نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: درخواست کمک

1022
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    976
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Red face درخواست کمک

با سلام .من 26ساله و کارشناسیمو گرافیگ تموم کردم و الان هم قصد شرکت در کارشناسی ارشد رو دارم تو همین رشته. دیپلمم تجربی بود و درسمم خوب بود ولی برای کنکور خیلی کم خوندم و از پزشکی و شاخه های پزشکی قبول نشدم و از کنکور هنر اسمم در اومد و مجبور شدم برم هنر بخونم الان که الانه با اینکه لیسانس هنر دارم باز بعضی وقتا کسی از م میپرسه چی خوندی خجالت میکشم بگم هنر میخونم و انگار ارزشش پیشه من کمه چون من عشق به پزشکی داشتم و ارزوم بود . و حالا هم درست حسابی برای ارشدم نمیخونم. و از این ورم من 5 ساله از مبحث فیزیک ریاضی شیمی زیست عربی دور شدم فکرشو میکنم برم از دوباره بخونم برام سخته. ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    تشکر شده 175 بار در 127 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : درخواست کمک

برای ادامه تحصیل هیچ وقت دیر نیست . پیرمرد شصت ساله هم با هدف و امید به خداوند در کنکور شرکت میکنه در کنار یه پسر هجده ساله . چون این هدفه که به انسان امید و انگیزه میده . کسانی که هدفی در زندگی ندارن هیچ وقت به پیروزی نمیرسن و حتی با داشتن سن کم از زندگی زده میشوند .
    شما بهتر بود که اگر اون سال در رشته مورد نظر قبول نشدید یکسال دیگه از عمرتون رو هم اینبار با تلاش و پشتکار و رفع اشتباهات در دروس صرف میکردید و یکبار دیگه هم کنکور میدادید . اما حالا وارد رشته ای شدید که از نظر بازار کار ضعیف و شما هم ظاهرا علاقه چندانی ندارید . و حالا چند سال ازعمرتون رو صرف این رشته کردید و حالا بفکر کنکور تجربی هستید . اما اگر اون سال که هنوز دروس در ذهن شما زنده بودن و کافی بود به رفع ضعف ها و مشکلاتتون در دروس مرتبط میپرداختید و اینبار با تلاش بیشتر کنکور میداید .
    اما حالا هم نا امید نباشید و با توکل به خداوند با یکی از مشاوران خوب و کار بلد در امر کنکور ارتباط برقرار کنید و برنامه ریزی کنید تا انشالله در کنکور سال آینده موفق شوید و به رشته مورد نظر برید .
    فراموش نکنید انسان نا امید هیچ وقت به موفقیعت نمیرسه حتی اگر نهایت تلاش خودشو داشته باشه اما امید نداشته باشه . بهترین امید هم امید به خداست .
    موفق باشید
    امضای ایشان
    "اگر امیدی نداری ... امید بساز "
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    ..........................................
    "

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط nasr نمایش پست ها
    با سلام .من 26ساله و کارشناسیمو گرافیگ تموم کردم و الان هم قصد شرکت در کارشناسی ارشد رو دارم تو همین رشته. دیپلمم تجربی بود و درسمم خوب بود ولی برای کنکور خیلی کم خوندم و از پزشکی و شاخه های پزشکی قبول نشدم و از کنکور هنر اسمم در اومد و مجبور شدم برم هنر بخونم الان که الانه با اینکه لیسانس هنر دارم باز بعضی وقتا کسی از م میپرسه چی خوندی خجالت میکشم بگم هنر میخونم و انگار ارزشش پیشه من کمه چون من عشق به پزشکی داشتم و ارزوم بود . و حالا هم درست حسابی برای ارشدم نمیخونم. و از این ورم من 5 ساله از مبحث فیزیک ریاضی شیمی زیست عربی دور شدم فکرشو میکنم برم از دوباره بخونم برام سخته. ممنون
    همونطور که دوستمون گفتن هیچوقت برای ادامه دادن دیر نیست ...

در ضمن الان که الحمدلله کانونهای اموزشی خوبی وجود دارن و شما خیلی راحت میتونید با ثبت نام در یکی از این کانون ها خودتو برای چیزی که

آرزوشو داری اماده کنی ... همینکه انسان برای رسیدن به هدفی که همیشه آرزوشو داشته تلاش میکنه خودش انرژی مثبتی بهت میده ...

پس اگه تصمیم به خوندن دوباره داری درنگ نکن و اجازه نده چیزی جلوتو بگیره ...

در ضمن از اینکه به کسی بگی هنر/گرافیک خوندی اصلا" خجالت نکش ... چون برای این رشته هم زحمت کشیدی ....

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط nasr نمایش پست ها

سلام
    راستش دوستان جان کلام رو به شما گفتن ...

همینکه شما تصمیم دارید ، برای هدفتون تلاش کنید و اجازه ندادید که این ارزو برای شما بصورت عقده ایی عذاب آور تبدیل بشه منم به شما تبریک میگم ...

در ضمن رشته خوبی رو هم در رشته هنر تحصیل کردی ...

در ضمن باید بگم در کشوری مثل امریکا شما نمیتونید مستقیم وارد رشته پزشکی بشید و اول باید در رشته ایی لیسانس بگیرید و بعد اگه تمایل

داشتید در رشته پزشکی تحصیل کنید ...

خب من از شما میپرسم الان اون پزشکای امریکایی از زندگی جاموندن ...؟ قطعا" نه ...

شمام با انرژی مثبت خودتون میتونید با یک مشاوره تحصیلی و ثبت نام در یکی از کانونهای آموزشی خودتونو برای رسیدن به هدفتون اماده کنید ...

این بهتره از اینکه شما سالها در حسرت این باشید که ایکاش تلاشتونو میکردید و همیشه از اینکه سستی کردید ، پشیمون باشید ...

پس با انرژی مثبت بالا شروع کنید و به حرف حسودان اصلا" اهمیتی ندید ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4504
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خوبین؟؟؟
    من 17 سالم و سال سوم تجربی هستم امسال به یه مشکل بزرگ خوردم و اونم اینه سه درس افتادم و حالا کلا از درس و زندگی نا امید شدم نمیدونم باید چیکار کنم
    حالم خیلی خیلی خیلی بد دوستام قبول شدن و کلاس تست زنی شرکت کردن اما من کاملا نا امید شدم و ترس دارم از اینکه نتونم به پیش دانشگاهی برم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط faezegol نمایش پست ها
    سلام خوبین؟؟؟
    من 17 سالم و سال سوم تجربی هستم امسال به یه مشکل بزرگ خوردم و اونم اینه سه درس افتادم و حالا کلا از درس و زندگی نا امید شدم نمیدونم باید چیکار کنم
    حالم خیلی خیلی خیلی بد دوستام قبول شدن و کلاس تست زنی شرکت کردن اما من کاملا نا امید شدم و ترس دارم از اینکه نتونم به پیش دانشگاهی برم

دوست عزیز اگه یه چرخی تو این سایت بزنی متوجه میشی ، مشکل شما در اینجا شبیه یه شوخی بامزه است ...

خب هر اتفاقی دلیلی داره و شما خودتون بهتر میدونید دلیل نمره نیاوردنت چی بوده ...

و در ضمن هر اتفاقی واقعیتیه که باید بپذیریش ...

الان برای ناراحتی و دلشوره خیلی دیره ... و اگه به همین منوال پیش برید ممکنه سال دیگه که دوستات تو کنکور قبول شدن بیشتر حالتون خراب میشه ...

شمام میتونید بطور همزمان با امتحان دوباره همین درسا کلاسهای کنکورو شروع کنی ...

و با ثبت نام در یکی از کانونهای آموزشی معتبر با برنامه کارتو پیش ببری و ببینی که همین شکسن چقدر تونسته در قبول کنکور سال آینده موثر باشه

بشرطی که از همین الان شروع کنید ... به هرحال شما باید بیشتر وقت بذارید ... و همین باعث موفقیت شما میشود ...
    ویرایش توسط farokh : 07-03-2014 در ساعت 10:46 AM
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط faezegol نمایش پست ها
    سلام خوبین؟؟؟
    اولا عزیزم شما باید مشکلت رو در یک تاپیک جداگانه مینوشتی ...

از بالاسمت راست وارد "انجمن" بشو و در بین گروه ها ببین کدوم به موضوعت نزدیکتره از همون وارد شو و از طریق " موضوع جدید" مطلبت رو بذار ...

اما خب در مورد مشکلت ...
    عزیزم این مشکلی نیست که بخوای تمام انرژی و وقتتو بخاطر از دست بدی ...

افراد همیشه در زندگی شکست میخورن و مهم اینکه بتونن دوباره بلند بشن و دوباره شروع کنن ...

بهت قول میدم این شکست کوچولو برات موفقیت بزرگی رو به ارمغان خواهد آورد ... ولی باید تصمیم بگیری که از همین الان شروع کنی

و دست از این ناامیدی برداری ... وگرنه تورو تو خودش غرق میکنه ...

البته دیگه فکر کنم به اندازه کافی ناراحت بودی و الان باید بتونی خودت رو از این رکود و س************ بیرون بیاری ...

پس بسم الله بگو و از همین الان شروع کن ... و بدون در زندگی همه ماها شکست هست ولی رد شدن از این سد میتونه مهم باشه

امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)