نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: رابطه عشقی گذشته

1319
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4198
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه عشقی گذشته

سلام دختری 27 ساله هستم حدود 8سال پیش با پسری اشنا شدم همدیگه رو خیلی دوست داشتیم با یک اشتباه از طرف من دیگه احساسش نسبت به من تغییر کرد من بعد از این اشتباه و قبول کردن خطای خود 4 سال تمام هرکاری کردم که جبران کنم هیچوقت کاری نکردم که ازم ناراحت بشه.با تمام وجودم همه کاری کردم تا بتونم این رابطه را نگه دارم من خیلی دوسش داشتم و عاشقش بودم ولی اون نبود.بعد از 4سال که بدون هیچ اشتباهی باهاش بودم این رابطه را تمام کرد و رفت الان مدت 3سال داره از این قضیه میگذره و من هر روز این سه سال رو به امید برگشتنش زندگی کردم و دیگه نمی تونم کسی رو دوست داشته باشم و نمی تونم با این قضیه کنار بیام.میدونم که اون کسه دیگه ای را داره.من خیلی افسرده شدم من خیلی دوسش دارم عاشقشم بهش هم گفتم ولی اون دیگه نمی خواد.دارم از بین میرم لطفا کمکم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : رابطه عشقی گذشته

سلام. روزهايي كه تو ميتونستي با افراد ديگه آشنا بشي و لحظات خوبي را داشته باشي نشستي غصه خوردي و به اميد برگشت اون طرف بودي در حالي كه اون توي فكر يه نفر ديگه و در ارتباط با يكي ديگه بوده . حيف نيست داري لحظاتي كه ديگه هيچوقت بهت برنميگرده رو با اين خيال و توهم برگشتن اون از دست ميدي !!!!!
    تو اين شرايط سني هم كه داري بهترين كار انتخاب يك از خواستگار خوبه . به روزهاي بعدي فكر كن كه سن و زمان رو ديگه از دست دادي و دنيا رو هم بدي نميتوني ديگه برگردي به زمان الان

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4198
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از راهنماییتون.خیلی خواستم که به روزهای عادی برگردم ولی نشده طوری که همه زندگیمو تحت تاثیر قرار داده.همه موردهایی که داشتم رو رد کردم.خیلی ممنون میشم بازم راهنماییم کنید با هام حرف بزنید.یه سوال واقعا اگه ادمی یه بار اشتباه کرد و به اشتباه خودش پی برد نباید بخشیده بشه حق زندگی کردنو نداره.خدا هم بنده هاشو میبخشه چون دوسشون داره ولی یه بنده هاش چی؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4198
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از راهنماییتون.خیلی خواستم که به روزهای عادی برگردم ولی نشده طوری که همه زندگیمو تحت تاثیر قرار داده.همه موردهایی که داشتم رو رد کردم.خیلی ممنون میشم بازم راهنماییم کنید با هام حرف بزنید.یه سوال واقعا اگه ادمی یه بار اشتباه کرد و به اشتباه خودش پی برد نباید بخشیده بشه حق زندگی کردنو نداره.خدا هم بنده هاشو میبخشه چون دوسشون داره ولی یه بنده هاش چی؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3638
    تشکـر
    207
    تشکر شده 216 بار در 138 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست خوبم مطمئن باش که اگه اونم دوست داشت باهات تموم نمیکرد چون تو پشیمون شدی و به اشتباهت پی بردی پس عذاب این رو نکش که به خاطر اشتباهت اون ازت جدا شده
    کسی که تو براش ارزش نداری به هیچ عنوان نمیتونه آینده ی خوبی برات بسازه
    این که 3ساله هنوز تو فکرشی به خاطر اینه که خودت نخواستی فراموشش کنی نه که نتونستی چون تو ناخود آگاهت این موضوع ثبت شده که چون اشتباه کردی ازت گذشته و همه ی تقصیر هارو تو داری و اون بهترین آدم روی زمینه در صورتی که اینطور نیست.
    باید خودت بخوای که فراموشش کنی و همینطور که گفتم مطمئن باش دوست نداشت

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

ببين اگه اون واقعا تو رو دوست داشت بعد از يك هفته يا حداكثر ديگه يك ماه برميگشت ولي اون آدم تنوع طلبي هست و بقيه واسش جالبتر از تو بودن . بهتره بشيني خوب فكراتو بكني و با خودت رو رواست باشي . اون ديگه بر نميگرده و ارزش هم نداره كه به خاطرش به خواستگارات جواب منفي داده . دوست ندارم اينو بگم ولي به اون روزي فكر كن كه خبر ازدواجشو ميشنوي و تو هم ديگه خواستگار مناسبي نداري

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط sfsf نمایش پست ها
    سلام دختری 27 ساله هستم حدود 8سال پیش با پسری اشنا شدم همدیگه رو خیلی دوست داشتیم با یک اشتباه از طرف من دیگه احساسش نسبت به من تغییر کرد من بعد از این اشتباه و قبول کردن خطای خود 4 سال تمام هرکاری کردم که جبران کنم هیچوقت کاری نکردم که ازم ناراحت بشه.با تمام وجودم همه کاری کردم تا بتونم این رابطه را نگه دارم من خیلی دوسش داشتم و عاشقش بودم ولی اون نبود.بعد از 4سال که بدون هیچ اشتباهی باهاش بودم این رابطه را تمام کرد و رفت الان مدت 3سال داره از این قضیه میگذره و من هر روز این سه سال رو به امید برگشتنش زندگی کردم و دیگه نمی تونم کسی رو دوست داشته باشم و نمی تونم با این قضیه کنار بیام.میدونم که اون کسه دیگه ای را داره.من خیلی افسرده شدم من خیلی دوسش دارم عاشقشم بهش هم گفتم ولی اون دیگه نمی خواد.دارم از بین میرم لطفا کمکم کنید.
    متاسفانه شما خیلی وقته که به زندگی خودتون پایان دادید ...

همون موقع که به خاطر یه احساس یکطرفه و بیخود عمرتو تلف کردی ...

واقعا" اینهمه سال برای چی بوده ؟

چرا نباید اشتباه کنید ؟ چرا این همه انسان باید مرتبه خودشو پایین بیاره ؟

بقول استاد : با کسی زندگی کنید که مجبور نباشید تمام عمر برای راضی نگه داشتنش نقش بازی کنی ...

خب شما تمام این مدت مشغول نقش بازی کردن بودید ...

خب جان من شما چطور متوجه نشدید که اون اشتباه رو بهونه ای قرار داده که از این رابطه فرار کنه ....؟

چرا خانوما یه خورده به خودشون و شخصیتشون احترام نمیذارن ...؟ و اینطور عمرو و جوانیشونو هدر میدن

8. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد