صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 87

موضوع: سوء استفاده در رابطه دوستی

8010
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4298
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سوء استفاده در رابطه دوستی

سلام دختر 32 ساله هستم تقریبا یه سال پیش با پسری آشنا شدم از اول هدفمون ازدواج نبود میخاستم برا ادامه تحصیل کمکش کنم .ولی روز به روز صمیمی تر شدیم تا اینکه در دومین ملاقات یه ظلمی در حق من کرد با کلی ناراحتی ازش جدا شدم بعد تهدیدی به شکایت ازش کردم ولی چون مشاور حقوقی گفت حکمش اعدامه ترسیدم دلم به حال خودش سوخت وازآبروم هم ترسیدم.بعد یه مدت تهدید کرد که خودکشی میکنه.تا اینکه اس مس اومد که من دوست فلانی هستم خودش رو زیر ماشین انداخته وتصادف کرده.خیلی داغون شدم اول باور نمیکردم ولی طوری شد که دیگه باور کردم هر چقد زنگ زدم اس مس زدم جوابم رو ندادند گفتن تو کماست . بعد یه مدت دوباره پیام اومد که فوت کرده.روزگارم سیاه شد شب وروزم همش گریه بود افسرده شدم.حتی خواستم برم شهرش تا ببینم واقعیته یا نه واز اینکه واقعیت باشه ترسیدم نرفتم.تا اینکه دو ماه پیش پیام اومد برام که زنده هست ودروغ گفته.خیلی ناراحت شدم دلم واقعا شکست.از اون موقع هرچی زنگ میزنه اس مس میده جوابش رو نمیدم تا اینکه دوروز پیش اس داد که اگر بیام خواستگاریت راضی میشی؟حالا موندم چیکار کنم از طرفی اگر با یکی دیگه ازدواج کنم مجبورم یه عمر بهش دروغ بگم.حالا موندم اینکه ایا راست میگه یا یه نقشه هست مشاور میگه بهش بگو بیا خواستگاری .وقتی بهش گفتم میگه من در حقت ظلمی نکردم.راستش شک دارم ازم ادرس میخواد میترسم .موندم چیکار کنم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : جوابش رو چی بدم؟کمکم کنید

دوست عزیز

راستش سوال اینه که چه کاری رو انجام داده که حکمش بقول مشاور اعدام بوده ؟

و دوم اینکه مگه مشکلی برای شما پیش اورده که قراره به چنین فردی جواب مثبت بدید ؟

در مورد بقیه صحبتهاتون باید گفت که ایشون متاسفانه یک بیمار روانیه ...

که ازدواج با اون شاید در اینده مشکلاتی پیش بیاره ....

راستش تا اینجا که شما نقش یک عروسک خیمه شبازی رو برای بازی کردید ....

"بقول شاعر : حال خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل "

وقتی چنین رفتار مسخره ای رو از خودش بروز داده واقعا" چطور میخوایت بهش اعتماد کنید ؟

ولی اگه مشکلی در این بین اتفاق افتاده بهتره با درخواست ادواجش موافقت کنید ...

به هر حال ممکنه با ازدواج کردنش شخص معقولی بشه و زندگی خوبی داشته باشید ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4298
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم که جواب دادین.راستش کاری که انجام داد تجاوز به عنف بود خیلی بعد از اینکار ازم عذرخواهی کرد منم به دکتر مراجعه کردم گفت آسیب دیدگی جزئی داری.اخه احساس میکنم تو قضیه خواستگاری جدی نیست همینطوری گفته که من جوابش رو بدم

4. کاربران زیر از 126 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام . الان شرايط خيلي بدي داري و يه موضوعي واست پيش اومده كه بايد درون خودت مخفي نگه داري . از اين موضوع متعجبم كه شما از اعدام شدن اون ناراحت ميشي كه تجاوز به عنف كرده ولي به فكر اين نيستين كه آبروي شما لكه دار شد و آيندتون نابود شد و هر وقت يه خواستگار براتون مياد فقط بايد با خودتون كلنجار برين كه اگه همديگرو پسنديدين چطوري بهش بگي كه باكره نيستي و كلي فكراي ديگه . پس به نظرم بهتره هر جور شده اون پسرو بهش بگي بياد خواستگاريت و بعد هم تحويل پليس بدي . شايد تنها با تو اين كارو نكرده باشه و تو يكي از اون افراد باشي .

6. کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4298
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

برا بکارتم مشکلی پیش نیومده خدا رو شکر. آسیب جزئی هست دکتر متخصص گفت اصلا مشکلی پیش نمیاد

8. کاربران زیر از 126 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط 126 نمایش پست ها
    برا بکارتم مشکلی پیش نیومده خدا رو شکر. آسیب جزئی هست دکتر متخصص گفت اصلا مشکلی پیش نمیاد
    خدا را شكر . خوشحالم كه مشكلي پيش نيمده . ولي حيفه كه اون پسر همينجوري واسش خودش بچرخه و فكر كنه كه هر كاري ميتونه انجام بده . لج آدم در مياد .

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4298
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

بخدا من از اول خواستم کمکش کنم که درسش رو ادامه بده اخه من دبیرم.تو یه شبکه اجتماعی باهاش آشنا شدم.گفت دیپلم هست مدرک پیش دانشگاهی نداره 31 سالشه.حتی براش کتاب تهیه کردم تشویقش کردم بره ثبت نام کنه.جالب اینجاست حالا طلبکار هم هست که چرابهش حرف بد زدم.از طرفی مطمئنم طرح مساله خواستگاریش همینطوری بوده .بهم میگه ادرس بده .بهش گفتم حتما نقشه ای داری.اگر واقعا هدفت خواستگاری هست میتونی ادرسم رو راحت پیدا کنی

11. کاربران زیر از 126 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

بخدا من از اول خواستم کمکش کنم که درسش رو ادامه بده اخه من دبیرم.تو یه شبکه اجتماعی باهاش آشنا شدم.گفت دیپلم هست مدرک پیش دانشگاهی نداره 31 سالشه.حتی براش کتاب تهیه کردم تشویقش کردم بره ثبت نام کنه.جالب اینجاست حالا طلبکار هم هست که چرابهش حرف بد زدم.از طرفی مطمئنم طرح مساله خواستگاریش همینطوری بوده .بهم میگه ادرس بده .بهش گفتم حتما نقشه ای داری.اگر واقعا هدفت خواستگاری هست میتونی ادرسم رو راحت پیدا کنی
    اون واقعا از احساسات تو سوء استفاده كرده . اگه ميتوني آدرس يه جايي رو بهش بده و با پليس هم هماهنگ كن تا بيان حالشو جا بيارن

13. کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4298
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بهار شريف نمایش پست ها
    اون واقعا از احساسات تو سوء استفاده كرده . اگه ميتوني آدرس يه جايي رو بهش بده و با پليس هم هماهنگ كن تا بيان حالشو جا بيارن
    اخه نمیتونم از آبروی خودم هم میترسم.

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

خيلي سخته كه به خاطر آبرو نبايد اقدامي انجام بدي . اگه هم بخواي بري و مسئله رو با پليس مطرح كني گرفتار ميشي و شايد تو رو هم متهم بكنن كه با يه غريبه صحبت كردي . در نهايت يا بايد بيخيال موضوع بشي يا با چند تا قلدر هماهنگ كني كه تا اومد سر قرار يه حال اساسي بهش بدن

16. 2 کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    تشکر شده 175 بار در 127 پست
    میزان امتیاز
    10

شمل به هر جهت نباید تن به دوستی با یک پسر بدید . حتی اگر قصد کمک کردن داشته باشید . این نوع دوستی ها جز ضرر و زیان و عاقبت بد چیز دیگه ای ندارند .
    شما باید ارتباطتان با جنس مخالف در حد یه گفتگو خیلی سطحی و البته سنگین و با احترام باشه و یا در حد سلام و خداحافظی .
    و این دوستی رو شما ادامه دادید تا به رابطه نامشروع کشیده شد . لذت در یک لحظه و بر باد رفتن دنیا و آخرت
    حالا اگر هم شما و هم طرف مقابل به هم علافه فلبی دارید و برای آیندتون هدف معینی هم تایین کردید بهتره ازدواج کنید . اما اگر هدفتون تشکیل یه زندگی عادی و یا یه نوع حق السکوت از طرف اون پسر هست بهتره تن به این ازدواج ندید .
    انتخاب با شماست . اما قبل از هر کاری تحقیق و پرس و جو کامل رو از طرف مقابلتون داشته باشید
    امضای ایشان
    "اگر امیدی نداری ... امید بساز "
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    ..........................................
    "

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4298
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

هدف من گرفتن حق سکوت نیست.بخاطر اینکه چند وقته حالا نمیدونم از ته قلبش میگه یا ظاهرا.میگه دوستم داره.ضمنا فقط مشکلم اینه که اگر بخوام با یکی دیگه ازدواج کنم یه عمر تو عذاب وجدانم اینکه بهش دروغ گفتم نمیتونم هم راستش رو بگم.من نمیخاستم به رابطه نامشروع بکشه ولی شد مجبورم کرد بعدم کلی پشیمون شد.بخدا نمیدونم چیکار کنم شک دارم اینکه دوستم داره واقعا میخاد جبران کنه یا هدفش چیز دیگریه.خودش میگه اگر نقشه بود میتونستم تا حالا کاری بکنم وتوانش رو هم داشتم موندم چیکار کنم

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    10

هدف من گرفتن حق سکوت نیست.بخاطر اینکه چند وقته حالا نمیدونم از ته قلبش میگه یا ظاهرا.میگه دوستم داره.ضمنا فقط مشکلم اینه که اگر بخوام با یکی دیگه ازدواج کنم یه عمر تو عذاب وجدانم اینکه بهش دروغ گفتم نمیتونم هم راستش رو بگم.من نمیخاستم به رابطه نامشروع بکشه ولی شد مجبورم کرد بعدم کلی پشیمون شد.بخدا نمیدونم چیکار کنم شک دارم اینکه دوستم داره واقعا میخاد جبران کنه یا هدفش چیز دیگریه.خودش میگه اگر نقشه بود میتونستم تا حالا کاری بکنم وتوانش رو هم داشتم موندم چیکار کنم
    احتمال اینکه این فرد که اول به زور شما رو برای ارضای خودش وادار به رابطه نامشروع کرد حالا عوض شده باشه بعید نیست و ولی زیاد هم نیست . شما باید اعتماد خودتون رو نسبت به ان پسر جلب کنید . با تحقیق و برسی و .. این اعتماد بوجود میاد .
    اما اینو فراموش نکنید اگر حتی تشکیل زندگی با این فرد بدید اما ظاهرا ایشون طبع تنوع طلبی و دوستی با دختران رو داره پس به همین دلیل در زندگیتون مشکلات و اختلافات زیادی بوجود میاد .
    از روی احساسات عمل نکنید . عاقل باشید و آینده نگر .
    امضای ایشان
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    "

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4298
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

بله بهم گفته بود قبلا هم با یکی رابطه نامشروع داشته ولی دختره خودش خواسته بود.حتی به یکی از دوست دختراش شمارم رو داده که ول کنم نبود فکر میکرد میخایم باهم ازدواج کنیم واسه همین خیلی ناراحت بود. بدتر از این که برا دوستای خودش جا فراهم میکنه تا بتونند با دوست دختراشون راحت باشن.شرب خمر هم داره خودش بهم گفت.اینا بیشتر نگرانم میکنه ومیترسم.نگرانم اگر باهاش ازدواج کنم باز به اینکاراش ادامه بده از طرفی هم به غیر اون احساس میکنم با هر کی دیگه ازدواج کنم همیشه درعذابم چون بهش دروغ گفتم

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

بله بهم گفته بود قبلا هم با یکی رابطه نامشروع داشته ولی دختره خودش خواسته بود.حتی به یکی از دوست دختراش شمارم رو داده که ول کنم نبود فکر میکرد میخایم باهم ازدواج کنیم واسه همین خیلی ناراحت بود. بدتر از این که برا دوستای خودش جا فراهم میکنه تا بتونند با دوست دختراشون راحت باشن.شرب خمر هم داره خودش بهم گفت.اینا بیشتر نگرانم میکنه ومیترسم.نگرانم اگر باهاش ازدواج کنم باز به اینکاراش ادامه بده از طرفی هم به غیر اون احساس میکنم با هر کی دیگه ازدواج کنم همیشه درعذابم چون بهش دروغ گفتم
    عزیزم با این تعریف های قشنگی که ازش کردی مثل جور کردن مکان و شرب خمر .بهتره هر چه زودتر رابطتتو با این آدم عوضی و کثیف تموم کنی تا بیشتر از این بهت آسیب نزنه . حتما چند روز دیگه هم میگه صداتو ضبط کرده و میخاد بازی جدید بکنه باهات!!! توی سنی هستی که باید بیشتر از عقل و منطقت استفاده کنی دختر

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    10

شما با کمی عقلانیت میتونید بفهمید که ازدواج با چنین آدمی چه عاقبتی داره . پس بفکر عذاب وجدا نباشید و زندگی خودتون رو خراب نکنید . بیشتر از این اشتباه بزرگ انجام دادید .
    هدف سرزنش شما نیست هدف کمک به شماس تا از چاله به چاه نیافتید / ارتباطتون رو سریعا با این فرد قطع کنید و با یک انسان صالح و صادق و سالم تشکیل زندگی بدید و حتما قبل ازدواج حقایق رو بگید . حتی اینکه ارتباط داشتید. شاید به نفعتون نباشه اما گفتن حقیقت واجبه .
    امضای ایشان
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    "

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4298
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون ازراهنمایی شما.درسته منم به این نتیجه رسیدم که اصرارش به اینکه باهاش حرف بزنم حتما یه نقشه ای باز داره.خودش که میگه میخام فقط صداتو بشنوم وازت حلالیت بخوام ولی دروغ میگه.قضیه خواستگاری همینطوری گفته وجدی نیست بعضی وقتا احساس میکنم که اگر باهاش ازدواج کنم هم بیشتر زجر میکشم مجرد موندن بهتر از ازدواج با چنین ادم که میشه گفت نامرده.من امسال برا کارشناسی ارشد انتخاب رشته کردم رتبه ام خیلی خوبه حتما روزانه قبول میشم اگرخدابخواد.دیگه جوابش رو نمیدم وتوکلم بر خداست شما هم دعام کنید.
    حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت وهو رب العرش العظیم.خدا برایم کافیست براو توکل میکنم که نیست خدایی جز او واو خدای بزرک وبلند مرتبه هست
    ویرایش توسط 126 : 06-23-2014 در ساعت 05:51 PM

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

ممنون ازراهنمایی شما.درسته منم به این نتیجه رسیدم که اصرارش به اینکه باهاش حرف بزنم حتما یه نقشه ای باز داره.خودش که میگه میخام فقط صداتو بشنوم وازت حلالیت بخوام ولی دروغ میگه.قضیه خواستگاری مینطوری گفته وجدی نیست بعضی وقتا احساس میکنم که اگر باهاش ازدواج کنم هم بیشتر زجر میکشم مجرد موندن بهتر از ازدواج با چنین ادم که نمیشه گفت نامرده.من امسال برا کارشناسی ارشد انتخاب رشته کردم رتبه ام خیلی خوبه حتما روزانه قبول میشم اگرخدابخواد.دیگه جوابش رو نمیدم وتوکلم بر خداست شما هم دعام کنید.
    حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت وهو رب العرش العظیم.خدا برایم کافیست براو توکل میکنم که نیست خدایی جز او واو خدای بزرک وبلند مرتبه هست

خب دوست عزیز ایشون ظاهرا" یکی از کسایکه با بدام انداختن و بی آبرو کردنشون از اونا اخاذی میکنه ...

راستش من تعجب میکنم که چطور با این تعریفایی که ازش میکنید باز به فکر ازدواج با ایشون هستید ...؟

ببینید اینکه شما "حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت وهو رب العرش العظیم" رو با معنی میتونید بگید اصلا" مهم نیست چون شما عقلتون رو

با تمام تجربه دبیری به یک جوان بی نام ونشون فروختید ....پس خیلی راحت از خدا تونستید گذر کنید ...

شرمنده من تند حرف میزنم ولی متاسفانه جوونای ما در برقراری یک رابطه ساده اینجوری دچار مشکل میشن و این خودش فاجعه است ...

که ما نمیتونیم یک رابطه ساده و محترم رو تا آخر ادامه بدیم ... (البته اینارو در چارچوب کشور ایران میگم )...

خب کسیکه یک خونه تیمی داره پس مطمئنا" شما یک شکار خوب برای یک اخاذی بعلاوه یک فیلمبرداری بی عیب و نقص بودید که خداروشکر

تونستید قبل از این مشکل خودتونو رها کنید ...

پس به فکر ازدواج باشید و عذاب وجدانم نداشته باشید چون خدا رحمان و رحیمه ... چون شما فرد محترمی هستی که با صداقت به ایشون

کمک کردی و خداوند برای همین شمارو از دست ایشون نجات داد ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

25. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

راستش عزیزم خیلی شرایط سختی رو داشتی ....

و اینکه چطور بدام چنین شخصی افتادی خودش سوال مهمیه ... به هرحال من مطمئنم این فرد یکی از افراد شروره که اگه شما بطور مخفیانه

گزارششو به پلیس بدید ، لطف بزرگی رو به جامعه کردید ...

چون این انگل ها با بدام انداختن دخترا و فیلمبرداری و بی آبرو کردنشون و اخاذی کردن امورات میگذرونن ...

الان نشخص نیست که چندتا دختر دیگه هم به دامش افتاده ... و این ادامه تحصیل دادن یه جور پوشش برای بدام انداختن طعمه هاشه ...

هرچند من باز حدس میزنم شما بازم بهش فکر میکنی ...!

و دوست داری به خواستگاریت بیاد ...درسته ؟

متاسفانه اثر این نوع رفتارها نتیجه اش اینه که دیگه کسی رغبت کمک کردن به کسی رو نداره ...

و این خیلی بده چون راه کمک کردن به دیگرانو سد میکنه ...

27. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4298
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa42 نمایش پست ها
    راستش عزیزم خیلی شرایط سختی رو داشتی ....

و اینکه چطور بدام چنین شخصی افتادی خودش سوال مهمیه ... به هرحال من مطمئنم این فرد یکی از افراد شروره که اگه شما بطور مخفیانه

گزارششو به پلیس بدید ، لطف بزرگی رو به جامعه کردید ...

چون این انگل ها با بدام انداختن دخترا و فیلمبرداری و بی آبرو کردنشون و اخاذی کردن امورات میگذرونن ...

الان نشخص نیست که چندتا دختر دیگه هم به دامش افتاده ... و این ادامه تحصیل دادن یه جور پوشش برای بدام انداختن طعمه هاشه ...

هرچند من باز حدس میزنم شما بازم بهش فکر میکنی ...!

و دوست داری به خواستگاریت بیاد ...درسته ؟

متاسفانه اثر این نوع رفتارها نتیجه اش اینه که دیگه کسی رغبت کمک کردن به کسی رو نداره ...

و این خیلی بده چون راه کمک کردن به دیگرانو سد میکنه ...
    من ازاول هدفم کمک بود اصلا فکر نمیکردم اینطوری بشه هیچوقت فکرنمیکردم.من فقط بخاطر این مایل بودم باهاش ازدواج کنم که چون فرهنگ ما طوریه اگر بفهمنن با یکی رابطه داشتی حالا فرقی نمیکنه مجبوری یا عمدی سراغت نمیان.اگر نگم که رابطه داشتم تا اخرعمر زیر سقف با کسی زندگی میکنم که باهاش روراست نبودم وبهش دروغ گفتم.فقط وفقط بخاطرهمین .ولی وقتی منطقی فکرکردم دیدم اگر باهاش ازدواج کنم بیشتر تو عذابم تا اخر عمراحتمال داره زندگی جهنمی داشته باشم.ودیگه بهش اصلا فکر نمیکنم هیچوقت

28. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4298
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    خب دوست عزیز ایشون ظاهرا" یکی از کسایکه با بدام انداختن و بی آبرو کردنشون از اونا اخاذی میکنه ...

راستش من تعجب میکنم که چطور با این تعریفایی که ازش میکنید باز به فکر ازدواج با ایشون هستید ...؟

ببینید اینکه شما "حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت وهو رب العرش العظیم" رو با معنی میتونید بگید اصلا" مهم نیست چون شما عقلتون رو

با تمام تجربه دبیری به یک جوان بی نام ونشون فروختید ....پس خیلی راحت از خدا تونستید گذر کنید ...

شرمنده من تند حرف میزنم ولی متاسفانه جوونای ما در برقراری یک رابطه ساده اینجوری دچار مشکل میشن و این خودش فاجعه است ...

که ما نمیتونیم یک رابطه ساده و محترم رو تا آخر ادامه بدیم ... (البته اینارو در چارچوب کشور ایران میگم )...

خب کسیکه یک خونه تیمی داره پس مطمئنا" شما یک شکار خوب برای یک اخاذی بعلاوه یک فیلمبرداری بی عیب و نقص بودید که خداروشکر

پس به فکر ازدواج باشید و عذاب وجدانم نداشته باشید چون خدا رحمان و رحیمه ... چون شما فرد محترمی هستی که با صداقت به ایشون

ممنونم که نظراتون رو میگین.درسته شاید در اول به نظر برسه که ساده بودم که به دامش افتادم.ولی تو شرایط من چون قرار نگرفتین واسه همین میگین.از اول هدفم کمک بهش بود حتی براش کتاب هم گرفتم اصلا فکرنمیکردم اینطوری بشه من قبلا با هیچ پسری رابطه نداشتم واین اولین تجربه ام بود.وخیلی مراقب بودم که این اتفاق نیفته ولی نمیدونم سرنوشتم بود یا چیز دیگه.به هرحال برام اتفاق افتاد.من قصد ریا ندارم همیشه سعی کردم خدا رو داشته باشم نمازم وقرانم ودعاهام سرجاش وخیلی معتقد هستم نمیخام توجیه کنم ولی انسان جایز الخطاست.وخدا راه توبه رو براش بازگذاشته.تو تاریخ هم داریم بهترین مردان خدا بر اثر یه اشتباه از خدا برگشتن مگه اینطور نیست؟من از اون موقع با هیچ پسری دیگه حرف نزدم حتی جواب اونو هم نمیدادم
    تا اینکه پیام داد که برای راضی کردنم حاضره بیاد خواستگاری.من فقط بخاطر این بهش فکر کردم اینکه چون باهرکسی دیگه بخوام ازدواج کنم همیشه عذاب وجدان خواهم داشت.والانم به این نتیجه رسیدم که بازجوابش رو ندم.وتوکل کنم به خدا که خدا ارحم الراحمین است و بندگانش رو رها نمیکنه.ضمنا اگر من خدا رو نداشتم الان این دنیا نبودم فقط یاد خدا بود که تو اون شرایط سخت آرومم میکرد.الا بذکر الله تطمئن القلوب

29. کاربران زیر از 126 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

ممنون ازراهنمایی شما.درسته منم به این نتیجه رسیدم که اصرارش به اینکه باهاش حرف بزنم حتما یه نقشه ای باز داره.خودش که میگه میخام فقط صداتو بشنوم وازت حلالیت بخوام ولی دروغ میگه.قضیه خواستگاری مینطوری گفته وجدی نیست بعضی وقتا احساس میکنم که اگر باهاش ازدواج کنم هم بیشتر زجر میکشم مجرد موندن بهتر از ازدواج با چنین ادم که نمیشه گفت نامرده.من امسال برا کارشناسی ارشد انتخاب رشته کردم رتبه ام خیلی خوبه حتما روزانه قبول میشم اگرخدابخواد.دیگه جوابش رو نمیدم وتوکلم بر خداست شما هم دعام کنید.

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

31. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    میزان امتیاز
    11

من ازاول هدفم کمک بود اصلا فکر نمیکردم اینطوری بشه هیچوقت فکرنمیکردم.من فقط بخاطر این مایل بودم باهاش ازدواج کنم که چون فرهنگ ما طوریه اگر بفهمنن با یکی رابطه داشتی حالا فرقی نمیکنه مجبوری یا عمدی سراغت نمیان.اگر نگم که رابطه داشتم تا اخرعمر زیر سقف با کسی زندگی میکنم که باهاش روراست نبودم وبهش دروغ گفتم.فقط وفقط بخاطرهمین .ولی وقتی منطقی فکرکردم دیدم اگر باهاش ازدواج کنم بیشتر تو عذابم تا اخر عمراحتمال داره زندگی جهنمی داشته باشم.ودیگه بهش اصلا فکر نمیکنم هیچوقت

خب دراینکه شما نسبت به ایشون حسن ظن داشتید هیچ شکی نیست ...

ولی توام شرایط خودتو داری ... دوست عزیز اگه تو بخوای در ازدواج آینده ات این مشکل رو عنوان کنی

نه تنها کمکی به زندگیت نکردی بلکه باعث عذاب خودتم شدی ...

در اسلام اقرار به گناه جایز نیست و حکم بر برائت قرار داره چون این اقرار خودش نوعی تبلیغ گناه به حساب میاد

در ضمن تو در زندگی اینده فقط باید به آینده اون زندگی و همسرت توجه کنی و از این افکار که من روزی بهش خیانت کردم

نباشی ، چون هرکسی در عمرش دچار لغزش میشه ...

و تو میتونی با محبت و عشقت به زندگی اینده ات جون بدی ...

نه اینکه با تکرار افکار پوسیده گذشته آینده خودتو نابود کنی ...

اونوقت جواب خدا رو چی خواهی داد ...؟

که خدارو کوچکتر و ضعیفتر از بخشش اشتباهت قرار دادی ؟ اینکه اونقدر به خدای خودت اعتماد نداشتی که بتونه از اشتباه بنده اش بگذره ...

پس عاقلانه فکر کن و از این احساسات بیرون بیا ....
    ویرایش توسط mahsa42 : 06-23-2014 در ساعت 12:58 PM

33. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    10

سعی کن کاری کنی که دیگر نتواند باهات ارتباط بر قرار کند.خودت هم قضیه را برای باقی زندگیت به کل فراموش کن.

35. کاربران زیر از سوزان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

حيف شما كه بخواي اصلا جواب همچين آدم كثيف و هرزه اي رو بدي . اينجور آدمها مريض هستن . ديگه هم بهش فكر نكن عزيزم . ايشالا دوران ارشد بتوني نيمه گمشده ات رو پيدا كني

37. کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

خب این یه مشکل اساسیه ...

وقتی دختر و پسرای ما از اول کودکی در محیط هایی در کنار هم قرار ندارن تا طرز برخورد درست باهم رو یاد بگیرن ...

این مشکلات در اینده های دور اینجوری مشکل ساز میشه ...

دختر و پسرای ما فقط وقتی به مرحله دانشگاه میرسن میتون تجربه در کنار هم بودن رو تجربه کنن ...

دقیقا" در زمانی که اوج قدرت جنسیشونه ... پس مطمنا" ارتباطشون به مشکل برمیخوره و در این وسط ممکنه گاهی به ازدواجم ختم بشه ...

یا این حس و احساسات رو تو خیابون بروز میدن ....

به همین خاطره که هر روز فساد بیشتر و بیشتر میشه ...

البته در این میون افراد سودجو هم هستن که از این موقعیت برای سوء استفاده کردن بهره میگیرن ...

که در مورد این دوستمون با لطف خداوند تونسته از شرش رها بشه ...

افرادی انسان نما که به چیزی جزء شهوت توجه ندارن
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

39. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    10

حلالیتش رو پذیرا باشید و ببخشید . بخشش نعمتیه که باعث بزرگی و ارامش شما میشه . ببخش تا بخشیده شوی و سپس فراموشش کن برا همیشه و بفکر زندگی آیندت باش ولی سعی کن دیگه هیچ وقت رو لبه تیغ حرکت نکنی تا دچار مشکل بشی .
    موفق باشید
    امضای ایشان
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    "

40. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4298
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

آخرین پیامی که بهم داده بعد احوالپرسی .گفته فکراتو کردی فهمیدی چه نقشه ای دارم؟منم جوابش رو ندادم به خاطر همین زنگ زدباز جوابش رو ندادم ولی اقرار میکنم که کلی ناراحت شدم

41. کاربران زیر از 126 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

عزيزم تو هم احساس داري پس ميخاي ناراحت نباشي !!!!! ولي بايد بيخيال همچين آدم هرزه اي بشي . به اين فكر كن كه توي دنياي به اين بزرگي ميتوني واسه خودت يه انسان خوب پيدا كني كه بتوني بقيه عمرتو با اون بگذروني . وگرنه از اين آدمهاي هوس باز و هرزه كه زياد هست عزيزم

43. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    10

آخرین پیامی که بهم داده بعد احوالپرسی .گفته فکراتو کردی فهمیدی چه نقشه ای دارم؟منم جوابش رو ندادم به خاطر همین زنگ زدباز جوابش رو ندادم ولی اقرار میکنم که کلی ناراحت شدم
    به ایشون بگید که میخواهید درستون رو ادامه بدید و قصد ازدواج با هیچ فردی رو ندارید و این رو هم اضافه کنید که شما ازمایش خودتو پس دادی .
    اما اینو من شخصا به خود شما میگم . اگر فکر میکنید که ایشون درست شده و ادم سابق نیست یک فرصت مهم بهش بدید تا این تغییر رو ثابت کنه . تا ثابت نکنه که دست از رفتار غلط گذشته برداشته و ادم دیگه ای شده ارتباطی با این فرد نداشته باشید . بازم تحقیق کنید و با چشم باز و از روی عقل تصمیم بگیرید نه از روی احساسات . به جای دلسوزی برای دیگران اول برای خودتون دلسوز باشید
    اینم فراموش نکنید که همه انسان ها میتونن تغییر کنن . اما این تغییر هم سخته و هم باید اثبات بشه
    موفق باشید
    امضای ایشان
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    "

44. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    میزان امتیاز
    11

خب من برعکس بقیه دوستان نظرم اینه که این شخص کوچکترین لیاقتی برای بخشش نداره ...

و کسیکه خیانت و دروغ جزیی از زندگیش شده خیلی بی فکری میخواد که بخوای بهش یه فرصت بدی تا تورو به افتضاح دیگه ای بندازه ...

این افراد فقط مثل کفتارایی می مونن که دنبال طعمه ان تا بدام انداختنش فقط نیاز جنسی و شیطانی شونو ارضاء کنن ...

خارجیا یک مثل خوب دارن و اون اینه که سگی که صاحبشو گاز بگیره باید کشت ...

اینجام کسیکه جواب محبت شمارو با این وضع داده فقط و فقط ........

ولی خدارو شکر با قبول شدنت در ارشد میتونی زندگی جدیدی رو تجربه کنی ...

برات آرزوی بهترین روزهارو میکنم

45. 2 کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیزم.اگه واست امکان داره یه مدتی خط گوشیتو عوض کن تا نه اون دیگه بتونه پیدات کنه و نه خودت دچار خطا بشی که یه موقع جوابشو بدی . با نظر مهساجون موافقم این افراد مثل کفتار هستن البته اینا کفتار هم از رو بردن .

47. 2 کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

سلام
    یعنی بعد از احوالپرسی چی گفته که شمارو به هم ریخته ؟

نکنه تهدیدی ازتون کرده که اینجوری به هم ریختید ؟ به هرحال این شخص یه جورایی دوست داره اذیت کنه و از یه جنون خاص برخورداره ...

کسیکه جواب محبت رو با این رفتارش بده و اون بازی تصادف و کمارو برای شما پیش بیاره قطعا" ادم با ثباتی نیست ...

خب چرا شما از خط دیگه ای استفاده نمیکنید ؟ بهتره یه جورایی از این فرد دور باشید تا کاملا" از اون شرایط و ناراحتیاش خلاص بشید ...

چون میتونه خیلی راحت با یه پیام و یا تماس تلفنی آرامش شمارو به هم بزنه ....

البته سوالی وجود داره که آیا شما بهش علاقه مندید ؟ یا خیر؟

که امیدواریم جوابتون خیر باشه ... چون افق روشنی برای شما با چنین شخص اصلا" وجود نداره ....

پس در اولین قدم خواهشا" برای ارامش خودتون شمره تلفن رو عوض کنید ... تا هیچ رابطه ایی برای شما نمونه ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

49. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

126

50. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3638
    تشکـر
    207
    تشکر شده 216 بار در 138 پست
    میزان امتیاز
    10

یه جوری رفتار کن انگار نیست
    راستی سلام!

51. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa42 نمایش پست ها
    خب من برعکس بقیه دوستان نظرم اینه که این شخص کوچکترین لیاقتی برای بخشش نداره ...

و کسیکه خیانت و دروغ جزیی از زندگیش شده خیلی بی فکری میخواد که بخوای بهش یه فرصت بدی تا تورو به افتضاح دیگه ای بندازه ...

این افراد فقط مثل کفتارایی می مونن که دنبال طعمه ان تا بدام انداختنش فقط نیاز جنسی و شیطانی شونو ارضاء کنن ...

خارجیا یک مثل خوب دارن و اون اینه که سگی که صاحبشو گاز بگیره باید کشت ...

اینجام کسیکه جواب محبت شمارو با این وضع داده فقط و فقط ........

ولی خدارو شکر با قبول شدنت در ارشد میتونی زندگی جدیدی رو تجربه کنی ...

برات آرزوی بهترین روزهارو میکنم
    موافقم .. ولی اینجور که شما هم میگید نیس ... از یه طرف دیگه نگاه کنید قصیه رو .. اینجاها دختره هم اشتباه کرده که اعتماد کرده به پسره و پسره هم سو استفاده کرده ....
    هرکس تو جامعه امروزی باشه قشنگ میفهمه اعتماد به کسی که حتی هم میشناسیش نباید زیاد کرد ....

من شنیدم خواهره دوسته خودشو واسه برادرش تور کرده .... پس حتی به رفیق خودتم تو این دنیای پر از کثیفی و پراز نقشه های شوم نمیشه
    نمیشه اعتماد کرد ....

الان دقیقا جوری شده که یکم تو جامعه باشی هزارتا چیزای اینجوری میبینی و میشنوی و میتونی بیشتر مراقب باشی ....

ایشون هم به نظر من بهتره کلا خط گوشیشو عوض کنه ..
    یا باید شکایت کنه از پسره یا باید به خدا واگذارش کنه ...
    من دیدم که کارایی کرده یه نفر ... اونوقت همینکارو بعدا تو زندگیش سر دخترش آوردن....هرکس پای کاریی که کرده باید ب ایسته ... و گرنه از یه جایی به یه نحوی میخوره .....

52. 2 کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4361
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز اول راجع به بکارتت بگم که زیاد نگران نشو اگه رابطه نداشته باشی و بهش دست نزنی اون پرده سر جاش برمیگرده و درست میشه بعد دو ماه تقریبا حالا یکم بیشتر پرده بکارت سر جای اولش میاد
    وی راجع به موضوع خواستگاری باید با عقل تصمیم بگیری تو میتونی به داداشت یا خانوادت بگی موضوع رو و خیلی از دلنگرانیات رفع بشه وقتی پای خانواده بیاد وسط دیگه نمیتونه هر کاری بکنه
    موفق باشی

54. 2 کاربران زیر از mohsenalavi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    میزان امتیاز
    11

بهار عزیز درست میگه باید خط تلفنت رو عوض کنی ...

الان که الحمدالله انواع و اقسام خطها وجود داره و میتونی مدلای مختلفشو انتخاب کنی ....

پس بهتره اینکارو بکنی تا هر روز با تماسش زندگی به کامت تلخ نشه ...

مام که اینجاییم ناراحتت میشیم و کاری نمیتونیم برات انجام بدیدیم ...

راستشو بخوای قراره مخابراتم تا هفت/هشت ماه دیگه طرحی رو راه اندازی کنه که افراد با هر شماره تلفن بتونن به هر اوپراتوری سویچ کنن ...

پس دیگه مشکل خرید سیم کارتم حل میشه ...(یه جمله تبلیغاتی ام گفتم )

راستش این فرد خیلی مرموزه و همون بهتر که این افراد به دست قانون گرفتار بشن ...

56. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

126

57. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4298
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

از همه دوستانی که نظرشون رو گفتن ممنونم

58. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3127
    تشکـر
    0
    تشکر شده 279 بار در 167 پست
    میزان امتیاز
    11

به هيچ وج با همچين آدمي ازدواج نكن كه بدبخت ميشي
    امضای ایشان
    با مشاوره ، ازدواج ديگر هندوانه در بسته اي نيست.

59. کاربران زیر از m@ede بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4509
    تشکـر
    3
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

aslan dige be artebatet adame nade khob adresam ke nadare khateto avaz kon be kol in adamo az zendegit bendaz biroon dar zemn man fekr mikonam shoma ye alagheii ham be in agha dari vagar na ta alan khateto avaz mikari ta dige khabari azash nashnavi dorosteeeee

61. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4509
    تشکـر
    3
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    خب این یه مشکل اساسیه ...

وقتی دختر و پسرای ما از اول کودکی در محیط هایی در کنار هم قرار ندارن تا طرز برخورد درست باهم رو یاد بگیرن ...

این مشکلات در اینده های دور اینجوری مشکل ساز میشه ...

دختر و پسرای ما فقط وقتی به مرحله دانشگاه میرسن میتون تجربه در کنار هم بودن رو تجربه کنن ...

دقیقا" در زمانی که اوج قدرت جنسیشونه ... پس مطمنا" ارتباطشون به مشکل برمیخوره و در این وسط ممکنه گاهی به ازدواجم ختم بشه ...

یا این حس و احساسات رو تو خیابون بروز میدن ....

به همین خاطره که هر روز فساد بیشتر و بیشتر میشه ...

البته در این میون افراد سودجو هم هستن که از این موقعیت برای سوء استفاده کردن بهره میگیرن ...

که در مورد این دوستمون با لطف خداوند تونسته از شرش رها بشه ...

افرادی انسان نما که به چیزی جزء شهوت توجه ندارن
    شما چقدر خوب حرف می زنید

62. کاربران زیر از دختر فروردین بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر فروردین نمایش پست ها
    aslan dige be artebatet adame nade khob adresam ke nadare khateto avaz kon be kol in adamo az zendegit bendaz biroon dar zemn man fekr mikonam shoma ye alagheii ham be in agha dari vagar na ta alan khateto avaz mikari ta dige khabari azash nashnavi dorosteeeee
    راستش داشتم به این فکر میکردم که دقت کردید ماها جدیدا" چطوری رابطه برقرار میکنیم ؟

با یه شماره تلفن ناقابل .... با یه تماس عاشق میشیم و کلی بهش دل میبندیم ...

اگه بهمون پیام نده دیگه بدتر ... همه زندگیمون در اون روز به هم ریخته است ...

با تلفن عاشق میشیم و با تلفن زندگی میکنیم و باهاش فارغ از عشقم میشیم ...

راستش ما قبل از اینکه بخواییم عاشق کسی بشیم ... عاشق تلفن شدیم

الان اگه اونو از زندگیمون حذف کنن .... کلی از روابطون حذف میشه ...

قدیم نامه ای بود و برای طی کردن مسیر برای دادن نامه به کسیکه دوستش داریم چقدر بالا و پایین میپریدیم

چقدر صبر میکردیم تا بیاد و مثلا" ناراحتیمونو سرش خالی کنیم و بعد اون همه انتظار وقتی میومد اونو میبخشیدیم ... چون دیگه عصبانی نبودیم

ولی الان با یک پیامک در همون لحظه ناراحتی همه چی رو خراب میکنیم و تازه بعدش باز پیامک میخوایم اونو درستش کنیم ...

مثل این دوستمون که با یک تماس تلفن به هم میریزه و تمام زندگیش عذاب اور میشه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

64. 4 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

65. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4298
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان بعد از چند روز بالاخره فهمیدم پیشنهادش یه نقشه بود وقتی بهش شک کردم اخه دوروز ازش خبری نمیشد بعد زنگها وپیامهاش شروع میشد قسمش دادم که ازدواج کردی؟
    اونم گفت آره تقریبا پنج ماه میشه
    باور میکنید اون روزای که خودش رو زده بود به مردن ،دوران نامزدیش رو سپری میکرد.حالا با تمام پررویی میخواد باهم دوست باشیم میگه دوستم داره وبراش مهم هستم.بخدا دارم دیوونه میشم آخه آدم اینقد پستدیگه مجبورم خطم رو خاموش کنم با اینکه همه ثبت نامها این خطم است ولی مجبورمبهم میگه گذشته تموم شده باید تمومش کنی.آخه شما بگین من چطوری گذشته رو فراموش کنم؟آخه این حق من بود ؟من بخاطر آبروم ودلسوزیم بهش ،نتونستم علیه اش کاری کنم.به نظرتون تقاصش رو پس خواهد داد.من واگذارش کردم به خدا .اون بهترین حکم دهنده هست .فقط میخام خودم هم ببینم که خدا چطوری مجازاتش میکنه
    ویرایش توسط 126 : 07-12-2014 در ساعت 11:32 AM

66. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4298
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر فروردین نمایش پست ها
    سلام.اخه من تمام ثبت نامیها برا استخدام ودانشگاه این خطمه.یه جایی برا استخدامی قبول شدم مدارک هم دادم منتظر تلفنشون هستم
    هیچ علاقه ای هم بهش ندارم
    فقط دلیل فکرکردنم بهش اینه که موقع ازدواجم اگر به همسرآیندم راستش رو بگم قبول نمیکنه.اگرم هم دروغ بگم خودم عذاب میکشم.

67. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

سلام دوستان بعد از چند روز بالاخره فهمیدم پیشنهادش یه نقشه بود وقتی بهش شک کردم اخه دوروز ازش خبری نمیشد بعد زنگها وپیامهاش شروع میشد قسمش دادم که ازدواج کردی؟
    اونم گفت آره تقریبا پنج ماه میشه
    باور میکنید اون روزای که خودش رو زده بود به مردن ،دوران نامزدیش رو سپری میکرد.حالا با تمام پررویی میخواد باهم دوست باشیم میگه دوستم داره وبراش مهم هستم.بخدا دارم دیوونه میشم آخه آدم اینقد پستدیگه مجبورم خطم رو خاموش کنم با اینکه همه ثبت نامها این خطم است ولی مجبورمبهم میگه گذشته تموم شده باید تمومش کنی.آخه شما بگین من چطوری گذشته رو فراموش کنم؟آخه این حق من بود ؟من بخاطر آبروم ودلسوزیم بهش ،نتونستم علیه اش کاری کنم.به نظرتون تقاصش رو پس خواهد داد.من واگذارش کردم به خدا .اون بهترین حکم دهنده هست .فقط میخام خودم هم ببینم که خدا چطوری مجازاتش میکنه
    واي خداي من . چه آدم پستي - يعني چي !!!!
    چطور دلش اومد با احساسات تو بازي كنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فقط يه نصيحت از طرف من بهت ميكنم : اينكه فكر كن خدايي وجود نداره تا بتوني هميشه درست رفتار كني و وقتي كم آوردي نگي واگذارش ميكنم به خدا
    چون ما انسانها هميشه وقتي سرمون كلاه ميره به اميد اين هستيم كه طرف توي يه دنياي ديگه يا خدا مجازاتش كنه و اينطوري ميخايم يه كم از دردي كه متحمل ميشيم كمتر بشه.

68. کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

69. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4298
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=بهار شريف;25695]واي خداي من . چه آدم پستي - يعني چي !!!!

فقط يه نصيحت از طرف من بهت ميكنم : اينكه فكر كن خدايي وجود نداره تا بتوني هميشه درست رفتار كني و وقتي كم آوردي نگي واگذارش ميكنم به خدا
    چون ما انسانها هميشه وقتي سرمون كلاه ميره به اميد اين هستيم كه طرف توي يه دنياي ديگه يا خدا مجازاتش كنه و اينطوري ميخايم يه كم از دردي كه متحمل ميشيم كمتر بشه.
    [/QUOT
    میدونی بهارجان موقعیت من فرق میکنه اگرازش شکایت میکردم آبروی خودم هم میرفت نه تنها آبروی خودم بلکه خانوادم وکلا همه اطرافیانم قبول داری؟میدونی من خیلی مظلوم واقع شدم اون فهمید نمیتونم کاری بکنم که اینقد عذابم داد.من همیشه فکرمیکنم خدایی هست اگر به خدا توکل نمیکردم خیلی وقت پیش به زندگیم پایان میدادم چون گفتم خدایی هست که جواب ظالمها رو میده صبر کردم.آیه قران :واصبر ان الله مع الصابرین.کسی که ظلمی بکنه من مطمئنم هم این دنیا تقاصش رو پس میده هم اون دنیا.اگربه اطراف ودوروبرمون نگا کنیم یا تاریخ رو بخونیم خیلی داستانها دراین موارد هست.من ناتوان نیستم ولی بخاطرحفظ آبرویم کاری ازدستم برنمیاد.واگر آبرو برام مهم نبود الان باید گوشه زندان بود نه کنار زنش

70. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

[quote=126;25699]
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهار شريف نمایش پست ها
    واي خداي من . چه آدم پستي - يعني چي !!!!

[/quot
    میدونی بهارجان موقعیت من فرق میکنه اگرازش شکایت میکردم آبروی خودم هم میرفت نه تنها آبروی خودم بلکه خانوادم وکلا همه اطرافیانم قبول داری؟میدونی من خیلی مظلوم واقع شدم اون فهمید نمیتونم کاری بکنم که اینقد عذابم داد.من همیشه فکرمیکنم خدایی هست اگر به خدا توکل نمیکردم خیلی وقت پیش به زندگیم پایان میدادم چون گفتم خدایی هست که جواب ظالمها رو میده صبر کردم.آیه قران :واصبر ان الله مع الصابرین.کسی که ظلمی بکنه من مطمئنم هم این دنیا تقاصش رو پس میده هم اون دنیا.اگربه اطراف ودوروبرمون نگا کنیم یا تاریخ رو بخونیم خیلی داستانها دراین موارد هست.من ناتوان نیستم ولی بخاطرحفظ آبرویم کاری ازدستم برنمیاد.واگر آبرو برام مهم نبود الان باید گوشه زندان بود نه کنار زنش
    آره عزيزم . حق با توئه . خيلي از دخترها از ترس آبرو تا آخر مهر سكوت ميزنن و تا آخر اين راز رو با كلي غصه پيش خودشون نگه ميدارن
    ولي خدا را شكر كه واسه شما اتفاقي نيفتاده .
    از اين پسراي كثافت توي جامعه زياد پيدا ميشه . نميدونم حالا كه ازدواج كرده ديگه چه مرضي داره كه حواسش رو جمع زندگيش نميكنه !!!!!

71. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4672
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی بی انصافی کرده که چنین رفتاری رو داشته اما به نظر من ازش دوری کنید بهتره چون وقتی یک بار جرات همچین کاری رو داده و دیده شما هم کاری نمیکنید شاید ......... من وکیل هستم تجاوز به عنفی که صورت گرفته اعدام نیستآ

72. 3 کاربران زیر از طهورا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

73. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4298
    تشکـر
    9
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون.ولی با یه مشاوره حقوقی صحبت کردم چون تجاوز به زور بودوبدون رضایت من، فرقی نمیکنه از دبر باشه یاقبل.گفت درهر صورت تجاوز به عنف محسوب میشه وحکمش اعدامه

74. کاربران زیر از 126 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

75. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4672
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

خیر شما چندین وقت با ایشون رابطه داشتین و تماسهایی که داشتین چک میشه چون نفس بسیار محترم هستش به همین راحتی حکم اعدام نمیدن و غیره . برای شما شلاق و برای اون اقا طبق قانون مجازات جدید تراشیدن سر و تبعید کردن هستش . اعدام در صورتی هستش که شما شوهر داشته باشین که اون هم باید باید ثابت بشه پروسه خیلی طولانی و برعلیه شما خواهد بود که اینطوری که من متوجه شدم شما ازدواج نکردین / حتی موردی رو داشتیم به دلیل پوشش نامناسبی که دختر داشته پسر رو شلاق زدن و رها کردن

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد