نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دخالت های خانواده همسرم

943
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4372
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy دخالت های خانواده همسرم

من وشوهرم9ماهه عروسی کردیم مشکلم اینکه اون نمیتونه به پدرومادرش نه بگه وتعادل رابین من واونهابرقراررکنه باهاش صحبت کردم کمی بهترشدنه زیادخانوادش بهم بیحرمتی میکنن امااون به اسم احترام چیزی نمیگه نمیدونم چه کنم مشکل مالی داره وازمن کمک میخوادنمیدونم بایدکمکش کنم یانه خیلی تحت تاثیرمادرش هست مشکلاتش رانمیتونه به تنهایی حل کنه من زیادازاذیت های مادرش میگم مدام ازپدرومادرش گله دارم که چرابی احترامی میکنن وقتی هم اعتراض میکنم میگه خاله زنکی حاضرنیست تغییرکنه خسته شدم ازبحث بی نتیجه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2719
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اختلاف

سلام دوست عزیز.تقریبا همه ی دخترای ایرانی این مشکلو دارن چون مادرشوهرشون وقتی میبینه پسره گلشو یکی دیگه داره تو دست میگیره شروع میکنن به اذیت کردن.منم این مشکلو داشتم و دارم.تو مسائل مالی شوهرت پشتش باش و سعی کن اشتباه منو نکنی که همش گله میکردم.شوهره من با پررویی میگفت که نه ناراحت شو نه به روی خودت بیار.تو بعضی موارد مهربون باش و به خودت نزدیکش کن.ولی تواین مورد جدی باش.نذار تو زندگیت دخالت کنن.بهش بگو نمیخوام به مادرت بی احترامی کنی ولی حق نداری اونو به من ترجیح بدی چون منم یاد میگیرم ازت که خواسته هامو بهت ترجیح بدم.نذار بفهمه بدون اون میمیری یا هر بلایی سرت بیارن بازم میسازی بذار ترس تو دلش باشه که تو ادمی هستی با تحمل ولی اذیت بشی یه دفه قید همه چیو میزنی اینجوری حساب کار دستشون میاد

3. کاربران زیر از فرنا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    تشکر شده 175 بار در 127 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : اختلاف

شما باید طی کی گفتگو در زمان و موقعیت مناسب با همسرتون موضوعات و مشکلات رو مطرح کنید و اینکه شما دو نفر زندگی مستقلی دارید و نباید پایبند نظرات و حرف دیگران باشید . همسر شما باید متوجه این عمر بشه . شما هم بهتره صبور باشید و از کوره در نرید و علیه خانواده مخالفتون صبوری پیشه کنید و جبهه نگیرید . این صبر احترام و سر سخت بودن شما رو پیش افراد افزایش میده . پس بی خیال حرف های دیگران باشید و سعی بر به موفقعیت رسوندن زندگیتون داشته باشید.
    اینم فراموش نکنید که شما باید برای زندگی مشترک تلاش کنید و الان که همسرتون که مثل یک یار در کنار شماست و به کمک شما احتیاج داره دور از عقله که کمکش نکنید و به غریبه نظر داشته باشه . زندگی مشترک یعنی اشتراک در غم ها و شادی های هم و تلاش برای موفعیت پا به پای همدیگر که این موفعیت برای زن و شوهر تقسیم میشه و اینطور یک زندگی از مشکلات بیرون میاد و به موفقعیت میرسه . با دست رو دست گذاشتن و واگذار کردن کار ها به خدا و خود کاری نکردن هیچ مشکلی حل نخواهد شد .
    موفق باشید
    امضای ایشان
    "اگر امیدی نداری ... امید بساز "
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    ..........................................
    "

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد