نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: شک من به همسرم

2076
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4264
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy شک من به همسرم

با سلام
    من 27 سال دارم و حدود هفت ساله که ازدواج کردم تقریبا 5 سال پیش همسرم با خانمی رابطه داشت من بعد از اون ماجرا همش شک دارم فک می کنم که باز هم شوهرم با کسی رابطه برقرار می کنه اوایل دایما همسرم رو چک می کردم ی خانمی از همکلاسی های شوهرم می گفت ک با شوهرم رابطه داشته اما شوهرم انکار میکنه من برای فهمیدن اینکه شوهرم با هم کلاسیش رابطه داره یا نه حدودا یک سال پیش با یکی از هم دانشگاهی های شوهرم ارتباط بر قرار کردم ک این موضوع زندگی ما رو کلا به هم ریخت چون بعد از مدت کوتاهی همسرم از این قضیه باخبر شد بعد از اون نه تنها من نتونستم از ارتباط بین اون ها با خبر بشم بلکه هم خودم شکاک تر شدم چون فک میکرد بعد از این اتفاق حتما شوهرم تلافی خواهد کرد هم اینکه وقتی نتونسته بودم جلوی خودم رو بگیرم چطور میتونستم همسرم رو کنترل کنم من سعی میکردم ک شکم رو کمتر کنم تا شاید شوهرم توی خونه ارامش داشته باشه و سراغ کس دیگه ای نره من میخواستم ولی دایما مسایلی پیش می اود مثلا یک نفر با من تماس گرفت گفت شوهرت با یه خانم رابطه داره و حتی اون از شوهرم حامله است ویا اینکه توی گوشی شوهرم چت هایی با ی خانم رو دیدم که خیلی عاشقانه صحبت شده بود و بدتر این اتفاق این مدت این بود ک چن وقت پیش یک روز صبح شوهرم به من گفت که میخواد با یکی از همکلاسی هاش که اقا بود می خوان توی خونه با سیستم کاری انجام بدن من شک کردم و وقتی اومدم خونه شوهرم با ی خانم توی خونه بود شوهرم بلوز تنش نبود و اون خانم بدون روسری توی خونه بود که به صورت کامل اختیار خودم رو از دست دادم حسابی دعوا کردم و ازخونه قهر کردم بعدا شوهرم گفت که این مسله فقط فیلم بوده و اون خواسته بخاطر ارتباط من با اون اقا و این که من دایما بهش شک دارم زندگیمون رو تموم کن جوری که من بر نگردم و برای آینده من هم بد نباشه اما بعد از اینکه من رفتم نمیدونم پشیمون میشه یا دلش میسوزه یا دلیل دیگه ای داشته امد دنبالم من برگشتم اما هیچ کس باور نمی کنه این ی فیلم باشه این ماجرا باعث تو ذهن من پر سوال باشه از ی طرف کی حاضر میشه بیاد تو خونه ی مرد تنها یا اینکه چرا شوهرم اون رو اورده توی خونه در صورتی که میتونست جایی غیر از خونه با اون رابطه داشته باشه ترس من اینه که نکنه اون خانم رو صیغه کرده باشه وارتباطی بین اونا باشه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

Lightbulb پاسخ : آیا من فردی شکاکم

نقل قول نوشته اصلی توسط سما 66 نمایش پست ها
    با سلام
    من 27 سال دارم و حدود هفت ساله که ازدواج کردم تقریبا 5 سال پیش همسرم با خانمی رابطه داشت من بعد از اون ماجرا همش شک دارم فک می کنم که باز هم شوهرم با کسی رابطه برقرار می کنه اوایل دایما همسرم رو چک می کردم ی خانمی از همکلاسی های شوهرم می گفت ک با شوهرم رابطه داشته اما شوهرم انکار میکنه من برای فهمیدن اینکه شوهرم با هم کلاسیش رابطه داره یا نه حدودا یک سال پیش با یکی از هم دانشگاهی های شوهرم ارتباط بر قرار کردم ک این موضوع زندگی ما رو کلا به هم ریخت چون بعد از مدت کوتاهی همسرم از این قضیه باخبر شد بعد از اون نه تنها من نتونستم از ارتباط بین اون ها با خبر بشم بلکه هم خودم شکاک تر شدم چون فک میکرد بعد از این اتفاق حتما شوهرم تلافی خواهد کرد هم اینکه وقتی نتونسته بودم جلوی خودم رو بگیرم چطور میتونستم همسرم رو کنترل کنم من سعی میکردم ک شکم رو کمتر کنم تا شاید شوهرم توی خونه ارامش داشته باشه و سراغ کس دیگه ای نره من میخواستم ولی دایما مسایلی پیش می اود مثلا یک نفر با من تماس گرفت گفت شوهرت با یه خانم رابطه داره و حتی اون از شوهرم حامله است ویا اینکه توی گوشی شوهرم چت هایی با ی خانم رو دیدم که خیلی عاشقانه صحبت شده بود و بدتر این اتفاق این مدت این بود ک چن وقت پیش یک روز صبح شوهرم به من گفت که میخواد با یکی از همکلاسی هاش که اقا بود می خوان توی خونه با سیستم کاری انجام بدن من شک کردم و وقتی اومدم خونه شوهرم با ی خانم توی خونه بود شوهرم بلوز تنش نبود و اون خانم بدون روسری توی خونه بود که به صورت کامل اختیار خودم رو از دست دادم حسابی دعوا کردم و ازخونه قهر کردم بعدا شوهرم گفت که این مسله فقط فیلم بوده و اون خواسته بخاطر ارتباط من با اون اقا و این که من دایما بهش شک دارم زندگیمون رو تموم کن جوری که من بر نگردم و برای آینده من هم بد نباشه اما بعد از اینکه من رفتم نمیدونم پشیمون میشه یا دلش میسوزه یا دلیل دیگه ای داشته امد دنبالم من برگشتم اما هیچ کس باور نمی کنه این ی فیلم باشه این ماجرا باعث تو ذهن من پر سوال باشه از ی طرف کی حاضر میشه بیاد تو خونه ی مرد تنها یا اینکه چرا شوهرم اون رو اورده توی خونه در صورتی که میتونست جایی غیر از خونه با اون رابطه داشته باشه ترس من اینه که نکنه اون خانم رو صیغه کرده باشه وارتباطی بین اونا باشه

دوست عزیز شرایط سختی رو عنوان کردی....

ولی احساس میشه که شوهرتون یه جورایی تصمیمشو گرفته و میخواد که شماهم از این مورد باخبر بشید ....

و یا کلا" برای تلافی و اذیت شما اینکارو برنامه ریزی کرده وکه بعید میدونم...

راستش تغییر ایشون با توجه به اینکه کاملا" در ارتباط با یک خانمه خیلی سخته و شاید بگم غیرممکن ...

بهترین کار اینه که سکوت نکنید و رک و راست ازش بخوایت که کل مسئله رو واستون توضیح بده ...

اینجوری شمام میدونید چه تصمیمی برای آینده بگیرید ...

چون این زندگی که با شک باشه نتیجه ایی نخواهد داشت ...

شاید ببخشید ولی هیچوقت فراموش نمیکنید ... پس به خودتون مسلط باشید و بدونید که اصل ماجرا چی هست ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : آیا من فردی شکاکم

با نظر آقا فرخ موافقم . يه روز بشين باهاش در آرامش صحبت كن ببين آيا واقعا علاقه به زندگي با شما داره يا ميخاد بره دنبال هوس بازياي خودش .
    فقط اينو بدون كه شايد اون هم از رفتارهاي شما خسته شده و به ستوه اومده از بس چكش كردين . اين كاري هم كه با تباني يكي از همكلاسياش كردين كه آمارشو بگيرين به نظرم آبروشو جلوي همكلاسياش بردين و اين اصلا كار درستي نبوده . بهتره در رفتارتون تجديدنظر كنين خانم كلانتر

4. کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

خب عزیزم شما یه مشکل رو خواستی با یه مشکل دیگه حل کنی ...

از اون بدتر اینکه از همون راهی که شوهرت رفته بود ...

یعنی راه اشتباه رو هم اشتباهی بری خیلی سخته جبران کردنش ...

به هرحال باید با شوهرت حرف بزنی و با هم گذشته و شکاک بودنتونو از یاد ببرید ...

تا بتونید اطمینان و اعتماد همدیگرو بدست بیارید ...

وگرنه این کشکش اصلا" به نفع هیچکدومتون نیست ...

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4232
    تشکـر
    34
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

هیچوقت بازیچه مزاحمین تلفنی نشو
    اگه شوهرت رو دوس میداری واسش مبارزه کن-نه اینکه میدون رو واسه رقیب خالی کنی
    بخاطر پیدا کردن شخصیت خودت به کلاس های خودشناسی ویا coda برو
    باید یاد بگیریم اول ببخشیم تا آرامش پیدا کنیم...
    از نت آدرس جلسات *coda *روپیدا کن

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

اول ببخشیم تا آرامش پیدا کنیم...

8. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد