نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: فهمیدن علاقه طرف مقابل

4201
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4098
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فهمیدن علاقه طرف مقابل

سلام
    من یه مدتی هست که با یکی از هم کلاس های دانشگام در ارتباط هستم و قصد ازدواج اما خب یه سری فکر اشتباه مدام اذیتم میکنه این که گاهی اوقات شکاک میشم و فکر میکنم که دوسم نداره حالا ازتون میخوام که یه راه حلی برای این فکرای اشتباه در پیش روم بذارید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : رابطه

دو حالت داره عزيزم . يا داري درست حدس ميزني يا اشتباه . خوب آخه يه چند تا از حركات و رفتاراشو خودت دقت كن ميفهمي دوستت داره يا نه دختر خوب .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط mobina233 نمایش پست ها
    سلام
    من یه مدتی هست که با یکی از هم کلاس های دانشگام در ارتباط هستم و قصد ازدواج اما خب یه سری فکر اشتباه مدام اذیتم میکنه این که گاهی اوقات شکاک میشم و فکر میکنم که دوسم نداره حالا ازتون میخوام که یه راه حلی برای این فکرای اشتباه در پیش روم بذارید
    خب اینکه این تفکرات شما درست یا غلطه باید خودتون تصمیم بگیرید ...

ولی اگر واقعا" قصد ازدواج داره و مطمئن هستید ، پس فکر کردن به این تصورات کار اشتباهیه ...

در ضمن تلقین این موضوع میتونه واقعا" رابطه رو به سمتی که فکر میکنی بکشونه و اینکه واقعا" شمارو دوست نداشته باشه ...

در ضمن یادتان نرود با وارد شدن به یک رابطه عاطفی ما نوعی آزمون و خطا را آغاز می‌کنیم و اگر نمی‌توانید بعد از به خطا رسیدن آزمون‌تان از چنین رابطه‌ای دل بکنید، بهتر است هرگز به آن وارد نشوید؟؟؟
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4171
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من 24سالمه 6 ساله که یا یکی دوستم.اولین بارم بود و خیلی بی تجربه بودم.هیچ معیاری نداشتم و فکرکنم فقط از قیافش خوشم اومده بود که قبول کردم.4 سال از من بزرگتره من کاملا تو این سالها تو مشتش بودم.همه چیز من باید مطابق سلیقه اون بود.قصدمون از اول ازدواج بود.ازینکه اونم قبل من باکسی نبود خوشم میومد.خیلی هوای منو داشت واقعا خیلی کارا برای من انجام داد.واقعا یه مرد برای تکیه کردن.اماکم کم خسته شدم.ازینکه تمام لباسا باید اون بپسنده بیرون بپوشم ازینکه باید واسه کوچکترین کارا اجازه بگیرم.همه چیو قبلش خبر بدم.ازینکه در هر موردی هرچی اون میگه درسته.خیلی وقتا تعقیبم میکرد یا یهجوری میخواست راست و دروغ حرفامو در بیاره.بااینکه من هیچوقت دروغ نمیگفتم واقعا کاری نمیکردم.اصلا اعتقاداتم ازون خیلی قویتره.حس میکردم اون اعتمادی که باید به من نداره.میگفت چون جدا زندگی میکنیم.ولی تو همین جدایی من بهش اعتماد داشتم.دیگه خسنه شدم از ادامه این رابطه و ازدواج میترسم.حس میکنم بیشتر در کنارش استرس دارم تا ارامش.ولی جدا شدن ازش هم برام سخته.و اینکه فکرمیکنم نامردیه .بعد اینهمه کاراییکه برای من کرد اینهمه هوامو داشت خیلی هم منو دوست داره الان بخاطر خودم دلشو بشکنم عذاب وجدان میگیرم نمیدونم چیکارکنم؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد