نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: من صدام میلرزه!

3947
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4246
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy من صدام میلرزه!

سلام.مشکلی که من دارم رو نمیدونم چقدر از شما داشته باشید.من هرموقع میخوام تو جمع حرف بزنم صدام میلرزه و این واقعا واسم خجالت اوره
    برای اینکه بهتر بشم یه مسئولیت خیلی سخت که باید مدام کنفرانس بدم رو به عهده گرفتم و دیگه هم نمیتونم ازش برگردم! شبا خوابم نمیبره از نگرانی ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : من صدام میلرزه!

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam94 نمایش پست ها
    سلام.مشکلی که من دارم رو نمیدونم چقدر از شما داشته باشید.من هرموقع میخوام تو جمع حرف بزنم صدام میلرزه و این واقعا واسم خجالت اوره
    برای اینکه بهتر بشم یه مسئولیت خیلی سخت که باید مدام کنفرانس بدم رو به عهده گرفتم و دیگه هم نمیتونم ازش برگردم! شبا خوابم نمیبره از نگرانی ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه

اگه میخوای از این مشکل خارج بشی ... جلوی اینه وایسا و با صدای بلند صحبت کن ...

در ضمن صدای خودتو ضبط کن و دوباره گوش بده تا بدونی چه جاهایی مشکل داره ...
    موفق باشی
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2994
    تشکـر
    2
    تشکر شده 51 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam94 نمایش پست ها
    سلام منم مثل توم فقط باید زیاد بری تو جمع و اییییییینقدر تو جمع حرف بزنی تا ترست از بین بره و واست عادی بشه هر انسانی برای یاد گرفتن کاری باید تمرین کنه تا یاد بگیره اینم همونه اصلا جا نزن وگنه یه ترس بزرگ میشه برات برو اینقدر تکرار کن برات عادی میشه ترست از بین میره و اکثر دکترا روانشناس درمانشو همین میدونن حرفای اقای فرخم خیلی موثره اول اونا رو انجام بدهه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3660
    تشکـر
    135
    تشکر شده 167 بار در 99 پست
    میزان امتیاز
    10

باید فقط وفقط بخودت اعتماد کنی و اعتماد بنفست رو بالا ببری تا بتونی راحت وبدون استرس انجامش بدی در ضمن پیشنهادی هم ک فرخ دادن خیلی مفید و کمکتون می کنه...موفق باشی

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    تشکر شده 641 بار در 289 پست
    میزان امتیاز
    11

من از تو بد تر بودم صدام بندری میومد

کنفرانس و مسئله حل کردن پای تابلو - تیکه انداختنو و تمرین بلندتر صحبت کردن تو جمع مشکلمو حل کرد - توجه کن هر چی یواش تر صحبت کنی کنترلت رو صدات کمتره .

و این که رو موضوعت تمرکز کن نه رو صدات یا اینکه بقیه چی فک میکنن - برای بار اول اگر کلاستون مختلط هست پیشنهاد میکنم به پسرا نگاه نکنی و فقط به دختران بنگر پسرا یکم شیطونی می کنن حل میکنی

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    تشکر شده 175 بار در 127 پست
    میزان امتیاز
    10

فن بیان شما احتمالا مشکل داره و یا دچار کمی خجالت و کم رویی هستید .. اینکه در یک جمع یا حتی صحبت با یه فرد مورد نظر دچار لرزش صدا و بلف زدن زیاد حین صحبت میشین احتمالا به فن بیان شما برمیگرده .
    بهترین راه خواندن شعر با صدای بلند و یا متنی های طولانیس . این کار رو اول تنهایی و بعد در جمع چند دوست به صورت ازمایشی انجام بدید .
    در ضمن استرس و اظطراب و بالا رفتن آدرنالین در یک سخرانی در یک جمع مهم یا غیره هم باعث بروز لکنت زبان و من و من کردن هنگام سخرانی میشه پس سعی بر کاهش استرس و اظطراب خود کنید که قطعا یکی از عوامل مشکل شما همین است .
    امضای ایشان
    "اگر امیدی نداری ... امید بساز "
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    ..........................................
    "

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4232
    تشکـر
    34
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

توی کلاس های 12 قدمی (میتونی ا زاینترنت پیداشون کنی)شرکت کن

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39529
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز و خوبم.

امیدوارم شاد و سرزنده باشی

من در مورد این مطلب مهارت های صحبت کردن در جمع اطرافیان و دوستان و حتی سخنرانی در جمعی بزرگ و چیز های مربوط به اون لینکی در زیر برای شما قرار میدهم که امیدوارم کمکتون کنه.

مهارت های صحبت کردن در جمع

در این صفحه ویدیو و اینفوگرافیک های آموزشی مخصوص ترس و صحبت کردن در جمع هستش که امیدوارم به کارتون بیاد

سرافراز باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد