نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: حس بد

1685
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4094
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

حس بد

سلام من دختری هستم 22 ساله . تا یک سال پیش خود ارضایی میکردم. اما 1 سال است که به طور جدی کنار کشیدم. میل چندانی هم به انجامش ندارم. مشکلی که امروز برایم پیش اومد اینه که داشتم تو چند سایت تفریحی میگشتم. یهو چند تا کلیپ صوتی مزاحم تلفنی به چشمم خورد . یکی از اونها ************ی بود . من وقتی اونو گوش دادم یه لحظه حس خاصی بهم دست داد مثل حسی که داره میره آدم تحریک بشه. دیگه گوش ندادم و قطع کردم. و اصلا دست به هیچ قسمت بدنم نزدم .منظورم مالیدن قسمت های حساس هست. ولی همش حس میکردم که آلت تناسلی ام مرطوب شده. و حسی مانند آب منی داشتم. و وقتی با دستمال خودمو تمیز کردم دستمال کمی خیس شد. و این مسئله منو واقعا ناراحت کرده. چون من قسم خورده بودم. و امروز روز خیلی مهمی برای من بود .
    آیا این هم جزو خود ارضایی محسوب میشه ؟ یعنی من باز هم گناه کردم ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : حس بد

نقل قول نوشته اصلی توسط رویا28 نمایش پست ها
    سلام من دختری هستم 22 ساله . تا یک سال پیش خود ارضایی میکردم. اما 1 سال است که به طور جدی کنار کشیدم. میل چندانی هم به انجامش ندارم. مشکلی که امروز برایم پیش اومد اینه که داشتم تو چند سایت تفریحی میگشتم. یهو چند تا کلیپ صوتی مزاحم تلفنی به چشمم خورد . یکی از اونها ************ی بود . من وقتی اونو گوش دادم یه لحظه حس خاصی بهم دست داد مثل حسی که داره میره آدم تحریک بشه. دیگه گوش ندادم و قطع کردم. و اصلا دست به هیچ قسمت بدنم نزدم .منظورم مالیدن قسمت های حساس هست. ولی همش حس میکردم که آلت تناسلی ام مرطوب شده. و حسی مانند آب منی داشتم. و وقتی با دستمال خودمو تمیز کردم دستمال کمی خیس شد. و این مسئله منو واقعا ناراحت کرده. چون من قسم خورده بودم. و امروز روز خیلی مهمی برای من بود .
    آیا این هم جزو خود ارضایی محسوب میشه ؟ یعنی من باز هم گناه کردم ؟
    سلام دوست خوبم اول از همه بهتون تبریک میگم بخاطر اراده ی بالایی که دارین نه عزیزم این خود ارضایی نیست وکار خوبی کردین که فورا ازاون سایت بیرون اومدین واین طبیعی هستش که شما وقتی چیزی تحریکتون کنه واژنتون مرطوب بشه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4094
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

واااای توروخدا راست میگید ؟ مرسیییییییی. آخه من تو یه مقاله خوندم که اگه آب منی خارج بشه یعنی خود ارضایی شده :| . یعنی در مورد من اینطور نیست؟؟؟؟؟؟؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط رویا28 نمایش پست ها
    واااای توروخدا راست میگید ؟ مرسیییییییی. آخه من تو یه مقاله خوندم که اگه آب منی خارج بشه یعنی خود ارضایی شده :| . یعنی در مورد من اینطور نیست؟؟؟؟؟؟؟
    شما خود ارضایی کردی؟وقتی آب ازتون اومد به اوج لذت رسیدین؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4094
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نه اصلا. میگم که اصلا به هیچ قسمت بدنم حتی دست هم نزدم. چه برسه به فشار و ... . حتی همون لحظه هم احساس مرطوب شدن نداشتم . شاید بعد از 10 دقیقه این حس بهم دست داد که میتونم بگم تو اون 10 دقیقه من دیگه حتی به اون کلیپ فکر هم نمیکردم که بگم در اون لحظه به اوج لذت رسیدم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    میزان امتیاز
    12

خوب دیگه به خیر گذشته برا اینکه دیگه طرف این چیزا نرید بهتره دیگه نرید تو همچین سایتایی عزیزم
    موفق باشی

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4094
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسسسسسسیییییی. خیلی خوشحالم کردین. چشششششششششششششم

8. کاربران زیر از رویا28 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4536
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

درخواست مشاوره

با سلام
    حدود 6 سال از ازدواج ما میگذره به دلایل عدم داشتن احترام متقابل و تفاوت فرهنگی، مشکلاتی در ارتباط ما وجود داره که تاکنون نتونستیم به تفاهم برسیم و این مشکلات منجر به عدم تمایل به ارتباط جنسی شده و از طرف من دلزدگی به وجود آمده چون هر وقت تمایل بچه دار شدن را به خانمم ابراز میکنم با واکنش شدید منفی مواجه میشوم! تا الان هم امتیازهای زیادی را از من گرفته! اما بچه دار شدن را به آینده موکول میکنه و این اواخر به این باور رسیدم که دارم به بازی گرفته میشوم! با مادر و پدر و خواهر بزرگترش که 2 تا بچه داره بارها صحبت کردم اما فایده نداشت. به نظر شما توی این شرایط چه کار میتوان کرد؟

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام . مشکلتونو توی ارسال موضوع جدید بزنین تا دوستان کمکتون کنن

11. کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : درخواست مشاوره

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک رهجو نمایش پست ها
    با سلام
    حدود 6 سال از ازدواج ما میگذره به دلایل عدم داشتن احترام متقابل و تفاوت فرهنگی، مشکلاتی در ارتباط ما وجود داره که تاکنون نتونستیم به تفاهم برسیم و این مشکلات منجر به عدم تمایل به ارتباط جنسی شده و از طرف من دلزدگی به وجود آمده چون هر وقت تمایل بچه دار شدن را به خانمم ابراز میکنم با واکنش شدید منفی مواجه میشوم! تا الان هم امتیازهای زیادی را از من گرفته! اما بچه دار شدن را به آینده موکول میکنه و این اواخر به این باور رسیدم که دارم به بازی گرفته میشوم! با مادر و پدر و خواهر بزرگترش که 2 تا بچه داره بارها صحبت کردم اما فایده نداشت. به نظر شما توی این شرایط چه کار میتوان کرد؟

بابک جان شما میتونستید این سوال رو در یک تاپیک جداگانه قرار بدید ...

ولی در مورد مشکلتون باید بگم تغییر موضع فردی که تمایل به تغییر نداره سخت و گاها" غیرممکنه ...

پس در این مورد نمیتونید کاری رو انجام بدید مگر اینکه واقعا" بدونید چه دلیلی پشت این عدم تمایل خانموتون هست ...

در این مورد خانواده ایشون میتونه بهتون کمک کنه ... وگرنه بهترین راه رفتن پیش مشاوره برای مشورته ...

ولی در کل شما جزئ به صحبت نمی تونید حرفی بزنید ....
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

13. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد