نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: راهنمایی شغل و /کارآموزی

1077
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    64
    تشکـر
    2
    تشکر شده 21 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

Lightbulb راهنمایی شغل و /کارآموزی

من دختری 22 ساله هستم در مقطع لیسانس در رشته it / گرایش طراحی صفحات وب در دانشگاه علمی کاربردی مخابرت آ.ش در این پودمان (آخر)که همه واحد های درسی رو به پایان رساندم و فقط پروژه کارآموزی مونده برای ترم تابستان و با یکی از استادهایی که درس "{جوملا} سیستم های مدیریت محتوا" را داشتیم با ایشان حرف زدم قرار شد که کارآموزی رو برم[انشالله اگه جورشد] در دفتره it که کارشون مختص طراحی صفحات وب هست و دوره کارآموزی مو اونجا بگذرم من سوالم اینه در کاره طراحی صفحات وبچطور میتونم پولساز و موفق بشم ضمن این که نیاز جامعه برآورده بشه ؟
    برای من شغل و پول در اولویت هست

ممنون میشم اگه کمکم کنید

1. چه فعالیت هایی که در بازار امروز نیازه باید یادبگیرم؟؟
    2. به کارفرما یا رءیس اون دفتر اهداف و انتظاراتی که از کارآموزی میخوام رو باز گو کنم[مثلا من میخوام سایت های پویا+سایت های فروشگاهی مجازی الکنترونیکی. سایت های سایت های تبلیغاتی را یاد بگیرم نیازی هست بگم؟ ]؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : راهنمایی شغل و /کارآموزی

نقل قول نوشته اصلی توسط شیرین97 نمایش پست ها
    من دختری 22 ساله هستم در مقطع لیسانس در رشته it / گرایش طراحی صفحات وب در دانشگاه علمی کاربردی مخابرت آ.ش در این پودمان (آخر)که همه واحد های درسی رو به پایان رساندم و فقط پروژه کارآموزی مونده برای ترم تابستان و با یکی از استادهایی که درس "{جوملا} سیستم های مدیریت محتوا" را داشتیم با ایشان حرف زدم قرار شد که کارآموزی رو برم[انشالله اگه جورشد] در دفتره it که کارشون مختص طراحی صفحات وب هست و دوره کارآموزی مو اونجا بگذرم من سوالم اینه در کاره طراحی صفحات وبچطور میتونم پولساز و موفق بشم ضمن این که نیاز جامعه برآورده بشه ؟برای من شغل و پول در اولویت هست

ممنون میشم اگه کمکم کنید

1. چه فعالیت هایی که در بازار امروز نیازه باید یادبگیرم؟؟
    2. به کارفرما یا رءیس اون دفتر اهداف و انتظاراتی که از کارآموزی میخوام رو باز گو کنم[مثلا من میخوام سایت های پویا+سایت های فروشگاهی مجازی الکنترونیکی. سایت های سایت های تبلیغاتی را یاد بگیرم نیازی هست بگم؟ ]؟؟

خب دوست عزیز شما خودتون در رشته ای تحصیل کردید که خودتون بهتر میدونید در چه زمینه ایی پول سازه ...

من تعجب میکنم که چطور این سوال رو نتونستید پیدا کنید ؟

در ضمن شما باید از یک متخصص در این زمینه سوال کنید و بعد با بررسی شرایط جامعه براساس اون فعالیت کنید ...

ولی برای اینکه ممکنه کمکی به شما بشه بهتره یک مشاوره تحصیلی رو هم انجام بدید ...

ممکنه افرادی رو به شما معرفی بکنن که شما بتونید از تجربه شون برای اینده و کارتون بهره ببرید ...

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)