نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خانواده همسرم

1104
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4247
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خانواده همسرم

سلام.من مدت 3 ساله كه ازدواج كردم.خانوادم اسرار داشتن من با پسرعمم ازدواج كنم من هم دوستش نداشتم.تا اينكه پدرم كسي رو به من معرفي كرد و من نميشناختمش و غريبه بود.ما با هم اشنا شديم و عقد كرديم و بد از 6 ماه هم ازدواج كرديم.با اين كه من مذهبي هستم اما خانواده شوهرم مثل من نبودن و با همه جور ادمي ارتباط داشتن.ابته شوهرم پدر نداره فقط يه خواهر داره و مادرش.كه خواهرش بيماري تالاسمي داره و اونا از من پنهان كرده بودن و من يكسال بعد از ازدواج فهميدم.مادرشوهرم با چند تا مرد ارتباط تلفني داشت و با هم بيرون ميرفتن.بعد از مدتي من متوجه رفتارهاي مشكوك پدرم و مادرشوهرم شدم كه توسط خودم كاشف به عمل اومد كه مادرشوهرم زن صيغه اي پدرمه.و مدت 8 ساله كه زن و شوهرن.و شوهرمم از اين موضوع اطلاع داشت.و مادرمم متوجه شد.يه قشقرقي به پا شد كه نگو.از اون به بعد هم رابطم با شوهرم خراب شد و هرروز دعوا داشتيم.با مادر شوهرمم كه صحبت ميكردم به من و مادرم فحاشي ميكرد و همچنين انكار ميكرد.پدرم هم از اون بدتر به خاطر مادرشوهرم حاضر بود سر از تن من و مادرم جدا كنه.الان تقريبا يك ماهه كه پدرم ازش جدا شده(نميدونم چرا؟)ناگفته نماند كه من 2 ساله با مادرشوهرم كاملا قطع رابطه كردم.الان كه پدرم ولش كرده داره از طريق شوهرم منو اذيت ميكنه.من دانشجوي كارشناسي كامپيوتر هستم.مدام به شوهرم ميگه نذار بره دانشگاه و باعث اختلاف ميشه.شوهرمم مثل خودش دروغگو و پنهان كار شده.اگه درمورد اختلاف با شوهرم به پدرم چيزي بگم حاضره منو بكشه!!!البته شوهرم رفتارش خيلي نرمال نيست.اخلاقاي بچگانه داره همش باهام لج ميكنه.چون پدرم حمايتش ميكنه اگه من يك شب شام درست نكنم ميره به بابام ميگه و اونو به جون من ميندازه!!!!من توي اين زندگي اسير و گرفتار شدم خواهش ميكنم التماس ميكنم كمكم كنيد.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : تورو خدا كمكم كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط بهشيد نمایش پست ها
    سلام.من مدت 3 ساله كه ازدواج كردم.خانوادم اسرار داشتن من با پسرعمم ازدواج كنم من هم دوستش نداشتم.تا اينكه پدرم كسي رو به من معرفي كرد و من نميشناختمش و غريبه بود.ما با هم اشنا شديم و عقد كرديم و بد از 6 ماه هم ازدواج كرديم.با اين كه من مذهبي هستم اما خانواده شوهرم مثل من نبودن و با همه جور ادمي ارتباط داشتن.ابته شوهرم پدر نداره فقط يه خواهر داره و مادرش.كه خواهرش بيماري تالاسمي داره و اونا از من پنهان كرده بودن و من يكسال بعد از ازدواج فهميدم.مادرشوهرم با چند تا مرد ارتباط تلفني داشت و با هم بيرون ميرفتن.بعد از مدتي من متوجه رفتارهاي مشكوك پدرم و مادرشوهرم شدم كه توسط خودم كاشف به عمل اومد كه مادرشوهرم زن صيغه اي پدرمه.و مدت 8 ساله كه زن و شوهرن.و شوهرمم از اين موضوع اطلاع داشت.و مادرمم متوجه شد.يه قشقرقي به پا شد كه نگو.از اون به بعد هم رابطم با شوهرم خراب شد و هرروز دعوا داشتيم.با مادر شوهرمم كه صحبت ميكردم به من و مادرم فحاشي ميكرد و همچنين انكار ميكرد.پدرم هم از اون بدتر به خاطر مادرشوهرم حاضر بود سر از تن من و مادرم جدا كنه.الان تقريبا يك ماهه كه پدرم ازش جدا شده(نميدونم چرا؟)ناگفته نماند كه من 2 ساله با مادرشوهرم كاملا قطع رابطه كردم.الان كه پدرم ولش كرده داره از طريق شوهرم منو اذيت ميكنه.من دانشجوي كارشناسي كامپيوتر هستم.مدام به شوهرم ميگه نذار بره دانشگاه و باعث اختلاف ميشه.شوهرمم مثل خودش دروغگو و پنهان كار شده.اگه درمورد اختلاف با شوهرم به پدرم چيزي بگم حاضره منو بكشه!!!البته شوهرم رفتارش خيلي نرمال نيست.اخلاقاي بچگانه داره همش باهام لج ميكنه.چون پدرم حمايتش ميكنه اگه من يك شب شام درست نكنم ميره به بابام ميگه و اونو به جون من ميندازه!!!!من توي اين زندگي اسير و گرفتار شدم خواهش ميكنم التماس ميكنم كمكم كنيد.
    دوست عزیز شرایط شما شرایط خاص و سختیه ...

اینکه شما بین دو نفر گرفتار شدید کارو سخت میکنه ... ( یک پارادوکس)

در ضمن بهتون پیشنهاد یک مشاوره رو میدم ...

ولی فعلا" شما باید حمایت شوهرتونو بدست بیارید ... اگر امکان دور شدن شما از این معرکه وجود داشته باشه برای شما خیلی بهتره ...

اگر کسی میتونه بهتون در این مورد کمک کنه ازش کمک بگیرید ...

چون شما راه پس و پیشتون مشکلاتی داره که راه جلو راهتون هنوز بهتره و میتونید با در دست گرفتن شرایط در اولین گام درستونو تموم کنید ...

و دوم اینکه با یک چرخش ماهرانه تا برون رفتتون از این موقعیت مثل و همرنگ خود این خانواده شوهر بشید تا روزیکه بتونید تصمیمی برای ادامه زندگیتون بگیرید ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    تشکر شده 175 بار در 127 پست
    میزان امتیاز
    10

متاسفانه شما تک و تنها درگیر یه موضوعی شدید که همه بر علیه شما موضع گرفتن و راه فرار ندارید .
    همه این موارد بر میگرده به قبل از ازدواج . شما باید کاملا درباره همسر آیندتان تحقیق و بررسی میکردید و حتی از آن 6 ماه نامزدی هم برای آشنایی و شناخت طرف مقابل و خانواده اش استفاده کامل میکردید .
    دوره نامزدی دوره شناخت و رسیدن به تفاهمه . متاسفانه امروزه نامزدی رو با دوستی و یا صبر بیهوده برای پایبندی به سنت ها اشتباه گرفتن .
    شاید شما در این ماجرا هیچ تقصیری جز تحقیق قبل از ازدواج نداشته اید //
    با وضعیتی که شما دارید و رابطه پدرتان با شما و شوهرتان جدایی فکر خوبی نیست و شاید عملی هم نباشه .
    پس بهتره با ملایمت سعی در رفع مشکلات و اختلافات داشته باشید . مخصوصا با پدر خود .
    جز گفتگو و حل مشکلات و اختلافات و همینطور دعا و کمک گرفتن از خداوند راه دیگه این نیست .
    این هم فراموش نکنید که شما هیچ وقت تنها نیستید چون خداوند همیشه با شماس . فقط باید از او با قلب و نیتی پاک کمک بطلبید
    امضای ایشان
    "اگر امیدی نداری ... امید بساز "
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    ..........................................
    "

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4232
    تشکـر
    34
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

متاسفانه خانم ها به نقش و اهمیتشون توی زندگی واقف نیستن و انواع ترس ها،..........،در زندگی شون نقش پررنگی داره
    بنظرمن فقط باید با مشاوره و شرکت در کلاس اول خودتون رو پیدا کنین.
    چون اطرافیانتون قابل تغییر نیستند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد