نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: اعتیاد همسر

2607
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4456
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اعتیاد همسر

12ساله ازدواج کردم دو تا پسر دارم شوهرم 5 سال معتاد بوده و شدیدا روابط نامشروع داشته . بعد ب خواست خدا 7 سال پاک شد ما همدیگر رو دوست داشتیم البته دوتامون همسن همستیم متولد 64 .درسته زود ازدواج کردیم اما با شرایط هم کنار اومدیم این سه ساله که با یه دختر خانم دوست شده و در یک سال اخیر به هم علاقه مند شده اند . همسرم 6 ماه پیش از من درخواست کمک کرد تا بتونه فراموشش کنه تا حدودی کمکش کردم اما طوری شد ک ه شدیدا خودم افسرده شدم تویه این 6 ماه دوبار خواسته طلاقم بده ولی میگ فقط توافقی . حتی من ازش خواستم باهاش ازدواج کنه اما دختره قبول نکرد و فقط میخواست باهم بمونن. حالا شوهرم میگ ازش جدا شدم ولی هنوز دوستش دارم و خاطراتش رو فراموش نمیکنم شدیدا افسرده و رنجور شده و دوباره مواد مصرف میکنه میگ هیچ انگیزه و احساسی نسبت به هیچ کس و هیچ چیز ندارم حتی بچه هام میگ فقط میخوام مواد مصرف کنم تا بمیرم . اما من هنوز مطمئن نیستم که رابطه اش با دختره تموم شده . خودم شدیدا بیمار شدم گنگم و نمیدونم چیکار کنم چون همسرم هیچ علاقه ای ب زندگینداره . 5 سال در جلسه خانه معتادان شرکت کردم اما در این زمینه عاجزم و نمیدونم باید چیکار کنم . لطفا راهنمایی ام کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خیانت

وا این چه مدلشه دیگه؟ اروپا هم این فرهنگا نداره به قرآن

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزيزم من واقعا نميدونم با چه اميدوعشقي دارين در كنار اين فرد زندگي ميكنيد اگر شرايط زندگيتون ايجاب ميكنه اين وضعيت رو تحمل كنيد،بهتره اونو به حال خودش رها كنيدو به فكر تربيت و آينده 2پسرتون باشيد،من اگر به جاي شما بودم وجود چنين فردي رو توي زندگيم تموم شده ميدونستم وهمه توجهم رو به تربيت و دور كردن فرزندام از همچين جوي ميكردم.پسر تو جامعه ما آسيب پذير تره پس تا بزرگ نشدن و دنباله رو راه پدر نشدن بهتره اونارو نجات بدين.البته بازم در اين مورد حتما با يه مشاورخانواده صحبت كنيد.موفق باشي گلم.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط خدیجه63 نمایش پست ها
    12ساله ازدواج کردم دو تا پسر دارم شوهرم 5 سال معتاد بوده و شدیدا روابط نامشروع داشته . بعد ب خواست خدا 7 سال پاک شد ما همدیگر رو دوست داشتیم البته دوتامون همسن همستیم متولد 64 .درسته زود ازدواج کردیم اما با شرایط هم کنار اومدیم این سه ساله که با یه دختر خانم دوست شده و در یک سال اخیر به هم علاقه مند شده اند . همسرم 6 ماه پیش از من درخواست کمک کرد تا بتونه فراموشش کنه تا حدودی کمکش کردم اما طوری شد ک ه شدیدا خودم افسرده شدم تویه این 6 ماه دوبار خواسته طلاقم بده ولی میگ فقط توافقی . حتی من ازش خواستم باهاش ازدواج کنه اما دختره قبول نکرد و فقط میخواست باهم بمونن. حالا شوهرم میگ ازش جدا شدم ولی هنوز دوستش دارم و خاطراتش رو فراموش نمیکنم شدیدا افسرده و رنجور شده و دوباره مواد مصرف میکنه میگ هیچ انگیزه و احساسی نسبت به هیچ کس و هیچ چیز ندارم حتی بچه هام میگ فقط میخوام مواد مصرف کنم تا بمیرم . اما من هنوز مطمئن نیستم که رابطه اش با دختره تموم شده . خودم شدیدا بیمار شدم گنگم و نمیدونم چیکار کنم چون همسرم هیچ علاقه ای ب زندگینداره . 5 سال در جلسه خانه معتادان شرکت کردم اما در این زمینه عاجزم و نمیدونم باید چیکار کنم . لطفا راهنمایی ام کنید

راستش اینکه افراد افسردگی دارن بخاطر اینه که هنوزم در گذشته سیر میکنن و توانایی فراموش کردنش رو ندارن

البته شما بهش کمک کردید و سعی کری در این فرامشی کمکش کنی ولی خودش نخواسته

در این مورد اعتیادشم مزید بر علت شده واینجوری به آشفتگی فکری و برگشت دوباره اش به اعتیاد شده ...

راستش کمک کردن به کسی که نمیخواد کسی بهش کمک کنه خیلی سخته .... و گاهی غیر ممکن...

پس این تصمیم بزرگیه که بخوایت بهش یه وقت و زمان دیگه بدی و یا اینکه بفکر جدایی باشید

بچه ها در این سایت زیاد تشویق به جدایی نمیکنن ولی در مورد شما برای اینکه به خودتون و بچه هاتون آسیبی نرسه این نظر جدایی رو دادن
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

خب عزیزم در این مورد هنوزم بهش امید داری که بتونه تغییر کنه ؟

فکر کنم این زن در فرایند ترک و پاک شدن سر راهش قرار میگیره ... تا با مشغول شدن با این کارها از فکر اعتیاد خارج بشن

ولی بعضی وقتا اینجوری میشه و زندگی رو از هم میپاشونه ...

فکر کنم بازم با همین مرکر باید مشورت کنی تا اگه امیدی به بازگشت شوهرتون هست کاری براش انجام بدید ...

به هرحال خیلی سخته کاری برای کسیکه تمایلی به اینکه درمان بشه نداره ...انجام بدی
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4509
    تشکـر
    3
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

چه صبری داری به خدا امیدوارم خدای مهربون کمکت کنه

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

وای خدای من !!!! چه دل بزرگی داشتین که تونستید این موضوع ها رو توی زندگیتون تحمل کنید . به نظر من هم تا پسراتون بزرگ نشدن و ادامه راه پدرو پیش نگرفتن طلاق بگیرین البته نه توافقی ، از حق خودتون و بجا هاتون دفاع کنید . چون شوهرتون اگه به فکر شما و زندگیش بود اینطوری رفتار نمیکرد

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    تشکر شده 106 بار در 74 پست
    میزان امتیاز
    11

علت اینکه خودتون تا حالا نخواستین ازش طلاق بگیرین چی هست؟ چون هنوز دوسشدارین؟که همچین چیزی بعد از اینهمه بی ارزشیی که برای شما حتی برای بچه هاتون قاعل شده عجیبو بعیده.یا به خاطر اینکه ازش بچه دارین؟ که در این صورت شما برعکس دارین بچه هاتون رو قربانی میکنین با اینهمه تنشی که در کودکی باهاش مواجه میشن و این تنش شدیدا در روحیهو شخصیت اونها در بزرگی تاثیر مخرب میزاره .یا حرف مردم و خانواده ؟؟؟یا از تنهایی میترسین از اینکه اسم مطلقه روتون باشه؟؟ من فکر میکنم شما باید در تصمیم گیری جرعت بیشتری به خرج بدین

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم فقط سعی کن خودت و بچه هایت خوب و سالم زندگی کنید
    نگذار آسیب ببینید از نظر روحی و روانی
    شوهرت متاسفانه مشکل شخصیتی_تربیتی داره،،کم هوش است و..
    این که " حتی من ازش خواستم باهاش ازدواج کنه و .. " هم متاسفانه تشدیدش کرده و باعث شده احساس کنه حق به جانب است
    این درست نبوده و
    بگذریم
    تو یک جو شاد و سالم و مثبت را برای خودتان فراهم کن،،امیدوار باش،،شاید شوهرت با دیدن شما و گذر زمان درمان شد..

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4560
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

توکلت ب خدا باشه.نشنیدی میگن:هرک دراین جمع مقرب تر است جام بلا بیشترش میدهند خدا ب هرکی بیشتر دوست داره بیشتر سختی میده مطمین باش خدا صداتو میشنوه داره صبرتو ازمایش میکنه.بری مشاوره .....

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2062
    تشکـر
    1
    تشکر شده 22 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز موقعی تصمیم به جدایی بگیر که مطمئن باشی همه ی تلاش تو کردی تا زندگیت رو نجات بدی و اگر در آینده به گذشته ات فکر کنی هیچ ای کاشی نداشته باشی و به نظر من با اون دختره هم صحبت کن خب بالاخره آدمم نباشه یه کم احساس رو باید داشته باشه شاید بتونه کمکت کنه شاید اگه شوهرت کاملا از طرف اون قطع امید کنه و محبت های شما و معصومیت بچه هاشو ببینه شاید به زندگی برگرده به خدا توکل کن الهی خدا همه ی زنان و مردان فاسد رو هدایت بکنه تا این جوری با اعصاب زندگی بقیه بازی نکنند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)