نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: فقط یه راهنمایی کوچیک

1058
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4337
    تشکـر
    12
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

Smile فقط یه راهنمایی کوچیک

سلام خسته نباشید .
    من رشتم انسانیه سال سوم هستم می خوام از تابستون شروع به درس خوندن کنم هیچ جوره هم حاضر نیستم جایی از کتاب رو حذف کنم می خوام طوری بخونم در حد رتبه یک شدن. درسای عمومی (دینی - عربی - ادبیات - زبان فارسی وزبان اینگلیسی ) یه شبحه ای دارم این که ادبیات و زبان فارسی و عربی رشته ی من تخصصیه ایا اونارو بخونم می تونم جواب بدم به سوالات یا خیر؟ اگه میشه راهنماییم کنید چی کار کنم ؟ اگه کتابی هم لازمه بخرم بهم بگید راستی واسه ادبیات ،کتاب جامع ادبیات تطبیغی گاج خریدم البته من دیگه خریدم دیگه دیر گفتم! ولی به دردم میخوره یا نه؟ خیلی ممنون

2. کاربران زیر از baran33 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : فقط یه راهنمایی کوچیک

نقل قول نوشته اصلی توسط baran33 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید .
    من رشتم انسانیه سال سوم هستم می خوام از تابستون شروع به درس خوندن کنم هیچ جوره هم حاضر نیستم جایی از کتاب رو حذف کنم می خوام طوری بخونم در حد رتبه یک شدن. درسای عمومی (دینی - عربی - ادبیات - زبان فارسی وزبان اینگلیسی ) یه شبحه ای دارم این که ادبیات و زبان فارسی و عربی رشته ی من تخصصیه ایا اونارو بخونم می تونم جواب بدم به سوالات یا خیر؟ اگه میشه راهنماییم کنید چی کار کنم ؟ اگه کتابی هم لازمه بخرم بهم بگید راستی واسه ادبیات ،کتاب جامع ادبیات تطبیغی گاج خریدم البته من دیگه خریدم دیگه دیر گفتم! ولی به دردم میخوره یا نه؟ خیلی ممنون
    خب عزیزم بهترین کار مشاوره تحصیلیه ...

الحمدلله الان کانون های آموزشی هستن که با دادن برنامه دقیق و آزمونهای مرتب تو رو به رتبه یک میرسونه ...

پس اول از همه اینکارو باید بکنی ...

چون بی هدفی و بی برنامگی دشمن رسیدن تو به هدفته ...

4. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4337
    تشکـر
    12
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون چقدر زود پاسخ میدین فکر کردم یاید مدت ها صبر کنم خیلی ممنون

6. کاربران زیر از baran33 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    تشکر شده 175 بار در 127 پست
    میزان امتیاز
    10

کار بسیار خوبی انجام میدید که پیشخوانی میکنید . بهتره دروس پایه رشته انسانی یعنی ادبیات . عربی . زبان و روانشناسی رو در تابستان بخوانید . به خودتون هم فشار نیارید که بعدا از درس زده بشید . هر دو روز یه در را بخوانید . یعنی برای هر درس دو روز وقت بزارید .
    حفظ کردن هم کار اشتباهیه . شما سه ماه وقت داری پس بهتره با دقت و حوصله و علاقه مثل خواندن یه کتاب داستان دروس رو مطالعه کنی و سعی در فهمش داشته باشی نه حفظ کردنش .
    در مورد کتاب هم کتاب های کمک درسی زیادی هست مثل گاج و قلم چی .
    موفق باشید
    امضای ایشان
    "اگر امیدی نداری ... امید بساز "
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    ..........................................
    "

8. 2 کاربران زیر از aikido بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

خیلی ممنون چقدر زود پاسخ میدین فکر کردم یاید مدت ها صبر کنم خیلی ممنون
    ریاضی :
    کتاب ریاضی میکروطبقه بندی گاج رو تهیه کنید و از همین امشب روزی 10 تا تست بزنید . از هر مبحثی که دوست دارید و بیشتر مسلط هستید . فقط یادتون باشه تا جواب این ده تا رو یاد نگرفتید سراغ درس بعدی نرید

عربی :
    به نظر من فرقی نداره عربی عمومی باشه یا اختصاصی . کتاب استاد وحدت برای همه ی عربی های کنکور معجزه می کنه. اگر کتاب استاد وحدت رو تمام کردین و به تمام نکات آن مسلط شدین می تونید برای تست اضافه از کتاب گاج تخصصی سفید استفاده کنید .

ادبیات تخصصی :
    در این درس من واقعا کتابی که از همه نظر کامل باشه پیدا نکردم . اما بهتون پیشنهاد می کنم کتاب ادبیات تخصصی انتشارات گزینه های برتر رو تهیه کنید . برای تست های اضافی هم می تونید از ادبیات اختصاصی آبی رنگ قلمچی استفاده کنید
    .
    *** نکته ی مهم :
    برای سایر دروس تخصصی رشته انسانی به شدت تاکید می کنم که حتما کتاب « 14 کتاب علوم انسانی انتشارات گاج » میکروطبقه بندی رو بزنید . تمام تست های این کتاب باید زده بشه . روی این مسئله تاکید دارم .

اما خب یه سری کتاب تکی هم معرفی می کنم که اگه تهیه کنید و بزنید بد نیست .

اقتصاد :
    کتاب اقتصاد انتشارات مبتکران تالیف خانم نسرین جعفری که هم درسنامه ی کامل و مفیدی داره هم تست های تالیفی و کنکور رو و هم پاسخنامه ی بسیار کاملی داره .

فلسفه منطق :
    کتاب فلسفه و منطق استاد علی معزی . تست های کنکور و تست های تالیفی دشواری داره که زدنش واقعا به نفعتونه . البته پاسخ تشریحی نداره . این کتاب توسط خود ایشون چاپ شده و برای تهیه کردنش اگر با بانک های کتاب تماس بگیرید می تونن کمکتون کنن.

روانشناسی :
    از اونجایی که کتاب روانشناسی دو ساله که تغییر کرده اغلب کتابهای موجود در بازار از کتاب قدیمی تست تالیف کردن .
    پس فقط کتاب روانشناسی انتشارات قلمچی ( آبی ) که مطابق کتاب جدیده تست های بسیار خوبی داره ..

تاریخ و جغرافیا :
    کتاب تاریخ و جغرافیا ( البته به صورت مجزا چاپ شده ) انتشارات هدفدار تالیف استاد محمد محسن ذنوبی دارای تست های بسیار مفیدی است . امیدوارم هنوز این کتاب در بازار باشد . این کتاب از جاهایی که حتی به عقل جن هم نمی رسد تست طرح کرده و بسیار به درد کنکور می خورد . اگر این کتاب را پیدا نکردید از آبی قلمچی استفاده کنید .
    تست های کمتری داره اما بد نیست . در ضمن کتاب هدفدار درسنامه ی بسیار جالبی هم داره که برای شب های نزدیک کنکور به دردتون می خوره.

علوم اجتماعی :
    بهترین تست هایی که هست داخل همون 14 کتاب گاج وجود داره و واقعا هیچ کتاب دیگه ای که تست های به درد بخور داشته باشه . بنابرین برای این درس هیچ تست اضافی بهتون پیشنهاد نمی کنم .

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

10. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4337
    تشکـر
    12
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از راهنمایی هاتون اگه میشه من و در مورد کنکور زبان هم را هنمایی کنید واسه دروس عمومی چی کار کنم ؟ پس اینطوری که شما می گید اگه کتاب رشته ی خودمو بخونم توی درس عمومی لنگ نمی زنم درسته؟خوندن درسارو می خوام از امروز شروع کنم

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

خیلی ممنون از راهنمایی هاتون اگه میشه من و در مورد کنکور زبان هم را هنمایی کنید واسه دروس عمومی چی کار کنم ؟ پس اینطوری که شما می گید اگه کتاب رشته ی خودمو بخونم توی درس عمومی لنگ نمی زنم درسته؟خوندن درسارو می خوام از امروز شروع کنم
    هر رشته ایی دروس خاص خودشو طلب میکنه ...

این لیست که برات گذاشتم مربوط به یکی از رتبه های تک رقمی کنکوره انسانیه ...

ولی در مورد زبان و در مورد همین رشته انسانی بهترین کار مشاوره تحصیلی با فردی اگاه و با تجربه در کانونهای اموزشیه ...

چون تو با برنامه ریزی و تلاش میتونی به هدفت برسی ...

تو این کلاسها با برنامه ریزی و تشکیل ازمونهایی شرایط کنکورو برات تداعی میکنن و تو از حالا میتونی با شرایط جلسه کنکور آشنا بشی ...

اینکه بتونی 3 ساعت رو صندلی ارامش داشته باشی و تلاش یک سالتو ارائه بدی ... خیلی مهمه ...

در ضمن باید برنامه منظم برای یک پیاده روی ساده و خوب رو در عصرها داشته باشی تا ذهنت از خستگی دور باشه ...

کلاسهای تمرکز و یوگا هم بی اثر نیستن ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

13. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    تشکر شده 175 بار در 127 پست
    میزان امتیاز
    10

در مورد کنکور بهتره به مشاوران برگزیده در این امر مراجعه کنید تا برنامه ریزی براتون انجام بشه . البته اینو بدونید که کنکور و درس خواندن براش اینطور نیست که از تفریح و مهمانی رفتن و .. بزنید .
    این روش غلطه و برنامه ریزی هایی صورت گرفته که هم به تفریحتون برسید هم به درستون . پس گول برنامه هایی که بیشترش درسخوندنه رو نخورید که جز فشار و در اخر ناامیدی چیزی نداره .
    برای درس زبان بهتره سوالات کنکور سال های قبل رو گرفته و حل کنید و کتاب های تست گوناگون رو امتحان کنید
    موفق باشی
    امضای ایشان
    "اگر امیدی نداری ... امید بساز "
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    ..........................................
    "

15. کاربران زیر از aikido بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد