نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: بلاتکلیفی رابطه با دوست پسر

1970
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    تشکر شده 56 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    10

بلاتکلیفی رابطه با دوست پسر

تا 1 سال در تماس بودیم هر وقت جشن و چیزی بوده برام پیام تبریک میزده بجدا , پیام عاشقانه هم میزده , من فکر نمیکردم تا اینجاها پیش بره, ولی من با اس ام اس خلاف جهتش یعنی جک یا غیر عاشقی جوابشو میدادم,و توی سالن دانشگاه که تنها بودم می آمد سمتم ,من فقط 3 بار ازش درخواست کردم که بهم درس یاد بده اونم بردمش توی یه کلاس خالی ببینم چطور پسریه ؟ولی از اون لحاظ که پسر خوبیه ...دعوتم کرده با هم بریم بیرون از شهر ولی قبول نکردم .دوست داره سوار ماشینش شم .یا برای شام منو ببره بیرون .تا اینکه یه روز خستم شد البته اون روز تو خیابون سوار ماشینش یه دختر دیگه رو دیدم و ازش پرسیدم تو بودی گفت نه !
    بعدش بعد از 1 سال از خانوادش پرسیدم اونم از خانوادم پرسید گفت روی منم عین داداشت حساب کن و من خواستم فقط در حد همکلاسی باشیم و بعد از دانشگاه از هم جدا شیم حتی گفتم که نمیخام در زمان متاهلی تو با تو در ارتباط باشم .ولی اون گفت من نمیخام متاهل باشم میخام از ایران برم .
    منم که خوشم نیومد این احساس بهم دست داد که فکر کرده میخام خودمو آویزونش کنم تا 4 ماه هر چی اس داد جوابش ندادم حتی تو دانشگاه دیگه سمتش نمیرفتم که سلامشم کنم ولی توی یکی از امتحانات خودش دوباره اومد سمتم و تاکید کرد چرا اس نمیزنی و گفت بعد امتحان منتظرتم .منم که میدونستم سوار ماشینش حتمی باید بشم خودمو به اون راه زدم و گفتم یادم رفت و بدون اینکه منتظرش واستم رفتم خونه ..ولی بعدش داره دوباره اس عاشقانه بد جور میزنه ....من نمیدونم این آقا از جون من چی میخاد ؟ شما چی فکر میکنید ؟
    امضای ایشان
    افتادن در گل و لای ننگ نیست ، ننگ در این است که آنجا بمانی .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2109
    تشکـر
    15
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : یکی نظر بده ببینیم این همکلاسی من که پسره چی از جونم میخاد ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aydan7 نمایش پست ها
    تا 1 سال در تماس بودیم هر وقت جشن و چیزی بوده برام پیام تبریک میزده بجدا , پیام عاشقانه هم میزده , من فکر نمیکردم تا اینجاها پیش بره, ولی من با اس ام اس خلاف جهتش یعنی جک یا غیر عاشقی جوابشو میدادم,و توی سالن دانشگاه که تنها بودم می آمد سمتم ,من فقط 3 بار ازش درخواست کردم که بهم درس یاد بده اونم بردمش توی یه کلاس خالی ببینم چطور پسریه ؟ولی از اون لحاظ که پسر خوبیه ...دعوتم کرده با هم بریم بیرون از شهر ولی قبول نکردم .دوست داره سوار ماشینش شم .یا برای شام منو ببره بیرون .تا اینکه یه روز خستم شد البته اون روز تو خیابون سوار ماشینش یه دختر دیگه رو دیدم و ازش پرسیدم تو بودی گفت نه !
    بعدش بعد از 1 سال از خانوادش پرسیدم اونم از خانوادم پرسید گفت روی منم عین داداشت حساب کن و من خواستم فقط در حد همکلاسی باشیم و بعد از دانشگاه از هم جدا شیم حتی گفتم که نمیخام در زمان متاهلی تو با تو در ارتباط باشم .ولی اون گفت من نمیخام متاهل باشم میخام از ایران برم .
    منم که خوشم نیومد این احساس بهم دست داد که فکر کرده میخام خودمو آویزونش کنم تا 4 ماه هر چی اس داد جوابش ندادم حتی تو دانشگاه دیگه سمتش نمیرفتم که سلامشم کنم ولی توی یکی از امتحانات خودش دوباره اومد سمتم و تاکید کرد چرا اس نمیزنی و گفت بعد امتحان منتظرتم .منم که میدونستم سوار ماشینش حتمی باید بشم خودمو به اون راه زدم و گفتم یادم رفت و بدون اینکه منتظرش واستم رفتم خونه ..ولی بعدش داره دوباره اس عاشقانه بد جور میزنه ....من نمیدونم این آقا از جون من چی میخاد ؟ شما چی فکر میکنید ؟

az in adama too unie ma ham ziadan mikhan hamaro dashte bashan sareshoonam k khalvat mishe mian soraghet asan fekreto dargir nakon rabetatam kam kon bahash k khodetam hamin karo kardi

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط aydan7 نمایش پست ها

خب خوده شما که بیشتر باهاش در ارتباط بودی بهتر میدونی منظورش چیه ؟

ولی چیزیکه من میدونم چون قول و قراری برای ازدواج نبوده ، پس این ارتباط رو در حد یه دوستی میخواد ....

وگرنه مطمئن باشید قصد ازدواجی در کار نیست ...

بقیه اشم به عهده خودته که بخوای این ارتباط رو تا کجا ادامه بدی ؟
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3960
    تشکـر
    16
    تشکر شده 22 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

جوابش رو نده. دانشگاه که تمام بشه دیگه ازش پیام خلی هم نمیاد. پسزن دیگه...

5. 3 کاربران زیر از c10c1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    تشکر شده 56 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    10

یعنی چوس مغز تر از این پسر من ندیده بودم هر چی میاد سمتم بالا خونشو اجاره داده !
    امضای ایشان
    افتادن در گل و لای ننگ نیست ، ننگ در این است که آنجا بمانی .

7. 2 کاربران زیر از aydan7 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط c10c1 نمایش پست ها
    جوابش رو نده. دانشگاه که تمام بشه دیگه ازش پیام خلی هم نمیاد. پسزن دیگه...

[replacer_img] پسرن دیگه ؟
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3964
    تشکـر
    50
    تشکر شده 59 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    10

اینم مثل بقیه فقط تا وقتی که بش محل نمیذاری از این کارا میکنه همین که بش علاقه مند بشی تنهات میذاره هیچ ،بعدشم میگه مگه مجبور بودی؟خودت خواستی. واقعا هم مجبورت نکرده که بش توجه کنی !!!خوبه اب پاکی هم رو دستت ریخته ! باور کن فقط تا زمانی که تو دانشگاهین از این کارا میکنه
    حواست باشه گول کاراشم نخوری هیچ پسری خر نیست اینا خودشونو به اون راه میزنن که فکرکنی خیلی سادست و از این حرفا و بش اعتماد کنی یا دست کم بگیریش بعد که جاشو محکم کنه اون روشو نشون میده

10. 2 کاربران زیر از sara00 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)