نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: امسال هرکجاشد میرم

609
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4149
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

امسال هرکجاشد میرم

سلام
    من تقریبا ی ماه دیگه کنکوردارم،همه ازم انتظار پزشکی دارن،اینی که میگم آرزو نیس چون دوروبریام پزشکن ومنم استعدادشو دارم ولی بخاطر ی سری مشکلات نتونستم درس بخونم الانم بخاطر رفتارای بد پدرمادرم میخوام هرکجاکه شد حتی غیر پزشکی برم چون خیلی اذیتم میکنن
    موقعیت اجتماعی خیلی خوبی دارم وحتی محجبم ولی پدرم باهام خیلی بد حرف میزنه جوری که باحرفاش منو بادختر خیابونیا یکی میکنه،شخصیتمو خورد میکنه
    اونقد که فشار عصبی الان رومه بعد ی ذره گریه زود فشارم افت میکنه و بالا میارم
    چیکارکنم؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4149
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : امسال هرکجاشد میرم

چرا هیچکس کمکم نمیکنه؟؟؟؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : امسال هرکجاشد میرم

سلام عزيزم. همه افراد به محبت و توجه نياز دارن . اين كه ميگين محجبه هستين و پدرتون باهاتون بد صحبت ميكنه به هم هيچ ربطي نداره . حتي همون دخترايي كه از نظر شما خيابوني هستن هم نياز به توجه و محبت دارن . پس شما بايد ببينين واسه چي پدرتون اينجوري باهاتون برخورد ميكنه ؟ ولي از من ميشنوي به خاطر حرف بقيه خودتو هلاك نكن و اون رشته اي رو كه دوست داري برو چون بعد از دانشگاه با خودت ميگي آخه حيف اين همه وقت نبود كه واسه اين رشته و درس گذروندم و كاش ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد