نمایش نتایج: از 1 به 19 از 19

موضوع: درمان فوت فتیش

24175
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4269
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

درمان فوت فتیش

لطفا راه درمان فوت فتیش را برای افراد مجرد بیان کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : درمان فوت فتیش

نقل قول نوشته اصلی توسط sis نمایش پست ها
    لطفا راه درمان فوت فتیش را برای افراد مجرد بیان کنید

متاسفانه تاکنون ریشه فوت فتیشی کشف نشده و هر حرفی که در این باره هست در حد نظریه است و اثبات نشده.

آنچه که مسلم است این است که این حس از کودکی در ما بوجود آمده ولی اینکه فکر کنیم که خدا این حس را در ما بوجود آورده قطعا فکر اشتباهی است زیرا فوت فتیشی یعنی پرستش پا و خداوند هرگز میل پرستش چیز دیگری غیر از خودش را در ما قرار نمیدهد. پس چرا ما این میل را داریم؟ برای اینکه روح ما بیمار شده.

حتی بت پرست ها نیز خدا را میخواستند بپرستند ولی در پیدا کردن خدا دچار اشباه شدند و یا بت ها را شفیع خداوند میدانستند بنابراین تمایل به پرستش خداوند در همه انسانها حتی کفار وجود دارد.

با توجه به اینکه این حس از کودکی در ما بوجود آمده نتیجه میگیریم که ما در کودکی به علتی که هنوز برای ما ناشناخته است دچار یک نوع بیماری روحی شدیم که موجب شده تمایل به پا داشته باشیم.
    این میل از کودکی تا بزرگسالی همراه ما رشد کرده و هر کدام از ما به اندازه ای با آن درگیر هستیم به گونه ای که برای بعضی خیلی شدید و برای عده ای کمتر است.

اول توضیح بدم که چرا فوت فتیشی یک بیماری است؟

هر تمایل غیر عادی که در انسان بوجود می آید که خارج از طبیعت انسان است بیماری می باشد
    انسان سالم از درد کشیدن لذت نمیبرد پس اگر فردی از درد کشیدن لذت ببرد بیمار است
    انسان سالم تمایل به شکنجه کسی ندارد پس اگر فردی تمایل به شکنجه دیگری داشته باشد بیمار است
    هر چیز غیر عادی که در انسان به وجود بیاید یک نوع بیماری است که این بیماری میتواند جسمی باشد مانند تومور و سرطان و یا روحی باشد مانند فتیشیسم و سادیسم و غیره

حالا با این بیماری که از کودکی تا به حال با ما رشد کرده چه کار کنیم؟

فوت فتیشی ناشی از یک نوع میل جنسی است که به انحراف کشیده شده
    همه انسانها به طور عادی به جنس مخالف تمایل دارند و این تمایل بیشتر به صورت و بدن فرد مقابل میباشد که البته معمولا میل جنسی در افراد از سن بلوغ بوجود می آید ولی متاسفانه با سهل انگاری های والدین گاهی اوقات کودکان نقاط لذت بخش جنسی بدن خود را کشف میکنند و این موجب میشود که آنان زودتر از دیگران میل جنسی پیدا کنند و این بسیار برای کودک مضر و خطرناک است.

ممکن است والدین و یا اطرافیان با قرار دادن پاهای خود روی سینه کودک با او بازی کنند و شاید این موضوع باعث تحریک شدن جنسی کودکان شده و تمایل به پا پیدا کنند زیرا برای اولین بار توسط پا تحریک جنسی شده اند و این بازی متاسفانه بازی است که بسیار شایع است که والدین با پاهای خود با کودک بازی میکنند البته این نظر شخصی من است زیرا آنچه که از کودکی به یاد دارم این است که والدین و اطرافیانم اینگونه با من بازی می کردند و شاید این موجب تحریک شدن و تمایل پیدا کردن به پا شده باشد البته با توجه به اینکه عده ای هم هستند که با آنها اینگونه بازی شده ولی چنین تمایلی پیدا نکرده اند نتیجه گرفتم که این تحریک جنسی در بعضی ها بوجود می آید و موجب فوت فتیشی شده و در بعضی بوجود نمی آید و هچ مشکلی در آینده برای آنان ایجاد نمی شود ولی نفکر میکنم به خاطر بازی های کودکی این میل بوجود می آید

حالا که این بیماری یک نوع انحراف جنسی است باید متوجه باشیم که هرچه بیشتر به آن بال و پر دهیم و بیشتر به آن توجه کنیم شدیدتر میشود و طبیعتا هر چه به آن بی توجهی کنیم شدت آن کمتر میشود.
    همه ما میدانیم که یکی از وسایلی که شیطان توسط آن ما را جهنمی میکند میلی جنسی است.

برای کاهش این میل جنسی به پا باید در درجه اول چشم خود را نگه داریم

یعنی به پای جنس موافق یا مخالف هر کدام که تحریک کننده است نگاه نکنیم

به جوراب آنها اگر تحریک کننده است نگاه نکنیم

به کفش آنها اگر تحریک کننده است نگاه نکنیم

و خلاصه هر چیزی که موجب تحریک شدن می شود باید از آن پرهیز کرد

همچنین از دیدن عکس و فیلم و سایت های فوت فتیشی و تحریک کننده باید خودداری شود و حتی سعی کنید به این مسایل فکر نکنید

یکی از مواردی که میل جنسی را تشدید میکند ادرار است و حتی این را برای فرزندانتان نیز باید رعایت کنید و اگر فکر میکنید نیاز به دستشویی دارند آنها را برای تخلیه زود به زود ببرید زیرا ادرار به مثانه فشار آورده و با توجه به اینکه اعصاب و تحریکات جنسی در آن ناحیه وجود دارد موجب تحریک جنسی کودک میشود.

این موضوع برای بزرگسالان نیز میباشد و شما با خالی کردن مثانه و نگه نداشتن ادرار میتوانید مانع تشدید شدن میل جنسی خود شوید

در نهایت بهترین راه ازدواج است و اینکه به طور طبیعی با همسرتان آمیزش کنید و اگر از آلت لذت ببرید به مروز زمان تمایل به پا از سرتان می افتد

و اما در مورد کسانی که در اثر گناهان خجالت میکشند پیش خدا بروند باید بگویم که بزرگترین گناه ناامیدی از رحمت و بخشش خداوند است و شما هرچقدر هم که آلوده شدید و کار ناشایست و گناه انجام دادید باز هم خدا مشتاق است که بسوی او بازگردید و توبه کنید

پس توبه کنید و از خدا یاری بخواهید برای ترک گناهان و هرگز از رحمت خدا ناامید نشوید

قرآن بخوانید نماز بخوانید روزه بگیرید و حتی روزه گرفتن میل جنسی را کاهش میدهد

از خوردن خرما یا چیزهایی که میل جنسی شما را افزایش میدهد اگر مجرد هستید خودداری کنید
    شربت آبلیمو میتواند میل جنسی شما را کاهش دهد
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45652
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام میخواستم بدونم صرف داشتن یا وجود اختلال فتیشیسم مگه در فرد گناه و حرامه ؟!
    ویرایش توسط Mohammad24 : 11-10-2020 در ساعت 10:34 PM

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45652
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام میخواستم بدونم مگه صرف داشتن یا وجود اختلال فتیشیسم در فرد گناه و حرامه که اینجوری نوشتید

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43204
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad24 نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونم مگه صرف داشتن یا وجود اختلال فتیشیسم در فرد گناه و حرامه که اینجوری نوشتید
    گناه نداره به هیچ وجه

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47438
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حرام ؟ گنا؟ به هیچ وجه. علاقه به یه چی معنی گنا نمیده که. امکانات موقعیت و ... نیس طرف نتونسته ازدواج کنه. یچیزایی پیش میاد دیگه.
    اینکه بخوای از دیگران یواشکی و ... سو استفاده کنی رو اره ولی اینکه یه علاقه تو من ایجاد شده و ... حرامه و گناس فک نکنم.
    نیاز بدنه خب ناشی از نیاز جنسیه وقتی این براورده نمیشه ...ازدواجم که نمیشه کرد. یه پوشش برا ادم میشه یه کوه

منم ابن حس رو دارم ...

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24981
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandese_javan نمایش پست ها
    حرام ؟ گنا؟ به هیچ وجه. علاقه به یه چی معنی گنا نمیده که. امکانات موقعیت و ... نیس طرف نتونسته ازدواج کنه. یچیزایی پیش میاد دیگه.
    اینکه بخوای از دیگران یواشکی و ... سو استفاده کنی رو اره ولی اینکه یه علاقه تو من ایجاد شده و ... حرامه و گناس فک نکنم.
    نیاز بدنه خب ناشی از نیاز جنسیه وقتی این براورده نمیشه ...ازدواجم که نمیشه کرد. یه پوشش برا ادم میشه یه کوه

منم ابن حس رو دارم ...
    آبلیمو بخور ایشالا که درست میشه خخخخخخ

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47438
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط qazmlp نمایش پست ها
    ابلیمو ماست چقد من باید بخورم؟
    سعی میکنم یه گزینه مناسب برای ازدواج پیدا کنم که با این اوضاع احتمالا موفقیتم زیر 90 درصده.

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45652
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز آره دقیقأ ولی متاسفانه برخی مثل این آقا فرخ برداشتش از فتیش اشتباهه و فکر میکنن این فتیش دارن نعوذ بالله پاها رو مثل با میپرستن و خدا رو قبول ندارن در صورتی که معنی این واژه در فرهنگ فارسی شده پرستش نه اون پرستش اعتقادی متاسفانه دانش که پایین باشه این سوءتفاهم ها پیش میاد راستی منظورت دقیقا از سواستفاده یواشکی از دیگران رو من نفهمیدم مگه ماها اصلأ از کسی سواستفاده میکنم و باعث آزار کسی میشیم که اینطوری نوشتی بلاخره تو که خودت فتیش داری باید بدونی ما اصلأ اهل آزار و سواستفاده از هیچکس نیستیم و فقط فانتزی جنسی مون به قول روانشناسا متفاوتند که هرکس می‌تونه یه فانتزی دیگه داشته باشه که برا ما جالب نباشه

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45652
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

منم ابن حس رو دارم ...
    سلام دوست عزیز آره دقیقأ ولی متاسفانه برخی مثل این آقا فرخ برداشتش از فتیش اشتباهه و فکر میکنن این فتیش دارن نعوذ بالله پاها رو مثل با میپرستن و خدا رو قبول ندارن در صورتی که معنی این واژه در فرهنگ فارسی شده پرستش نه اون پرستش اعتقادی متاسفانه دانش که پایین باشه این سوءتفاهم ها پیش میاد راستی منظورت دقیقا از سواستفاده یواشکی از دیگران رو من نفهمیدم مگه ماها اصلأ از کسی سواستفاده میکنم و باعث آزار کسی میشیم که اینطوری نوشتی بلاخره تو که خودت فتیش داری باید بدونی ما اصلأ اهل آزار و سواستفاده از هیچکس نیستیم و فقط فانتزی جنسی مون به قول روانشناسا متفاوتند که هرکس می‌تونه یه فانتزی دیگه داشته باشه که برا ما جالب نباشه

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47438
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام محمد خان سوئ تفاهمی که نوشتی فک کنم اینجام رخ داده شایدم من بد گفتم. میدونی منظورم همون دید یواشکی تو بیرونه و طرف هم که نمیدونه
    ویرایش توسط mohandese_javan : 10-25-2021 در ساعت 06:47 PM

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45652
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

متاسفانه تاکنون ریشه فوت فتیشی کشف نشده و هر حرفی که در این باره هست در حد نظریه است و اثبات نشده.

آنچه که مسلم است این است که این حس از کودکی در ما بوجود آمده ولی اینکه فکر کنیم که خدا این حس را در ما بوجود آورده قطعا فکر اشتباهی است زیرا فوت فتیشی یعنی پرستش پا و خداوند هرگز میل پرستش چیز دیگری غیر از خودش را در ما قرار نمیدهد. پس چرا ما این میل را داریم؟ برای اینکه روح ما بیمار شده.

حتی بت پرست ها نیز خدا را میخواستند بپرستند ولی در پیدا کردن خدا دچار اشباه شدند و یا بت ها را شفیع خداوند میدانستند بنابراین تمایل به پرستش خداوند در همه انسانها حتی کفار وجود دارد.

با توجه به اینکه این حس از کودکی در ما بوجود آمده نتیجه میگیریم که ما در کودکی به علتی که هنوز برای ما ناشناخته است دچار یک نوع بیماری روحی شدیم که موجب شده تمایل به پا داشته باشیم.
    این میل از کودکی تا بزرگسالی همراه ما رشد کرده و هر کدام از ما به اندازه ای با آن درگیر هستیم به گونه ای که برای بعضی خیلی شدید و برای عده ای کمتر است.

اول توضیح بدم که چرا فوت فتیشی یک بیماری است؟

هر تمایل غیر عادی که در انسان بوجود می آید که خارج از طبیعت انسان است بیماری می باشد
    انسان سالم از درد کشیدن لذت نمیبرد پس اگر فردی از درد کشیدن لذت ببرد بیمار است
    انسان سالم تمایل به شکنجه کسی ندارد پس اگر فردی تمایل به شکنجه دیگری داشته باشد بیمار است
    هر چیز غیر عادی که در انسان به وجود بیاید یک نوع بیماری است که این بیماری میتواند جسمی باشد مانند تومور و سرطان و یا روحی باشد مانند فتیشیسم و سادیسم و غیره

حالا با این بیماری که از کودکی تا به حال با ما رشد کرده چه کار کنیم؟

فوت فتیشی ناشی از یک نوع میل جنسی است که به انحراف کشیده شده
    همه انسانها به طور عادی به جنس مخالف تمایل دارند و این تمایل بیشتر به صورت و بدن فرد مقابل میباشد که البته معمولا میل جنسی در افراد از سن بلوغ بوجود می آید ولی متاسفانه با سهل انگاری های والدین گاهی اوقات کودکان نقاط لذت بخش جنسی بدن خود را کشف میکنند و این موجب میشود که آنان زودتر از دیگران میل جنسی پیدا کنند و این بسیار برای کودک مضر و خطرناک است.

ممکن است والدین و یا اطرافیان با قرار دادن پاهای خود روی سینه کودک با او بازی کنند و شاید این موضوع باعث تحریک شدن جنسی کودکان شده و تمایل به پا پیدا کنند زیرا برای اولین بار توسط پا تحریک جنسی شده اند و این بازی متاسفانه بازی است که بسیار شایع است که والدین با پاهای خود با کودک بازی میکنند البته این نظر شخصی من است زیرا آنچه که از کودکی به یاد دارم این است که والدین و اطرافیانم اینگونه با من بازی می کردند و شاید این موجب تحریک شدن و تمایل پیدا کردن به پا شده باشد البته با توجه به اینکه عده ای هم هستند که با آنها اینگونه بازی شده ولی چنین تمایلی پیدا نکرده اند نتیجه گرفتم که این تحریک جنسی در بعضی ها بوجود می آید و موجب فوت فتیشی شده و در بعضی بوجود نمی آید و هچ مشکلی در آینده برای آنان ایجاد نمی شود ولی نفکر میکنم به خاطر بازی های کودکی این میل بوجود می آید

حالا که این بیماری یک نوع انحراف جنسی است باید متوجه باشیم که هرچه بیشتر به آن بال و پر دهیم و بیشتر به آن توجه کنیم شدیدتر میشود و طبیعتا هر چه به آن بی توجهی کنیم شدت آن کمتر میشود.
    همه ما میدانیم که یکی از وسایلی که شیطان توسط آن ما را جهنمی میکند میلی جنسی است.

برای کاهش این میل جنسی به پا باید در درجه اول چشم خود را نگه داریم

یعنی به پای جنس موافق یا مخالف هر کدام که تحریک کننده است نگاه نکنیم

به جوراب آنها اگر تحریک کننده است نگاه نکنیم

به کفش آنها اگر تحریک کننده است نگاه نکنیم

و خلاصه هر چیزی که موجب تحریک شدن می شود باید از آن پرهیز کرد

همچنین از دیدن عکس و فیلم و سایت های فوت فتیشی و تحریک کننده باید خودداری شود و حتی سعی کنید به این مسایل فکر نکنید

یکی از مواردی که میل جنسی را تشدید میکند ادرار است و حتی این را برای فرزندانتان نیز باید رعایت کنید و اگر فکر میکنید نیاز به دستشویی دارند آنها را برای تخلیه زود به زود ببرید زیرا ادرار به مثانه فشار آورده و با توجه به اینکه اعصاب و تحریکات جنسی در آن ناحیه وجود دارد موجب تحریک جنسی کودک میشود.

این موضوع برای بزرگسالان نیز میباشد و شما با خالی کردن مثانه و نگه نداشتن ادرار میتوانید مانع تشدید شدن میل جنسی خود شوید

در نهایت بهترین راه ازدواج است و اینکه به طور طبیعی با همسرتان آمیزش کنید و اگر از آلت لذت ببرید به مروز زمان تمایل به پا از سرتان می افتد

و اما در مورد کسانی که در اثر گناهان خجالت میکشند پیش خدا بروند باید بگویم که بزرگترین گناه ناامیدی از رحمت و بخشش خداوند است و شما هرچقدر هم که آلوده شدید و کار ناشایست و گناه انجام دادید باز هم خدا مشتاق است که بسوی او بازگردید و توبه کنید

پس توبه کنید و از خدا یاری بخواهید برای ترک گناهان و هرگز از رحمت خدا ناامید نشوید

قرآن بخوانید نماز بخوانید روزه بگیرید و حتی روزه گرفتن میل جنسی را کاهش میدهد

از خوردن خرما یا چیزهایی که میل جنسی شما را افزایش میدهد اگر مجرد هستید خودداری کنید
    شربت آبلیمو میتواند میل جنسی شما را کاهش دهد

سلام آقای فرخ دیدگاه شما نسبت به کسایی که فتیش دارن درست نیست اونها نعوذ بالله پاها یا جوراب یاهر چیز دیگه ای را نمیپرستن این واژه معنیش در فارسی شده پرستش نه اینکه اونطرف پاها رو بپرسته من که فتیش دارم نماز میخونم و خداوند را هم قبول دارم و اعتقاداتم خوبه خدارو شکر این چه استدلالی هست که داشتی آخه خواهشن تا وقتی دانش در مورد چیزی به حد کافی نرسیده اینگونه سوءتفاهم و شبه درست نکن من در آینده بخواهم از همسرم بخواهم برایم جوراب بپوشه یا هر لباس دیگه حین رابطه و هر دو طرف راضی باشیم و علاوه بر بقیه جاها از پاهاش تو جوراب لذت ببرم حتی هیچگونه منع شرعی هم ندارد چون پرسیدم

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45652
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خب اون نگاه دلیلش و معنیش سواستفاده نیست برادر سواستفاده جایی معنی میده که طرف مقابل از ناحیه ما متضرر بشه و ناراحتی بهش وارد بشه و به گونه ای محسوس باشه حال ایا میتوان مثلأ نگاه یواشکی را سواستفاده خطاب کرد ؟!

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45652
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام محمد خان سوئ تفاهمی که نوشتی فک کنم اینجام رخ داده شایدم من بد گفتم. میدونی منظورم همون دید یواشکی تو بیرونه و طرف هم که نمیدونه
    خب اون نگاه دلیلش و معنیش سواستفاده نیست برادر سواستفاده جایی معنی میده که طرف مقابل از ناحیه ما متضرر بشه و ناراحتی بهش وارد بشه و به گونه ای محسوس باشه حال ایا میتوان مثلأ نگاه یواشکی را سواستفاده خطاب کرد ؟!

15. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47438
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه. کاملا درسته فرمایشت.

16. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45652
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ابلیمو ماست چقد من باید بخورم؟
    سعی میکنم یه گزینه مناسب برای ازدواج پیدا کنم که با این اوضاع احتمالا موفقیتم زیر 90 درصده.
    انشالله که یه مورد خوب پیدا می‌کنی و با همه سلیقه ها و خواسته های هم کنار میاین و لذت می‌برین تا امید نباش

17. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47438
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

در ضمن همون لیمو منظورته ! بله.
    ستون های علم طب ستی با این ابلیمو گفتن جابجا شد داداش خخخخ

18. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24981
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

در ضمن همون لیمو منظورته ! بله.
    ستون های علم طب ستی با این ابلیمو گفتن جابجا شد داداش خخخخ
    این که گفته بود خرما نخور هم جالب بود
    کلی خندیدم خخخخخ

اگه یه روز موقعیت مناسب برات پیش اومد قبل این که بری سراغ پاها چندتا خرما بنداز بالا خخخخخخ

19. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47438
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

این که گفته بود خرما نخور هم جالب بود
    کلی خندیدم خخخخخ

اگه یه روز موقعیت مناسب برات پیش اومد قبل این که بری سراغ پاها چندتا خرما بنداز بالا خخخخخخ

من تمایلی به مصرف خرما ندارم البته به جز ایام خاص
    خرما جوش میاره برا بدن مثل گردو و پیاز. حتی تخمه مثلا،
    خرما گرمی تو فصل زمستان مثلا مصرفش خوبه خب این مخصوص بکس کوهستانیه

با این تفاسیر اگه تصمیمی بگیرم برای مصرف خرما به خاطر ایام زمستانه. اولویت اهداف بلند مرتبه هست نه ازدواج.
    ویرایش توسط mohandese_javan : 10-26-2021 در ساعت 03:56 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)