نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: شک به رابطه قبلی نامزد

875
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4018
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation شک به رابطه قبلی نامزد

حدود دو سال است که با فردی از طریق اینترنت اشنا شدم...وی مرد بسیار خوب و آرومی به نظر می آید و وقتی پیش یک مشاور هم رفتیم او را پسری بسیار ساده معرفی کرد...اما در میانه رابطه ما برای اشنایی قبل از ازدواج به من گفت که نامزد داشته و نامزدیش بهم خورده بود...وقتی دلیلش را جویا شدم گفت که نامزدش به علت اینکه فکر می کرده او در حال خیانت به نامزد خود است نامزدی را با آبرو ریزی بهم زده...من نامزد فعلی خود را بسیار دوس دارم اما به خاطر ذات بدبینی که دارم بسیار در این مورد شک دارم و نمی دونم بعد از دوسال با این فرد ازدواج کنم یا خیر...مخصوصا این که اخیرین به او شک کردم به این خاطر که وقتی داشتم داستان بازگشت نامزد قبلی یکی از دوستان صمیمیم را که نامزدم نیز این دوست من را میشناسد تعریف می کردم احساس کردم که نروس شده و کمی عصبی شد و برایش مهم بود که چرا نامزد دوس من برگشته...شک کردم که نکنه ارتباطی بین نامزدم و دوستم باشه...اصن نمی دونم چه کنم...واقعا در مونده ام ...

2. کاربران زیر از elnazmehr بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : شک به نامزد

خب دوست عزیز شما میتونید با روشهایی اونو امتحانش کنید تا مطمئن بشید واقعا" چه اخلاقی داره ...

در ضمن حاضره باهاتون ازدواج کنه یا فقط در حد دوستیه ؟

اگه قصدش ازدواجه پس باهاشون جدی و کامل صحبت کنید و تمام این موضوعات رو بهش بگید ...

ولی شمام در مراحل بعد باید بتونید این شک رو از خودتون دور کنید ...

وگرنه رو زندگی شمام تاثیر میذاره ....[replacer_img]
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4018
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از پاسخ ولی ببنید از اول هم قصدش ازدواج بوده و هست ولی من به خاطر عدم اطمینان رابطه را طولانی کردم..باهاش راجبه موضوع صحبت کردم ولی حقیقا به خاطر اخلاقی که داره اصن قانع کننده صحبت نمی کنه و خیلی وقتا دلیل های بی ربطی را واسه من میاره...سر این موضوع هم که کمی عصبی شد به من جواب های مبهم داد که اصلا خیالم راحت نشد...در آخر هم گریه کرد و گفت که من بهش توهین می کنم با این سوال هایی که برام پیش می آد و تنها حرف قانع کنندش این بود که از من بهتر نمی تونه پیدا کنه ولی کلا خیلی مواقع از بحث با ایشون به نتیجه خاصی نمی رسم چون عادت نداره سنگاشون راست و حسنی با کسی وا بکنه و صریحا صحبت کنه...من از دورن گراییش می ترسم...

5. کاربران زیر از elnazmehr بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

خب فکر کنم ایشون از اولش قصد ازدواج نداشته ...

خب اینم جزء عیوب آقایون و خانم هاست که هرکدوم برای خودشون حسابهایی رو باز میکنن ...

به هر روی شما تا اخر عمرتون که نمیتونید ، بخاطر یک این مورد با شک و استرس و شبهه عمل کنید و انتظار بکشید ...

پس تصمیم خودتونو قطعی کنید و خودتونو از این مرحله بیرون بیارید ...

پس بهش تا مدتی معلوم وقت بدید تا تمام فکراشو بکنه و بهتون جواب بده ...

بعد از اون شما میتونید تصمیم نهایی رو در موردش بگیرید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد