نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: علـت هـای خودارضـایی در برخی مردان متـاهل

1731
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23
    تشکـر
    132
    تشکر شده 584 بار در 158 پست
    میزان امتیاز
    11

علـت هـای خودارضـایی در برخی مردان متـاهل

خودارضایی.jpg

مهم ترین عامل در خود ارضائی میتواند فانتزی جنسی ( تفکرات ذهنی و تجسم تصویر نزدیکی در قوه خلاقیت ذهن ) می باشد ، اگر مردی از اعمال خاصی در رابطه جنسی لذت ببرد تنها بخشی از این لذت مربوط به واکنش های جسمی اوست درصد زیادی از آن بواسطه روان وی کنترل می شود به عنوان مثال در فانتزی جنسی اکثر مردان ریختن مایع منی بر روی نقاطی از بدن همسرشان لذت بخش است حال آنکه از نظر جسمی خروج منی لذت دارد اما محل ریخته شدن آن از نظر جسمی تاثیری بر لذت بخش بودن آن ندارد اما از نظر روانی برای مرد این حرکت لذت بخش است در غریزه جنسی دو فرایند جسم و روان گام به گام پیش میروند و جالب است بدانید گاهی وقت ها قدرت روانی و ذهنی آن چندین برار قدرت جسمی و فیزیکی آن است . تا جائی که ممکن است مردان بدون آنکه عمل فیزیکی انجام دهند واسطه دیدن یک تصویر محرک و با کمک قدرت روان خود تحریک و انزال کنند.

پس ممکن است یکی از مهمترین دلایل خود ارضایی مردان متاهل همین عامل باشد که همسر آنها حاضر نمی شوند برخی از اعمالی که آن مرد در لیست فانتزی جنسی خود قرار داده است را انجام دهد در اینصورت شاید آن مرد از نظر جسمی ارضاء شود اما از نظر روانی و ذهنی نیاز وی تامین نشده لذا با تصویر سازی و قدرت تجسم به آن نقطه دست میاید .
    این مسئله برای مردان پر اهمیت میباشد و می تواند حتی جزء یکی از دلایل خیانت های آنها به حساب بیاید ، توجه داشته باشید فانتزی جنسی به مرور شکل میگیرد و تغییر یافتن آن به ندرت امکان پذیر است . معمولا اکثر مردان متاهلی که به خود ارضایی اعتیاد دارند قبل از ازدواج نیز آن عمل را انجام می داده اند لذا چون در خود ارضایی کنترل فشار و تصور به دست خود فرد می باشد در اینصورت فرد قادر نیست تا از رابطه جنسی با همسر خود ارضا شود .

معمولا مردان خود ارضایی را از همسر خود پنهان می کنند این عمل چه قبل و چه بعد از ازدواج ، عمل شایسته ای نیست.

راه درمان چیست؟

ما ایرانیها یاد گرفتیم همیشه به درمان بیاندیشیم اما من میخوام به شما توصیه کنم بهتره به پیشگیری فکر کنید قبل از ازدواج راجع به فانتزیهای جنسی هم دیگر سوالات خود را مطرح کنید ، فانتزی جنسی همان اعمالی است که تصور می کنید از آنها لذت بیشتری می برید ، ممکن است برخی از افراد آنقدر نسبت به این فانتزی واکنش بالایی نشان دهند که هرگز خارج از آن ارضاء نشوند به این نوع گرایش فتیش گفته میشود شاید از نظر شما فانتزی جنسی یا فتیش همسر شما قابل تجسم نباشد و شاید بگوئید خب این عمل چه لذتی برای اون میتواند داشته باشد؟

اما من در پاسخ عرض میکنم قدرت فانتزی جنسی یا در حد بالاتر فتیش یک قدرت روانی و ذهنی است و نباید هرگز آن را مسخره کنید و برعکس باید به آن احترام بگذارید . متاسفانه خیلی از مردان و زنان نیازهای خود را برای همسر خود مطرح نمی کنند ، توجه داشته باشید رابطه نزدیکی در راس هرم رابطه زناشوئی قرار گرفته و به صورت مستقیم و غیر مستقیم ناخود آگاه روی سایر رفتارها ، کنش ها و واکنش های افراد تاثیر دارد . پس به فانتزی جنسی همسر خود احترام بگذراید و از روی میل آن را انجام دهید مطمئنا خودتان شاهد تاثیر آن خواهید بود .

امضای ایشان
    همــانگونه که روز ِ خــوب خــواب خوش در پـی دارد
    زندگی هــم اگـــر بـــه خوبی سپــری شود
    مرگی آمرزیده و آرام در پی خواهـد داشت

2. کاربران زیر از *P s y C h e* بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3325
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : علـت هـای خودارضـایی در برخی مردان متـاهل

با سلام . من از ابتدای سن بلوغ تا الان که 29 سالمه به این معضل گرفتار شدم و واقعا هیچ راه حل و راه گریزی نتونستم پیدا کنم . من اصلا جرات ازدواج ندارم چون میدونم نمیتونم از لحاظ جنسی همسرمو جواب بدم . تورو خدا یه راه حل ساده بهم بدین و هیچوقت هم تنهام نزارین .
    امضای ایشان
    یا علی مدد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد