نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: وسواس و کنترل تمرکز

1051
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3908
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

وسواس و کنترل تمرکز

سلام دوستان من جدیدا خیلی وسواس پیدا کردم مخصوصا رو صورت و موها و یا مسائل دیگری که برام مهم است و نمیتونم تمرکز داشته باشم و خوب درسهام رو بخونم و همیشه یه احساس شتاب و استرس و اضطراب در وجودم هست و این منو خیلی ناراحت میکنه چون تو فصل امتحانات هستم لطفا کسی میتونه و راهکارهایی دارد بگه و بهم کمک کنه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : وسواس و کنترل تمرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid alone نمایش پست ها
    سلام دوستان من جدیدا خیلی وسواس پیدا کردم مخصوصا رو صورت و موها و یا مسائل دیگری که برام مهم است و نمیتونم تمرکز داشته باشم و خوب درسهام رو بخونم و همیشه یه احساس شتاب و استرس و اضطراب در وجودم هست و این منو خیلی ناراحت میکنه چون تو فصل امتحانات هستم لطفا کسی میتونه و راهکارهایی دارد بگه و بهم کمک کنه
    خب من نوشته یکی از دوستان که تونسته با اضطرابش دوست بشه رو اول واستون می نویسم ...

شاید راه گشا باشه

من قبول دارم وقتی انسان دچار اضطراب میشه حواس پرتی پیدا می کنه اما من چند روز پیش توی یک کار عملی، صحرایی که کار داشتم و خیلی هم باید حواسم به همه چیز می بود فکرهایی که می تونست باعث ایجاد اضطراب شود این فکرها بود که مثلا توی این کار باید به چیزهای دیگه هم دقت می کردم یه طورایی این فکرها من رو از فراموش کردن بعضی از چیزها یاری می کرد همین که فکر ترس از در نظر گرفتن موارد خاصی توی کار سمتم می اومد بلافاصله ازش تشکر می کردم بهش می گفتم تو واقعا دوست خوب من هستی که همه ی چیزها رو برای من یادآوری می کنی تو داری برای من تلاش می کنی تا کارامو درست و بی نقص انجام بدم

ای اضطراب ای وسواس فکری تو برای من تلاش می کنی تا همه کارهامو درست انجام بدم پس نمی خوام تو رو نداشته باشم بلکه می خوام با استفاده از تو و هول نشدن و ترس برنداشتن کارامو درست انجام بدم

ای اضطراب و وسواس فکری من دوستت دارم چون تو برای امنیت و آرامش من تلاش می کنی تو دوست خوب من هستی تو همه چیز رو در نظر می گیری عمق دید و فکر من رو تو بیشتر می کنی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)