نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: خیانت و بی خیالی همسرم

2463
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4343
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت و بی خیالی همسرم

3ساله ازدواج کردم بعد 2ماه حامله شدم عاشق شوهرم بودم در 8 ماهگی بهم خیانت کرد با اینکه پشیمان است ولی نمیتونم ببخشمش اخه موقع خیانت ترامادول مصرف میکرد.الان هم شک دارم تا 2ماه پیش که میخورد.خیلی بدخرج است فکر قرضهاش نیست.بیخیاله.بخاطر دخترم نمیتونم ازش جدا شم.دارم میمیرم/فقط دخترم.میترسم اگه جدا شم دخترمو ازم بگیره.چیکار کنم؟خواهش میکنم زود جواب بدین/یا ضامن اهو کمکم کن.

2. کاربران زیر از ضامن اهو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    تشکر شده 175 بار در 127 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : کمکم کنید دارم میمیرم

اول اینکه اشتباه شما این بود که متاسفانه تحقیقات کاملی از شوهرتان قبل از ازدواج انجام ندادید و از تمام خصوصایت و اخلاقیاتش با خبر نشدید . این که چقدر مقید و مذهبی هست و چقدر بی بند بارهه و یا به چه میزان به زندگی پابنده . شما قبل ازدواج فرصت های زیادی داشتید و باید طرف مقابلتون رو میشناختید و حتی آزمایش میکردید .
    بهتره قبل از اقدام به جدایی که راه حل خوبی هم نیست یک فرصت دیگه هم به شوهرتون بدید و کمک به تغییرش داشته باشید و کمی هم صبوری پیشه کنید . هم ببخشید و هم در کنار بخشش کمک کنید تا اخلاق و رفتار گذشته رو تکرار نکنه و عوض بشه . فورا به فکر طلاق و جدایی نباشید که بدتر آینده خودتون و فرزندتون رو نابود میکنید .
    بهتره هر دو پیش یک روانشناس ماهر و با تجربه برید و مشکلاتتون رو برطرف کنید .
    صبر و تحمل رو هم فراموش نکنید . زمان خیلی از وقایع رو درست میکنه پس صبر داشته باشید و در عین حال کمک به تغییر زندگیتون داشته باشید . و همینطور سعی کنید هم خود و هم شوهرتون رو بیشتر به واجبات دینی و خداوند نزدیک کنید .
    موفق باشید
    امضای ایشان
    "اگر امیدی نداری ... امید بساز "
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    ..........................................
    "

4. کاربران زیر از aikido بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط ضامن اهو نمایش پست ها
    3ساله ازدواج کردم بعد 2ماه حامله شدم عاشق شوهرم بودم در 8 ماهگی بهم خیانت کرد با اینکه پشیمان است ولی نمیتونم ببخشمش اخه موقع خیانت ترامادول مصرف میکرد.الان هم شک دارم تا 2ماه پیش که میخورد.خیلی بدخرج است فکر قرضهاش نیست.بیخیاله.بخاطر دخترم نمیتونم ازش جدا شم.دارم میمیرم/فقط دخترم.میترسم اگه جدا شم دخترمو ازم بگیره.چیکار کنم؟خواهش میکنم زود جواب بدین/یا ضامن اهو کمکم کن.

خب مردا یه خورده تنوع طلب هستن ... پس گاهی از این کارا میکنن ...

از نظر خودشون چیز مهمی نیست ولی ضربه بدی به اعتماد وزندگی مشترکشون میزنن ...

ولی مسئله مهم اینجاست که زودم پشیمون میشن ... و برمیگردن

پس بهتره اونقدر مسئله رو واسه خودتون بزرگ نکنید و خیلی آروم و بیخیال به زندگیتون ادامه بدید ...

و خیلی جدی ام ازش بخوایت که در این مورد براتون توضیح بده که چه چیزی در اونا بوده که در شما نبوده که باعث شده بهتون خیانت کنه ...؟

ولی در این مورد زیاد پافشاری نکنید ...

ولی خواهشا" از این فکرو خیالم بیرون بیایت و پای امام رضارو به این قضیه باز نکنید ...

چون شما اگه میخوایت به این نبخشیدن و بزرگ کردن قضیه ادامه بدید پس همه چی خراب میشه و زندگی رو برای دخترتون سخت میکنید ...

پس بهتره گاهی کمی گذشت و چشم پوشی بکنید تا زندگی روال خودشو پیدا کنه ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم سعی کن یک کاری پیدا کنی و شاغل بشی،،اعتماد به نفست رو ببر بالا،،مثبت باش،،انشالله همسرت هم از تو یاد می گیره و اصلاح می شه))

8. کاربران زیر از سوزان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ضامن اهو نمایش پست ها
    عزیزم بهتره قبل از هر چیزی به اعصاب خودت مسلط باشی ...

به هرحال تو شریک زندگیش هستی و در این روزها باید مراقب و همراهش باشی ...

کسی نمیدونه که چه چیزی عامل اینکارش شده ...پس بهتره در یک زمان آرام باهاش صحبت کنی ...

الان که پشیمون شده بهترین فرصت برای اینکاره ...

در ضمن در مورد قرصهای ترامادل باهاش حرف بزن چون اعتیاد به این قرصها خطرناکه و در دراز مدت ترکشون مشکل ...

و بعدم مشکلاتی مثل تشنج / تیک های عصبی /تنگی نفس و... به وجود میاد...

پس فعلا" با ارامش این مورد رو حل کن ...

اینکه با کسی ارتباط داشته مهمه ولی مهمتر از اون اینه که الان سالم باشه و بیماری رو با خودش حمل نکنه ...

پس یک آزمایش بالینی رو حتما" با مشورت پزشک انجام بده (با عنوان رفتارجنسی پرخطر)

اینجوری خیالتون راحت میشه و زندگی رنگ خودشو پیدا میکنه ...

به هرحال اونم ممکنه حرفایی برای گفتن داشته باشه ... ولی این کم حوصله گی ما خانوما همه رو فراری میده ...

پس اروم باش تا مثل یه ناجی بتونی زندگی تو نجات بدی ....

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : خیانت و بی خیالی همسرم

موضوع ترامادول رو جدی بگیرید
    اعتیاد بسیار شدیدی داره و به راحتی هم قابل تهیه است

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد