نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: خیانت کردن

967
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4401
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت کردن

من 7 سال با یه پسری دوست بودم که متاسفانه 2 ماه پیش به دوست پسرم که قصد ازدواج داریم خیانت کردم و چند روز پیش دوست پسرم همه چیو فهمید. باهام بهم نزد اما رفتارش خیلی باهام بده. نمیدونم چجوری باید باهاش رفتار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    تشکر شده 175 بار در 127 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : کمک میخوام...

ببینید این نوع دوستی ها چندین بار تکرار شده که عاقبت خوشی نداره و کمی نجابت و درست کاری بخرج بدید و نزارید هر کسی وارد زندگی شما بشه و با تحریک احساسات شما رو فریب بده .
    در این نوع دوستی ها هم خیانت هیچ جایی نداره و اصلا معنا نداره . دوستی که سند و مدرکی برای اثبات نداره اما عقد و صیغه و ازدواج اقلا سند زوجیت دارن و در اونجا خیانت معنا پیدا میکنه . فرد در دوستی میتونه هر کاری انجام بده . میتونه شما رو رها کنه یا با شما باشه یا دیگران رو رها کنه یا با دیگران باشه .
    اگر بفکر آیندتون هستید دست از این دوستی ها بردارید و اگر میخواید شما با این پسر رسما ازدواج کنید با چشم باز و از روی عقل تحقیق و برسی کامل دربارش انجام بدید و دوره نامزدی رو هم فراموش نکنید که این دوره دوره ایجاد تفاهم و شناخت کامل طرفین از هم دیگست .
    موفق باشید
    امضای ایشان
    "اگر امیدی نداری ... امید بساز "
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    ..........................................
    "

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد