نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: تجاوز دوست پسر

6436
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4031
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Post تجاوز دوست پسر

سلام من دختر 19 ساله ای هستم ,که حدود 1 سال پیش با پسری به طور اتفاقی به نام امیر اشنا شدم و اولین دوست پسرم بود او از سادگی من خوشش امد. من اوایل هیچ حسی به او نداشتم که او به من تجاوز کرد و بعد این قضیه من تا یک هفته شوک بودم و از خودم بدم می امد و خاستار تمام کردن هم شدم و من از قبل هم مشکل اعصاب داشتم که او به من گفت قصد ازدواج با من را دارد و به من گفت تو نمیتوانی ازدواج کنی به غیر از من و حتی خانواده خودش را اول در جریان گذاشت ,و با مادرم و حتی پدرم دیدار داشت و چون وضع مالی خوبی هم داشت و تا حدی قابل اعتماد بود ظاهر بدی هم نداشت مادرم راضی بود من بعضی موقع ها دچار سردرگمی بودم بعضی موقع ها علاقه شدید و بعضی موقع ها نفرت داشتم و او خاستار رابطه جنسی را با رضایت خودم بود و من چون نمیتوانستم این قضیه را هم با کسی مطرح کن با دوستانم مشورت کرد و انها هم گفتم در دوستی رابطه قبل از ازدواج حتی کم چیز بدی نیست در حالی که من خودم سخت مخالف بودم ولی نمیدانم شاید اجبار یا شاید هم حماقت قبول کردم من طی رابطه های اولی هیچ حسی نداشتم و بعد رابطه هامون به شدت تپش قلب و دچار گرفتکی رگ هایه بدنم میشدم و مدام بعد رابطه گریه میکردم و نه میدانستم متنفرم نه عاشقشم او خودش مصر به دوستی بود و من به او به شدت کم مهلی میکردم و ناسازگارو و سردر گم بودم ولی او خودش میگفت حتی با وجود مشکل اعصابت دوستت دارم و که من برای رهایی با پسر دیگری دوس شدم و بعد 3 روز خیلی محترماه تمام کردم و بعد از قضیه ای دوباره با همان دوس پسر اولم دوس شدم و او بعداز فهمیدن این قضیه منرا بخشید ولی شکاک شد و من ناسازگایم ادامه داشت تا جایی که او خاستار جدا شدن بود و کم حو صله تر بود و مدام میگفت تو قول داده ای ولی عوض نشده ای ولی من نمیخواستم جداشویم و او هم قبول کرد و و تاجایی که هر 2 احساس بن بست کردیم و بهم زدیم و من از اوایل علاقم خیلی بیشتر بود ولی هنوز سردرگم بودم و بعد این قضایا خانواه هر 2 مان رغبتشان را از دست دادن و به ادامه دوستی موافق نبودند تابعدا ز اخرین بگو مگو دختر خاله اش پاسخ تلفن من را داد و گفت شما ها به درد هم نمیخورید و امیرحال خوبی ندرد و تو نباید خاستار ادامه دوستی شوی و من قضیه تجاوز اش را به دختر خاله اش گفتم و و اظهار تنفر و ندامت از امیر راعنوان کردم که احتما خانواد اش در جریان قرار گرفته اند ومن تنفرم را به خودش هم گفت او عصبی و ناراحت شد زندگیم به بن بست رسیده ام خواهشا کمکم کنید.در ماند ام با این وضع ادامه دوستی هم صلاح نیست ومن هم دیگر دختر نیستم من چه کنم؟
    ویرایش توسط gandom : 06-07-2014 در ساعت 01:55 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : من با اینده تباه شدم چه کنم

دوست خوبم با حالت عصبی تایپ نکن نصف حرفات مشخص نیست و باید حدس زد
    اصولا میگن خود کرده را تدبیر نیست.تو اندازه نیم ساعت به کارای خودت فکر کردی؟
    اون با وجودی که بهت تجاوز کرده تورا برای ازدواج میخواسته رهات نکرده و پات ایستاده بوده. این تو بودی که رابطه را به خرابی سقوطش دادی.خب از خودت بپرس چرا؟چی میخوای از آیندت؟
    میشه توضیح بدی که شدت تجاوز چقدر بوده؟ یعنی آیا دکتر تاییدت میکنه برای بکارت یا خیر؟

3. کاربران زیر از gOli! بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3960
    تشکـر
    16
    تشکر شده 22 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه بهت علاقه ی قلبی داشته باشه( اینجور که گقتی پات وایساده احتمال زیاد داره) قابل جبران. باهاش دوباره صحبت کن. در این مدت هم مشاوره برو که روی اعصابت تسلط کافی پیدا کنی

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط gandom نمایش پست ها
    سلام من دختر 19 ساله ای هستم که حدود 1 سال پیش با پسری به طور اتفاقی اشنا شدم که اولین دوست پسرم بود او از سادگی من خوشش امد که اوایل هیچ حسی به ااو نداشتم که او به من تجاوز کرد و بعد این قضیه منت تا یک هفته شوک بودم و از خودم بدم می امد که خاستار تمام کردن هم شدم و من از قبل هم مشکل اعصاب داشتم که او به من گفت قصد ازدواج با من را دارد و به من گفت تو نمیتوانی ازدواج کنی به غیر از من و حتی خوانواده خودش را اول در جریان گذاشت و با مادرم و حتی پدرم دیدار داشت و چون وضع مالی خوبی هم داشت و تا ....
    خب گندم خانم شرایط خیلی سختی رو پیش اوردی ...

متاسفانه راه غلط رو هم غلط رفتید ...

ایجاد ارتباط قبل از ازدواج کار اشتباه و به هم زدن اون رابطه که میتونست منجر به ازدواجتون بشه کار بدتر از اشتباه دوم ....

به هرحال توصیه اینکه با سر دوستی با این فرد برگردید و اگر خواهان ازدواج با شماست ، قبول کنید و خودون رو از این بلاتکلیفی دربیارید ...

در این حالت میشه گفت شما از بن بست درومدی ...

پس خواهشا" اینقدر عصبی نباشید و واقع بین باشید ...

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4031
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ایا اشتباه از جانب من بوده یا اون؟

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

اشتباه از جانب خوده شما بوده ....
    شما که نمیدونستی حست تنفره .یا عاشقیه یا چیز دیگه ایی چطور رضایت جنسی دادید و ادامه دادی.......
    شما باید این موضوع رو با هر عواقبی که در پی داشته باشه با مادرت مطرح کنی ....... نه بخاطر کسی دیگه ...فقط بخاطره خودت و زندگیت

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3489
    تشکـر
    90
    تشکر شده 233 بار در 133 پست
    میزان امتیاز
    10

امین درست میگه ولی مراقب باش طوری به مادرت نگی که بیچاره اتفاقی براش بیفته

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

دقیقا" اشتباه از جانب شما بوده ...

شما اول ازش خوشت نمیومده ، بعد یه هویی بهش اجازه دادی که باهات رابطه داشته باشه ...

خب اینجوری مقصر تویی ... و باید سختی اعصاب خوردیشم قبول کنی تا از این مرحله رد بشی ...

و باید بتونی فراموش کنی ...

تا بتونی ادامه بدی ... و گرنه در خلاء این اتفاق گم میشی
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)