریاضت های زیادی کشید ...
    تا اینکه اون عمل رو بصورت روحانی یا شیطانی انجام بدن ...
    در مورد اعمال روحانی که جواب منفیه ... چون کاریکه خلاف خواست خداوند و برخلاف مسیر اختیار باشه ، انجان نخواهد شد و بقیه ماجرا ....
    اما اگر شخصی انسان معتقد و با ایمانی باشه ، مطمئنا" نباید ذهن خودشو با این موارد مشغول کنه ...
    توکل بخدا کنید و بدونید در این اتفاقات خیری نهفته است ... که یکی از اونها صبرشماست
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3432
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام فرخ جان کسیو سراغ داری تو کار علوم غریبه باشه

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط majid110 نمایش پست ها
    سلام فرخ جان کسیو سراغ داری تو کار علوم غریبه باشه
    برای انجام هر عملی باید ریاضتی خاص گرفته بشه که در حال حاضر کسی دیگه وجود نداره که همچین قدرتی باشه و اگرم باشه ناشناسه ...

چون اگر کسی چنین کاری رو توانایی داشته باشه و انجام بده ... چون اختیار فرد رو از بین بره ... مخلد در اتش جهنمه...

به هرحال همونطور که در آموزه های دینی و قرانی هست ، سحر وجو داره و خداوند در سوره ناس از زنانی که بر گره ها می دمند حرف زده...

بهترین کار تقویت رابطه معنوی خودتون با خداست ...

دایم الوضو بودن / خواندن نماز سروقت / مراقبت به ذکر آیه الکرسی و خواندن چهار قل میتونه اثر خوبی در شما ایجاد کنه ....

و اینکه همیشه مثبت فکر کنید و کلمه اینکه شما بدشانسید رو هیچوقت نگید ... و کاملا" ریلکس باشید ... و از زندگی حالتون لذت ببرید ...

به هرحال از این اتفاقات شما باید درسی رو بگیرید پس کاملا" اماده باشید و بیقراری نکنید ....
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)