نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: علت بیخوابی همسرم

2662
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4343
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

علت بیخوابی همسرم

شوهرم شبها نزدیکای صبح میخوابه من همش تنهام.میدونم کار دیگه ای نمیکنه همش فکرش تو فوتباله چه در تلویزیون جه در اینترنت.منم دیگه محبتم بهش کم شده چون همش تنهام.چیکار کنم؟صبحم تا شب خواب الوده.خسته شدم از این زندگی.با اینکه قرص خواب اور زیاد میخوره شاید روزی 6 یا 7 تا ولی نمیخوابه.اگه هم بخوابه نشسته چرت میزنه.کمکم کنید
    ویرایش توسط ضامن اهو : 06-28-2014 در ساعت 09:36 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3322
    تشکـر
    118
    تشکر شده 146 بار در 94 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : علت بیخوابی

سلام تابه حال به پزشک مراجعه کردید که مشکلتون حل بشه؟ شمامیتونید روزها ازش کاربکشید ویا به هرنحوی که خودتون دوست دارید خسته اش کنید تاشبها بخوابه!
    امضای ایشان
    توراباغیرمی بینم
    صدایم درنمی آید
    دلم میسوزدوکاری
    زدستم برنمی آید......

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام . باهاش در این مورد صحبت کردین ؟ جوابش چی بوده ؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    تشکر شده 175 بار در 127 پست
    میزان امتیاز
    10

شما نباید در هیچ حالتی محبت به همسرتون رو فراموش کنید و کوتاهی نمایید . بهتره با شوهرتون درمورد زیاده روی در پای تلویزیون نشستن و به جای آن بدنبال کار و موفقیعت بودن صحبت کنید . یک گفتگو ملایمت امیز و بدون تنش و عصبانیت . نباید بزارید بی مورد قرص خواب مصرف کنه و فقط باید تحت نظر پزشک این عمل انجام بشه . باید وابستگی همسرتون رو نسبت به سرگرمی هایی که داره کمتر کنید و به جای ان به میتوانید به رستوران و گردش و مسافرت و .. حتی یک قدم زن ساده در فضای باز فکر کنید .
    هیچ وقت نا امید نشید مشکل حادی ندارید . امیدتون رو در هیچ حالتی از دست ندید
    موفق باشید
    امضای ایشان
    "اگر امیدی نداری ... امید بساز "
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    ..........................................
    "

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط ضامن اهو نمایش پست ها
    شوهرم شبها نزدیکای صبح میخوابه من همش تنهام.میدونم کار دیگه ای نمیکنه همش فکرش تو فوتباله چه در تلویزیون جه در اینترنت.منم دیگه محبتم بهش کم شده چون همش تنهام.چیکار کنم؟صبحم تا شب خواب الوده.خسته شدم از این زندگی.با اینکه قرص خواب اور زیاد میخوره شاید روزی 6 یا 7 تا ولی نمیخوابه.اگه هم بخوابه نشسته چرت میزنه.کمکم کنید
    راستش باید خدمتتون عرض کنم که در مورد بی خوابی شوهرتون بخاطر اینه که ساعت طبیعی بدنش از تنظیم خارج شده

وقتی تا ساعتها بیدار می مونه و فوتبال نگاه میکنه خب معلومه که دیگه هیچ وقت تو شب نمیتونه راحت بخوابه ...

این عامل خیلی مهمیه ... که الان شوهرتون بهش دچار شده ...

عامل بعدی بیماری‌های غده تیروئید است که پرکاری تیروئید باعث خواب‌های کوتاه مدت و گسیخته میشود .

اما کم‌کاری تیروئید موجب خواب‌آلودگی زیاد میشه ...

اثرات بعضی از داروها و یا قطع ناگهانی بعضی دیگر از داروها میتونه در این بیخوابی موثر باشه ...

پس بهتره در این مورد وضعیت رو بررسی کنید ... پس بجای سرد رفتار کردن بهتره که دنبال علت این بی خوابی باشید ...
    و رفعش کنید ...

چون هرچه قدرم که کسی در طول روز بخوابه این خواب نمیتونه جای خواب شبانه رو بگیره ....

اما در درمان بیخوابی راه های زیادی هست از جمله استفاده از دم نوشای گیاهی که میتونه در درمان بی خوابی موثر باشه

ولی قبلش حتما" با یک متخصص مغز و اعصاب مششورت کنید ..
    .

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

دوستان درست میگن شما باید این مشکل رو حل کنید ..

اگه واقعا" ساعت بدن ایشون به این بی خوابی عادت نکرده پس ممکنه مشکل دیگه ایی داشته باشه ...

نوع تغذیه / یا مصرف داروها ...

راستش یه سوال ؟ شوهرتون گیاه خواری میکنه ؟

پس جانم با سردی و بی خیالی شما دارید به اون ظلم میکنید ، چون ممکنه ایشون به کمک شما نیاز داره ...

و خودشم نمیدونه ... پس بهتره برای اینم که خیالتون راحت بشه یه بررسی و چک آپ رو از ایشون به عمل بیارید
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4343
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان.شوهر من داروهایی را مصرف میکند که نمیدانم چه هستند وقتی هم میپرسم میگوید مریض هستم با اینکه میدونم دروغه چون سابقه مصرف ترامادول و قرص خواب رو داره.و 2 سال پیش هم بخاطر مصرفش وقتی من 7 ماهه حامله بودم بهم خیانت کرد و فیلم رابطه اش را دیدم دنیا بر سرم خراب شد خواستم طلاق بگیرم چون هم بهش علاقه داشتم هم بچه نتوانستم.او هم مرا دیوانه وار دوست دارد.ولی بعد اون 1سال باهاش حرف میزد حتی خودم حرفهایشام را میشنیدم چون قرص مصرف میکرد تا صبح نمیخوابید ومن با دخترم تنها بودم.بخاطر بچم سکوت کردم در خودم عذاب میکشیدم.خلاصه بعد یکسال پیش من بهش فحش داد وتموم کرد.حالا هم میدانم توبه کرده ولی باز نمیخوابد و من باز تنهای تنهام با دخترم.از طرفی ورشکسته شده و بیکار هست.انهمه عشق و محبتی که بهش داشتم تمام شده حتی سنگدلترین ادم شدم.بهش بارها گفته ام چون با من نمیخوابی دیگر بهت هیچ احساسی ندارم.خیلی سعی کردم باهر طریقی دارو مصرف نکنه ولی نشد.خیانتش را هم چون دیده ام نمیتوانم فراموش کنم.خواهش میکنم بگویید چکار کنم؟مرا طلاق هم نمیدهد.خیلی خسته ام.3 ساله در عذاب جهنم میسوزم. خواهش میکنم کمکم کنید.فکر میکنم به بن بست رسیدم.چون پای بچه بی گناه در میانه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد