نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: فشار عصبی و بداخلاقی

1374
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4428
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Post فشار عصبی و بداخلاقی

سلام
    من امروز خیلی داغونتر از روزهای دیگه هستم نیاز به آرامش فکری و راهنمایی دارم سرچ کردم سایت شما را انتخاب کردم امیداورم بهترین سایت باشه واسه آرامش اعصابم البته با کمک و راهنمایی های شما
    از وقتی ازدواج کردم مشکلات زندگیم از بدو ازداوجم شروع شد تا الان که چهار سال میگذره تمامی نداره تو این مدت خیلی داغون شدم کم اوردم دیگه نمیتونم ادامه بدم خیلی خسته شدم با این وجود بچه دارم شدم فشار مشکلات خیلی اخلاقمو بد کرده طوری که هر روز با بچه م بداخلاقی میکنم حتی اینقدر عصبی میشم که بدجور از من کتک میخوره دوست ندارم اینکارو بکنم چند بار خودم تنبیه کردم بازم از کوره در میرم بچه م گناه داره که زیر دست مادری مثل من افتاده بخدا دست خودم نیست خیلی داغون شدم دکتر مناسب روانشناس نداریم که بخوام ازش کمک بگیرم مجبور شدم به سایت رو بیارم کمک بخوام خواهش میکنم راهنماییم کنید واقعا از دستت اخلاقم کلافه ام بگین چکار کنم؟

2. 2 کاربران زیر از zohre62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3322
    تشکـر
    118
    تشکر شده 146 بار در 94 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : فشار عصبی و بداخلاقی

سلام امیدوارم تواین سایت بتونید به ارامش برسید.میشه بیشترتدضیح بدید؟چیشدکه اعصابتون تااین حدبهم ریخت؟حادثه بدی براتون اتفاق افتاده؟برای اینکه کمکتون کنیم بایدبیشترتوضیح بدید!
    امضای ایشان
    توراباغیرمی بینم
    صدایم درنمی آید
    دلم میسوزدوکاری
    زدستم برنمی آید......

4. کاربران زیر از خسته دل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre62 نمایش پست ها
    سلام
    من امروز خیلی داغونتر از روزهای دیگه هستم نیاز به آرامش فکری و راهنمایی دارم سرچ کردم سایت شما را انتخاب کردم امیداورم بهترین سایت باشه واسه آرامش اعصابم البته با کمک و راهنمایی های شما
    از وقتی ازدواج کردم مشکلات زندگیم از بدو ازداوجم شروع شد تا الان که چهار سال میگذره تمامی نداره تو این مدت خیلی داغون شدم کم اوردم دیگه نمیتونم ادامه بدم خیلی خسته شدم با این وجود بچه دارم شدم فشار مشکلات خیلی اخلاقمو بد کرده طوری که هر روز با بچه م بداخلاقی میکنم حتی اینقدر عصبی میشم که بدجور از من کتک میخوره دوست ندارم اینکارو بکنم چند بار خودم تنبیه کردم بازم از کوره در میرم بچه م گناه داره که زیر دست مادری مثل من افتاده بخدا دست خودم نیست خیلی داغون شدم دکتر مناسب روانشناس نداریم که بخوام ازش کمک بگیرم مجبور شدم به سایت رو بیارم کمک بخوام خواهش میکنم راهنماییم کنید واقعا از دستت اخلاقم کلافه ام بگین چکار کنم؟

راستش در این مورد خود شما باید به خودتون بیشترین کمک رو بکنید ...

راستش امام معصوم علیه السلام میگه برای دردی درمانی هست ولی برای خلق بد درمانی نیست

البته شما از اول اینگونه نبودید و شرایط باعث شده که این رفتارو پیدا کنید ..

پس بهترین کار اینه که خوددار باشید ... در موقع ناراحتی قبل از اینکه عصبانی بشید سعی کنید تا شماره 10 بشمرید

صلوات بفرستید و به یاد خدا باشید ...

و اینکه باید ببینید این عوامل که باعث بروز این رفتار در شما شده چی هستش ؟

تا بتونید با برطرف کردن اونا زمینه بداخلاقی در شما کم رنگ بشه ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

خب عزیزم مگه چه اتفاقاتی تو زندگیت افتاده که اینطوری خودت رو اسیر این رفتار بد کردی؟

در این مورد باید سطح توقع خودتم پایین بیاری ... چون اگه اینکارو بکنی خیلی از مشکلت حل میشه

کسی که بداخلاقه یه سری توقعات داره که وقتی انجام نمیشه باعث میشه که عصبانی و ناراحت بشه

در ضمن همونطور که دوستان گفتن خوددار باش و وقتی عصبانی میشی صلوات بفرست

میگن خشم تیری زهراگینه که از طرف شیطان پرتاب میشه

در ضمن تا میتونی مطالعه کن ...از مجلات خانواده تا کتابهای روانشناسی ...

توکل بخدا بکن و قران بخون روحت رو آروم میکنه...

مخصوصا الان که ماه رمضونه بیشتر و بهتر میتونی به خودت کمک کنی
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4428
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دقیقا زمانی که عقد کردم شوهرم بیکار شد بعدم با زور خانواده م کی ازداوج میکنی هنوز نگذاشتن ما جووون بگیریم خرج عروسی و خرید لوازم افتاد گردنمون با بدبختی جور کردیم ازداوج کردم بازم یه جای شکر باقی بود خونه پدرشوهرم بود نیاز به کرایه نداشتیم شوهرم یا ماشین کار میکرد ولی درامد چندانی نداشتیم سه جا قسط میدادیم از اینورم باردار شدم مشکلات بارداری و هزینه ها زندگی و قسظ ها و درآمد کم داغونم کرد روز به روز افسرده میشدم اخلاقم روز به روز بدتر میشد تا این اخلاق بدم تاثیر بدی گذاشت رو زندگیم الانم با بچم میدونم رفتار درست نیست ولی دیگه نمیدونم چکار کنم زود از کوره در میرم و عصبی میشم واکنش بدی نشون میدم بعدم از کار خودم پیشمون میشم واقعا از اخلاقم خسته شدم البته این سرمنشا کودکیمه که رفتار پدر و مادرمم با ما درست نبود خیلی ادمهای عصبی بودن ما با این وضعیت بزرگ شدیم که حاصلش این اخلاق گند من شد

9. کاربران زیر از zohre62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4428
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

اتفاقا کتاب میخونم حتی شاغلم هستم تو سایتای معتبر میرم مطالعه میکنم ولی نتونستم خودم درست کنم اتفاقا خیلی ایمانم ضیعف شده حتی از خدا هم دور شدم خیلی بد شدم نسبت به همه چی بدبین و ناامید شدم

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3322
    تشکـر
    118
    تشکر شده 146 بار در 94 پست
    میزان امتیاز
    10

درسته که به شدت تحت فشاربودین.درحال حاضرعصبانیت شماجای خودش روباحس مادری تون عوض کرده بزرگ ترین مشکل شمااینه که زیادحرص میخورین وخیلی فکروخیال میکنین که همین چیزهاباعث شدن شمافرزندتون رونادیده بگیرین .سعی خودتون روبکنیین که روحیه زنانه ی خودتون رودوباره به دست بیارین به بچه تون محبت کنید بیشترباهاش صحبت کنین کارهای جالبی روکه تاحالاتجربه نکرده روبهش یادبدید اینطوری هم شمابراش عزیز میشید هم عشق اون توقلب شماپر رنگترمیشه.وهمین باعث میشه که درست باهاش برخوردکنید.فقط عشق به فرزندمیتونه مشکل شماروحل کنه موفق باشید
    امضای ایشان
    توراباغیرمی بینم
    صدایم درنمی آید
    دلم میسوزدوکاری
    زدستم برنمی آید......

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre62 نمایش پست ها
    دقیقا زمانی که عقد کردم شوهرم بیکار شد بعدم با زور خانواده م کی ازداوج میکنی هنوز نگذاشتن ما جووون بگیریم خرج عروسی و خرید لوازم افتاد گردنمون با بدبختی جور کردیم ازداوج کردم بازم یه جای شکر باقی بود خونه پدرشوهرم بود نیاز به کرایه نداشتیم شوهرم یا ماشین کار میکرد ولی درامد چندانی نداشتیم سه جا قسط میدادیم از اینورم باردار شدم مشکلات بارداری و هزینه ها زندگی و قسظ ها و درآمد کم داغونم کرد روز به روز افسرده میشدم اخلاقم روز به روز بدتر میشد تا این اخلاق بدم تاثیر بدی گذاشت رو زندگیم الانم با بچم میدونم رفتار درست نیست ولی دیگه نمیدونم چکار کنم زود از کوره در میرم و عصبی میشم واکنش بدی نشون میدم بعدم از کار خودم پیشمون میشم واقعا از اخلاقم خسته شدم البته این سرمنشا کودکیمه که رفتار پدر و مادرمم با ما درست نبود خیلی ادمهای عصبی بودن ما با این وضعیت بزرگ شدیم که حاصلش این اخلاق گند من شد

خب درک میکنم چه روزای سختی رو گذروندید ...

یه سوال ایا الان وضع شما بهتره یا اون موقع ؟

قطعا" جواب میدید الان بهتره .... پس بهتره به شکرانه این روزا و یاد کردن از اون روزهای سخت خدا رو شکر کنید

و از اینکه بچه ای خوب و سالم رو بهتون داده سپاسگذارش باشید ...

بهتره در ایم ماه رمضان کمی به سمت خدا بیای و سعی کنی با تمام سختیاش از این اخلاق دور بشی ...

همین اخلاقی که امام معصوم هم براش دوا درمونی نداره و فقط خدا خودش میتونه درستش کنه

شما الان از رفتار خانواده با شما در کودکی که عامل این رفتار شده خیلی نارحت هستید و اونارو مقصر میدونید

پس خواهشا" این روزهارو برای فرزندتون در آینده تکرار نکنید و بذارید با افتخار از شما یاد کنه ...

*** یه مبنای فکری برای خودت درست کن و اونو برای خودت در ذهنت قرار بده تا وقتی که ناراحت و عصبانی میشی ذهنت به سمت اون

متوجه بشه و از عصبانیت دور بشی ... این نشونه میتونه آینده فرزندتون باشه ...

یا میتونه پیمانی باشه که بر روی کاغذ مینویسید و با خدا عهد میکنید که دیگه اخلاق بدتونو ترک میکنید ....***
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

این روش اقا فرخ فکر کنم روش خوبی باشه ...

میشه برای خیلی کارای دیگه ام که نیاز به یادآوری داره ازش استفاده کرد ...

راستش چون من به این جور کارا عادت ندارم خیلی واسم عجیبه ...

ولی میخوام در مورد بعضی از رفتارم یه قرارداد بنویسم و تا آخر ماه رمضون بهش پایبند باشم ...

خب وقتی بتونم یکماه اونو حفظ کنم خب میتونم واسه روزای دیگه ام حفظش کنم
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)