نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: عدم آمادگی برای ازدواج

1479
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4082
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم آمادگی برای ازدواج

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت ادمین محترم و تمام کاربران این سایت

اسم من ... هست 22 سالمه -خدمت سربازی رو تمام کردم - در حال حاضر دانشجو هستم و نصف روز مشغول به رانندگی لیفتراک در یک شرکت تولیدی هستم
    8 ساله که دختری رو به شدت دوست دارم ( ایشون پیش دانشگاهی هستند و 18 سالشونه ) و به رابطه ای به جز ازدواج با اون فکر نمی کنم
    مدت 2 هفته میشه شماره اون رو به طریق غیر مستقیم گیر اوردم و الان باهاش رابطه تلفنی دارم - ایشون بعد از هفته اول اشنایی درخواست کردن که همین نیمه شعبان به خواستگاریشون برم - گفتند که خواستگار داره و این حرفا ؟
    البته ناگفته نماند که بعدش از من سوال کردند که اگه قرار باشه به دانشگاه ازاد برن بنده خرج تحصیل ایشون رو تقبل می کنم یا خیر ؟
    الان وضعیت مالی خوبی ندارم خودم دوستدارم یه حداقل شرایط ازدواج رو فراهم کنم بعد برم خواستگاری ایشون - به خودشون هم گفتم اما در جواب گفتند من برای خودت گفتم خواستگار دارم والسلام
    ]من بهشون گفتم شماره مادرتون رو بدید با خانواده خدمت برسیم - ایشون در جواب گفتند که من شماره رو فقط و فقط به مادرتون میدم و بعدشم گفتند راجع به ایشون با خواهرم صحبت کنم ؟
    (وضعیت اقتصادی - فرهنگی خانواده های ما شبیه به هم هست یعنی زیاد اختلاف نداریم )
    موندم با دست خالی برم خواستگاریش یا هر جوری شده متقاعدش کنم یک مقداری صبر کنه تا خودمو جم و جور کنم ؟
    تو امپاسم از یه طرف نمی خوام ایشون حتی یه درصد به خودشون این طرز فکر رو بدن که من دنبال رابطه ای به جز ازدواج هستم از طرفی هم خوب گفتم اون حداقل شرایط ازدواج رو ندارم ؟
    چی کار کنم ؟
    ای که دستت می رسد / کاری بکن ...
    ویرایش توسط aliranji : 06-09-2014 در ساعت 08:26 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بهترین راه کدومه

سلام
    به نظر من اگه بخواي صبر كني كه به يه وضع مالي خوبي برسي كه مورد قبول بشي كه ميشه حدود 30 سال ديگه . و اون دختر چند تا بچه هم تحويل جامعه داده . پس اگه ميبيني آينده خوبي با همديگه دارين حتما برو خواستگاريش . الان ديگه خوب بودن دو طرف ملاكه نه وضعيت مالي و ظاهر .
    ویرایش توسط بهار شريف : 06-09-2014 در ساعت 11:10 AM

3. کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط aliranji نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت ادمین محترم و تمام کاربران این سایت

اسم من ... هست 22 سالمه -خدمت سربازی رو تمام کردم - در حال حاضر دانشجو هستم و نصف روز مشغول به رانندگی لیفتراک در یک شرکت تولیدی هستم
    8 ساله که دختری رو به شدت دوست دارم ( ایشون پیش دانشگاهی هستند و 18 سالشونه ) و به رابطه ای به جز ازدواج با اون فکر نمی کنم
    مدت 2 هفته میشه شماره اون رو به طریق غیر مستقیم گیر اوردم و الان باهاش رابطه تلفنی دارم - ایشون بعد از هفته اول اشنایی درخواست کردن که همین نیمه شعبان به خواستگاریشون برم - گفتند که خواستگار داره و این حرفا ؟
    البته ناگفته نماند که بعدش از من سوال کردند که اگه قرار باشه به دانشگاه ازاد برن بنده خرج تحصیل ایشون رو تقبل می کنم یا خیر ؟
    الان وضعیت مالی خوبی ندارم خودم دوستدارم یه حداقل شرایط ازدواج رو فراهم کنم بعد برم خواستگاری ایشون - به خودشون هم گفتم اما در جواب گفتند من برای خودت گفتم خواستگار دارم والسلام
    ]من بهشون گفتم شماره مادرتون رو بدید با خانواده خدمت برسیم - ایشون در جواب گفتند که من شماره رو فقط و فقط به مادرتون میدم و بعدشم گفتند راجع به ایشون با خواهرم صحبت کنم ؟
    (وضعیت اقتصادی - فرهنگی خانواده های ما شبیه به هم هست یعنی زیاد اختلاف نداریم )
    موندم با دست خالی برم خواستگاریش یا هر جوری شده متقاعدش کنم یک مقداری صبر کنه تا خودمو جم و جور کنم ؟
    تو امپاسم از یه طرف نمی خوام ایشون حتی یه درصد به خودشون این طرز فکر رو بدن که من دنبال رابطه ای به جز ازدواج هستم از طرفی هم خوب گفتم اون حداقل شرایط ازدواج رو ندارم ؟
    چی کار کنم ؟
    ای که دستت می رسد / کاری بکن ...
    علی جون امیدوارم در زندگیت همیشه موفق باشی...

ولی در مورد ازدواجت : بهتره صبر کنی تا وضعیت مالی و اقتصادی خوبی پیدا کنی ...

کسی هم که تورو بخوادلااقل بخاطرت مدتی رو صبر میکنه تا وضعیت تو استوارتر بشه ...

در غیر اینصورت تورو در فشار میذاره ... پس در این حالت فراموشش کن ... چون کسیکه تورو دوست داشته باشه و به ازدواج با تو راغب باشه

هیچوقت راضی به فشار به تو نخواهد بود .... (پس عاقل باش و عجله نکن)...

در مورد اینکه خواستگار داره ... خب اگه داره دیگه چرا به تو میگه ؟

اینو با سالها تجربه میگم ... هیچ وقت با عجله ازدواج نکن و صبر کن تا وضعیتت محکم بشه ... چون مطمئن باش اگه عجله کنی با همون سرعتی که بدستش آوردی با همون سرعت از دستش خواهی داد ....

این حرف رو براساس نوع برخورد این دخترخانم گفتم ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4082
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

رفیق این روی ما قفل کرده
    به اسم هم دراومدن و شیرینی خوردن چی ؟
    مثلا به اسم کنیم و 2 سال دیگه عقد کنیم !

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط aliranji نمایش پست ها
    رفیق این روی ما قفل کرده
    به اسم هم دراومدن و شیرینی خوردن چی ؟
    مثلا به اسم کنیم و 2 سال دیگه عقد کنیم !

شما همه کاری میتونید انجام بدید ...

ولی باید بگم دخترا در این مسایل بسیار کم طاقت ان ...

ولی خب میتونید یه نامزدی بکنید .. تا هم بیشتر آشنا بشید و هم شما بتونید شرایط خودتون بهتر کنی...

به هر حال اگه شما تصمیم به این کار گرفتید .. بسم الله ...

انشاللهکه خداوند همونکه خیره براتون پیش بیاره
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3127
    تشکـر
    0
    تشکر شده 279 بار در 167 پست
    میزان امتیاز
    11

به نظر من كه هرجور شده راضيش كنه كه صبر كنه حداقل يه سالي شما هم از نظر مالي وضع تون بهتر بشه بعد خواستگاري برين اگه هم قبول نكرد شما نبايد مانع ازدواج ايشون و خوشبختيش بشيد
    امضای ایشان
    با مشاوره ، ازدواج ديگر هندوانه در بسته اي نيست.

9. کاربران زیر از m@ede بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط m@ede نمایش پست ها
    به نظر من كه هرجور شده راضيش كنه كه صبر كنه حداقل يه سالي شما هم از نظر مالي وضع تون بهتر بشه بعد خواستگاري برين اگه هم قبول نكرد شما نبايد مانع ازدواج ايشون و خوشبختيش بشيد

خب مائده جان مشکل اینجاست که دختر خیلی عجله داره ...

و بحث خواستگاری رو پیش کشیده ....

وگرنه این علی آقای عاشق ما که حرفی نداره ....

ولی خدایی این چه سریه که تو این مواقع یه هویی تعداد خواستگارای دختر بالا میره ...؟
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3660
    تشکـر
    135
    تشکر شده 167 بار در 99 پست
    میزان امتیاز
    10

اگه این دختر خانوم توی هفته اول حرف از ازدواج آوردن دو تا امکان وجود داره یا ایشون هم شمارو از قبل زیر نظر داشتن و به شما علاقه داشتن ک اینقد سریع حرف از ازدواج رو ب میون کشیده یا اینکه واقعا فقط قصد ازدواج دارن و براشون مهم نیست چیزی جز این،بهتون توصیه می کنم کمی بیشتر صبر کنید هم همدیگرو بیشتر بشناسید وهم از لحاظ مالی مشکلتون رفع شه..

12. کاربران زیر از pegah64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد