نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: خیانت شوهرم

1236
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4164
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت شوهرم

حدود 3 سال هست که اردواج کردم. با همسرم بر سر برخوردهای اجتماعی اختلاف زیادی داریم
    و به طور خاص مشکلم با دوست های دختر همسرم هست. در روابطش با اونها حد و مرزی نمیشناسه از بوسیدن و بغل کردن گرفته تا تلفن و ایمیل و فیسبوک و ادبیاتی هم که در رابطه با اونها به کار میبره بیش از حد صمیمانه و پر از ابزاز محبت است
    وفتی ناراحتی منو میبینه منو متحجر خطاب میکنه و دیگه سهی میکنه این روابط رو پنهان کنه من ادم خیلی مذهبی نیستم اما همیشه ادمی بودم که حدود رو حفظ میکردم و داشتن حیا برام خیلی مهم بوده واقغا با این روابطش تحقیرم میکنه نمیدونم تو این روابط دنبال چی میگرده؟ میدونم که اگر خانواده شوهرم متوجه بشن حتما حق رو به من میدن اما نخواستم که مساله به خانواده ها کشیده بشه. میحوام بدونم روابط خانوم ها با مردی که ازدواج کرده تا جه حد دقیقا عادی شمرده میشه؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : با همسرم که دوست های دختر زیاد دارد چطور برخورد کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط ساناز.م نمایش پست ها
    حدود 3 سال هست که اردواج کردم. با همسرم بر سر برخوردهای اجتماعی اختلاف زیادی داریم
    و به طور خاص مشکلم با دوست های دختر همسرم هست. در روابطش با اونها حد و مرزی نمیشناسه از بوسیدن و بغل کردن گرفته تا تلفن و ایمیل و فیسبوک و ادبیاتی هم که در رابطه با اونها به کار میبره بیش از حد صمیمانه و پر از ابزاز محبت است
    وفتی ناراحتی منو میبینه منو متحجر خطاب میکنه و دیگه سهی میکنه این روابط رو پنهان کنه من ادم خیلی مذهبی نیستم اما همیشه ادمی بودم که حدود رو حفظ میکردم و داشتن حیا برام خیلی مهم بوده واقغا با این روابطش تحقیرم میکنه نمیدونم تو این روابط دنبال چی میگرده؟ میدونم که اگر خانواده شوهرم متوجه بشن حتما حق رو به من میدن اما نخواستم که مساله به خانواده ها کشیده بشه. میحوام بدونم روابط خانوم ها با مردی که ازدواج کرده تا جه حد دقیقا عادی شمرده میشه؟
    خب دوست عزیز در زندگی امروزه نمیشه استفاده از شبکه های اجتماعی و اینترنت رو نادیده گرفت و یا اونارو حذف کرد ...

ولی میشه با رعایت حقوق متقابل ازشون خوب استفاده کرد ...

متاسفانه افراط زیاد در استفاده باعث بروز چنین مشکلاتی میشه که الان شما هم دست بگیرابش هستید ...

یک نکته : اینکه چه چیزی در دوتای شوهرتون وجود داره که ایشون رو جذب میکنه ؟ ...

در ضمن این دوستیهای اینترنتی در مرحله اول یک ارتباط ساده است ... ولی هر ارتباطی میتونه به دوستی و علاقه مندی هم ادامه پیدا بکنه ...

خب دله و ممکنه هزارجور خواسته داشته باشه ....

در مورد خانواده باید بگم شما تمام تلاش رو انجام بدید تا ایشون بتونه در یک مرز مشخص ادامه دوستی بده و آروم آروم با درک این مورد که چه چیزایی باعث جذب ایشون شده .... و جایگزین کردنش با رفتارهای خودتون ایشون رو بتونید کمی از رفتارهای خیلی دوستانه غقب بکشید...

ولی به هرحال خانواده روزی خواهد فهمید و امیدوارم دراون روز شرایط خیلی سخت نشده باشه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4179
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم واقعا تو این مدت خیلی صبوری کردی هر زنی نمیتونه این وضع رو تحمل کنه خیلی سخته

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3322
    تشکـر
    118
    تشکر شده 146 بار در 94 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام چه دل خجسته ای داری تو!رابطه یه فرد باجنس مخالفش تنهادرحدسلام وعلیک وانجام دادن کارهای اداری ومربوط به شغلش توجامعه مامجازه.ولی خودمونیماااااااتوهم اصلابهش سخت نمیگیری. یه کم سفت بگیرجریان روبدنیست...
    امضای ایشان
    توراباغیرمی بینم
    صدایم درنمی آید
    دلم میسوزدوکاری
    زدستم برنمی آید......

5. کاربران زیر از خسته دل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4169
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

باید با همسر اتمام حجت کنید که فقط تو زندگیش تو هستی میتونی بهش بگی تو اینجوری هستی منم مثل خودت رفتار میکنم میرم دوست پسر پیدا میکنم اگه ناراحت شد حس بدی پیدا کرد بهش بگو همون حسی داره که تو بهش داری

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط آهو نمایش پست ها
    باید با همسر اتمام حجت کنید که فقط تو زندگیش تو هستی میتونی بهش بگی تو اینجوری هستی منم مثل خودت رفتار میکنم میرم دوست پسر پیدا میکنم اگه ناراحت شد حس بدی پیدا کرد بهش بگو همون حسی داره که تو بهش داری

متاسفانه مردان آدمهایی لجباز هستن ... اگه راهکار شمارو پیش ببره ... مطمئنا" تعداد دوستاشو زیاد خواهد کرد ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد