نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: همه چیز به هم ریخته

806
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4400
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همه چیز به هم ریخته

سلام دختری 19ساله هستم که سال پیش کنکور دادم .یک سال تمام وقتم را صرف درس خواندن برای کنکور کردم.رتبه خوبی نیاوردم ولی دانشگاه قبول شدم اما نرفتم.دووره خیلی بدی بود هینکه همه دوستانم دانشگاه رفته بودن ولی من ک از شاگردان خوب کلاس بودم نرفتم به اندازه کافی برایم زجراور بود چه رسد به این اینکه سرزنش هم میشدم.بعداز کنکور کم کم سخت گیری های مامان هم شروع شد تقریبا از همه چیز محروم شدم :اینترنت ،بیرون رفتن با دوستان ،کلاس رفتنو... هر کاری میکنم گیر میدهد ،غر میزند ،دعوا میکند .نویسندگی را دوست دارم اما به اعتقاد مادرم نوشتن بی خود است نمیتوانم کلاس های مورد علاقه ام را بروم.همه روز را در خانه هستم حتی باخودش هم نمیتوانم تفریح کنم چون او به دلیل مشغله های کاری همیشه سرش شلوغ است و وقتی برای من ندارد.احساس میکنم همه در خانه همینگونه هستند پدر خواهر هایم ،برادرم.شدیدا احساس تنهایی میکنم شایدم احساس شکست یا.... .لطفا کمکم کنید چه کنم خیلی بهم ریخته ام.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3322
    تشکـر
    118
    تشکر شده 146 بار در 94 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : همه چیز به هم ریخته

سلام اینکه خانواده شما شماروازهمه چیزمحروم کردن واقعاکارعادلانه ای نیست.اینکه نشدزندگی!بامادرتون خیلی منطقی صحبت کنید وبهشون بگید که اشتباه ازشمابوده ولی نباید بخاطر هرچیزی محاکمه بشید.اول اشتباه خودتون روقبول کنید تاراحت تربتونیدمادرتون روقانع کنیدسعی کنیددلش روبه دست بیارید شماخلاف شرع انجام ندادید که حق بیرون رفتن رونداشته باشید اینهاروبهش بگید اگه منطق پذیرباشه قبول می کنه درغیراینصورت ازپدرتون کمک بخوایدتامادرتون روقانع کنه موفق باشید!
    امضای ایشان
    توراباغیرمی بینم
    صدایم درنمی آید
    دلم میسوزدوکاری
    زدستم برنمی آید......

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    تشکر شده 175 بار در 127 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : همه چیز به هم ریخته

باید مشاور و یا روانشناسی با مادر شما صحبت کنه و بگه که یک شکست نمیتونه پایان یک زندگی باشه و دختر شما هم از قابلیت های زیادی برخورداره و میتونه در کنکور موفق باشه همونطوری که قبلا در مدرسه موفق بود . البته فراموش نکنید اول شما با ایشون طی یک گفتگو سالم و ملایمت آمیز این موضوع رو مطرح میکنید و اینکه شما میتونید قبول بشید و به هدفتون برسید و ..
    در ضمن شما هم امیدتون رو از دست ندید . هدف داشته باشید و برایش تلاش کنید . هدف شما هم فعلا فقط کنکور آیندس پس برای موفقیعت و ثابت کردن توانایی هایتان تلاش کنید چون قبلا حتما از تمام توانایی هاتون استفاده نکردید . با مشاوران کنکور یک برنامه ریزی مرتب و بی نقص پیاده کنید و امید و کمک خداوند رو به هیچ وجه فراموش نکنید . جمله من میتوانم رو تلقین کنید
    موفق باشید
    امضای ایشان
    "اگر امیدی نداری ... امید بساز "
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    ..........................................
    "

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)