نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: سلام

937
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4188
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

من یه پسر 24 ساله ام و دانشجو ترم 7 و نمیدانم چرا نمیتونم درس بخوانم همش رو کتاب خوابم میبره
    صحفه اول نه و یا وسط صحفه اول یا دوم دیگه تموم 6 دانگ خوابم برده تموم
    نمیدونم چیکار کنم واسه امتحانات ؟
    کمکم کنید لطفا ؟
    با هزار بدبختی تونستم که این درسهام رو پاس کنم
    میترسم برم طرف مواد مخدر به خاطر این درس نخواندم و مواد بکشم که تمرکزم بره بالا
    تا حالا مواد نکشیدم اصلا فقط سیگار میکشم
    پس کمکم کنید خواهشا

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط moien نمایش پست ها
    من یه پسر 24 ساله ام و دانشجو ترم 7 و نمیدانم چرا نمیتونم درس بخوانم همش رو کتاب خوابم میبره
    صحفه اول نه و یا وسط صحفه اول یا دوم دیگه تموم 6 دانگ خوابم برده تموم
    نمیدونم چیکار کنم واسه امتحانات ؟
    کمکم کنید لطفا ؟
    با هزار بدبختی تونستم که این درسهام رو پاس کنم
    میترسم برم طرف مواد مخدر به خاطر این درس نخواندم و مواد بکشم که تمرکزم بره بالا
    تا حالا مواد نکشیدم اصلا فقط سیگار میکشم
    پس کمکم کنید خواهشا
    خوب اولا تلقین نکن که مواد میتونه آرومت کنه یا کمکت کنه . چون خودت خوب میدونی همین مواد میتنونه چکارت کنه .... پس ازالان طرز فکرتو درباره مواد عوض کن ..

خوب بعدش ببین بلکی ساعتی که میخوای درس بخونی مناسب نیس .... یا موقعه ایی درس میخوای بخونی که همه کاراتو کردی و خسته ایی ..
    خوب خوابت میگیره یه قهوه درست کن بخور ....

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    تشکر شده 641 بار در 289 پست
    میزان امتیاز
    11

این طبیعیه واسه نسل ما واسه نسل بعد از ما که دیگه دکترا به جای قرص خواب کتاب تجویز میکنند

ما نسل پتجاه پنجاه بودیم یعنی در شروعه با کتاب دوست بودیم تا نصف راه و از اونجا به بعد با تکنولوژی پش رفتیم و حالا دیگه با کتاب اخت نیستیم

باز تو یکی دو صفحه میخونی من تا نیت میکنم بخونم خوابم میبره عجیبه که در حالت عادی تا 6 صبح هم بیدار موندم

باید یکم از دنیای دیجیتالت کم کنی و چند مدت بیشتر با کاغذو کتاب ارتباط داشته باشیو دوست بشی - به نظرم برای شروع - رمان بهترین راه حله تا عادت کنی - رمان خونی مجله خونی روزنامه خونی اینها رو مرتبط در دستو ر کارت داشته باش مشکلت حل میشه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    تشکر شده 175 بار در 127 پست
    میزان امتیاز
    10

شما برای اینکه در هر کاری حتی برای اب خوردن ساده هم باید انگیزه داشته باشی . اگر انگیزه اب خوردن نداشته باشی ترجیح میدهی که تشنه بمانی و از جایت برای رفع تشنگی بلند نشی . پس برای هر کاری اول انگیزه و بعد هدف معینی ایجاد کنید . هدف شما از درس خواندن باید یک هدف محکم باشه و با تلاش و امید شروع به درس خواندن کنید . مطمن باشید توانایی هایش را دارید و به خود تلقین من نمیتوانم را نکنید .
    در ضمن یک مطالعه خوب مخصوصا درس باید در یک زمان و مکان و موقعیت مناسب انجام شود . قبل مطالعه از فعالیت های سنگین مثل ورزش و .. بپرهیزید و از خوردن غداهای سنگین هم دوری کنید . بهترین وقت درس خواندن هم ظهر از ساعت چهار به بعد است تا غروب . سعی کنید خواب کافی هم قبل از درس خواندن داشته باشید
    موفق باشید
    امضای ایشان
    "اگر امیدی نداری ... امید بساز "
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    ..........................................
    "

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد