نمایش نتایج: از 1 به 24 از 24

موضوع: قصد ازدواج

3507
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4508
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

قصد ازدواج

دوستان سلام من تقریبا چهل سالمه و مجرد از طریق اینترنت بامردی آشنا شده ام همسن و سال خودم . تقریبا پانزده ساعت در دفعات مختلف راجع به موضوعات مختلف
    گفتگو ی انلاین داشتیم ولی انچه مرا نگران کرده است این است که دفعه ی آخر سوالاتی راجع به سایز اندامها و نوع بکارت پرسیدو تقاضای دیدار حضوری کرد.
    به نظر شما این سوالات الان زودنبود و او ایا واقعا قصد ازدواج دارد؟ لطفا نظر خود را بنویسین .ممنونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4509
    تشکـر
    3
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : به نظر شما این مرد قصد ازدواج دارد؟ دوستان لطفا نظر دهید .قبلا از نظرات شما سپاسگزارم

vala chi begam toy in sen fekr nakonam kasi be fekr sare kar gozashtan kasi kone yani age ghasde ezdevaj dashte bashe khob aval shomaro mibine age az nazare zahero ok shod nire vase marahel badi vase ezdevaj

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : به نظر شما این مرد قصد ازدواج دارد؟ دوستان لطفا نظر دهید .قبلا از نظرات شما سپاسگزارم

سلام.به نظرم توی شرایط شما دیگه این حرفا معنی نمیده . بهتره اگه کسی قصد ازدواج باهاتون داره صریح و رک بیان کنه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4508
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر فروردین نمایش پست ها
    vala chi begam toy in sen fekr nakonam kasi be fekr sare kar gozashtan kasi kone yani age ghasde ezdevaj dashte bashe khob aval shomaro mibine age az nazare zahero ok shod nire vase marahel badi vase ezdevaj
    دختر فروردین عزیز ممنون که نظرتون گفتین.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4508
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بهار شريف نمایش پست ها
    سلام.به نظرم توی شرایط شما دیگه این حرفا معنی نمیده . بهتره اگه کسی قصد ازدواج باهاتون داره صریح و رک بیان کنه
    بهار عزیز از نظرتون ممنونم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4508
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دو ستان عزیز دیگر لطفا نظر دهیدبرایند نظرها برایم بسیار مهم است. با تشکر فراوان

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام خييييلي دور از عقله كه در عرض 15 ساعت كسي تصميم به ازدواج بگيره من فكر نميكنم چنين نيتي داشته باشه، حداقل فعلا،بهتره قبل از ملاقات حضوري و آشنايي بيشتر با شخصيت ايشون حرف هاتونو به مسائل جنسي نكشونيد ، به يه شكلي حرفو عوض كنيد بعد از چند جلسه ملاقات در يه جاي مناسب وعمومي خييلي راحت ميتونيد منظور ايشونو از اين رابطه بفهميد البته اگه فهميدين كه نيت خوبي نداره خواهشا خودتونو گول نزنيد كه شايد اينطور نباشه و بخواد منو امتحان كنه سن شما سن اين حرفا نيست و اگه كسي نيت مثبتي داشته باشه قبل از اينكه كار به جاهاي باريك كشيده بشه پيشنهاد ازدواجشو ميده.
    امضای ایشان

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط nahid123 نمایش پست ها
    دوستان سلام من تقریبا چهل سالمه و مجرد از طریق اینترنت بامردی آشنا شده ام همسن و سال خودم . تقریبا پانزده ساعت در دفعات مختلف راجع به موضوعات مختلف
    گفتگو ی انلاین داشتیم ولی انچه مرا نگران کرده است این است که دفعه ی آخر سوالاتی راجع به سایز اندامها و نوع بکارت پرسیدو تقاضای دیدار حضوری کرد.
    به نظر شما این سوالات الان زودنبود و او ایا واقعا قصد ازدواج دارد؟ لطفا نظر خود را بنویسین .ممنونم

خب دوست عزیز از یک ارتباط مجازی چه انتظاری دارید ...

اینکه شما بخوایت اونو ببنید و ایشون واقعا" قصدش چیه ... واقعا" جای هر سوالی رو داره

هر چندم در مورد ازدواج حرفی نزدید ...

پس اگه قرار ملاقات دارید حتما" با شخصی برید و قبلش شرایط رو بسنجید ...

چون راستش نمیشه در این روزگار به کسی اعتماد کرد تا کامل بتونی بشناسیش ...

پس کاملا" حساب شده عمل کن

در مورد سوال اون آقام باید بگم که اصلا" لزومی نداره که این سوالو از شما بپرسه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

راستش عزیزم ما خانوما درسته شاید دیر دل ببندیم ...

ولی بدبختانه وقتی دل میبندیم دیگه دل کندنمون خیلی سخت میشه ...

اینکه خیلی با هم حرف زدیت درست ... ولی دلیلی نداره که بخواد سایز چیزی رو ازت بپرسه ...

این نشون میده که این اقا دنبال کار دیگه ای هست و حسابی شهوتی ....

پس حسابی مواظب باش و همه جوانب رو بسنج
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

10. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4508
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zbahane نمایش پست ها
    سلام خييييلي دور از عقله كه در عرض 15 ساعت كسي تصميم به ازدواج بگيره من فكر نميكنم چنين نيتي داشته باشه، حداقل فعلا،بهتره قبل از ملاقات حضوري و آشنايي بيشتر با شخصيت ايشون حرف هاتونو به مسائل جنسي نكشونيد ، به يه شكلي حرفو عوض كنيد بعد از چند جلسه ملاقات در يه جاي مناسب وعمومي خييلي راحت ميتونيد منظور ايشونو از اين رابطه بفهميد البته اگه فهميدين كه نيت خوبي نداره خواهشا خودتونو گول نزنيد كه شايد اينطور نباشه و بخواد منو امتحان كنه سن شما سن اين حرفا نيست و اگه كسي نيت مثبتي داشته باشه قبل از اينكه كار به جاهاي باريك كشيده بشه پيشنهاد ازدواجشو ميده.
    سلام zbahane عزیز ممنونم از جواب خوبتون ،معمولا مردها حرف را به این امور می کشانند و دلیلشون هم اینه که اگر فیزیک را مناسب ندانستن ادامه ندهند، معمولا در آمارهای گرفته شده مهمترین معیار برای انتخاب همسر در خانمها شخصیت بعد شغل بعد بعد تیپ و فیزیک و بعد تحصیلات ..................... ولی در مردها مهمترین معیارفیزیک و جذابیت است .
    بله مساله همین جاست در سن بالاتر باوسواس بیشتری آشنایی انجام می شه تارسیدن به شناخت کامل . از لطفتون سپاسگزارم

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4508
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    خب دوست عزیز از یک ارتباط مجازی چه انتظاری دارید ...

اینکه شما بخوایت اونو ببنید و ایشون واقعا" قصدش چیه ... واقعا" جای هر سوالی رو داره

هر چندم در مورد ازدواج حرفی نزدید ...

پس اگه قرار ملاقات دارید حتما" با شخصی برید و قبلش شرایط رو بسنجید ...

چون راستش نمیشه در این روزگار به کسی اعتماد کرد تا کامل بتونی بشناسیش ...

پس کاملا" حساب شده عمل کن

در مورد سوال اون آقام باید بگم که اصلا" لزومی نداره که این سوالو از شما بپرسه
    سلام آقا فرخ ممنونم که پاسخ دادین نظر آقایون خیلی برام مهم بود ، خوب در گفتگوی انلاین می توان تا حدودی به نگرشها و زاویای نگاه کاربرها پی برد . مثلا شما از نوشته هاتون پیداست که سعی می کنید در پی انسانیت باشید شاید دنیا بواسطه ی همین رفتارهاست که می چرخد.
    همین از شناختی که ازش پیدا کرده بودم سوالش منو غافلگیر و ناراحت کرد . مرسی از راهکارهاتون

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4508
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa42 نمایش پست ها
    راستش عزیزم ما خانوما درسته شاید دیر دل ببندیم ...

ولی بدبختانه وقتی دل میبندیم دیگه دل کندنمون خیلی سخت میشه ...

اینکه خیلی با هم حرف زدیت درست ... ولی دلیلی نداره که بخواد سایز چیزی رو ازت بپرسه ...

این نشون میده که این اقا دنبال کار دیگه ای هست و حسابی شهوتی ....

پس حسابی مواظب باش و همه جوانب رو بسنج
    مهسا جان مرسی از جواب قشنگت ، راستش سنم نشون میده که من ادم سفت و سختی هستم ممنونم از تلنگرت.
    می دونی چیزی که مهمه اینه که زودتر بفهم که واقعا منظورش چیه ؟

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4508
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان عزیز دیگر نظرهاتون برام مهمه لطفاآنچه از ذهنتان می گذردمرقوم فرمایید قبلا از لطف ،توجه و زحمتتون سپاسگزارم .

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4462
    تشکـر
    6
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

معذرت ميخوام اما امكان نداره ايشون الان به قصد ازدواج اين سوالها رو پرسيده باشن
    امضای ایشان
    دلم به مستحبي خوش است كه جوابش واجب است
    السلام عليك يا علي بن موسي الرضا المرتضي

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

ببين ميتوني يه جوري ازش بپرسي قصدش از ارتباط با شما چيه ؟؟!!! چون ديگه توي سن شما و اون آقا اين سوال پرسيدنا و مسائل جنسي خيلي مسخره است . ديگه توي اين سن اينقدر طرف پخته و با تجربه است كه بايد دنبال ملاك هاي ديگه اي باشه . فقط مواظب باشيد اون آقا فكر نكنه چون شما هنوز توي اين سن ازدواج نكردين حاضرين هر شرايطي رو قبول كنيد .

17. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام .به نظر من شما یه دختر 18 ساله ساده نیستید که مثلا با این حرفا خام بشید یا چیزی دیگه ... شما 40 سالتونه و اگه قصد ازدواجی باشه باید رک بیان کنه ...
    بعدش اینکه از طریق چت و اینترنت وغیره هیچوقت حرف های طرف مقابل رو اونطور که باید بپذیری قبول نکن .. چون ممکنه کلا دروغ باشه و شما رو تو یه رابطه سردرگم قرار بده .

بهتره اول درمورد اون آقا تحقیق کنید ... اصلا از کجا میدونید صددرصد که ایشون الان زن و بچه نداشته باشه ؟؟ یا حرفاش صددرصد راست باشن ؟؟

بعضی موقه هات همین بیخیال گفتن ها یا حوصله ندارم ها . فرصتی به طرف مقابل میده که بعدا میگی ای کاش درموردش تحقیق میکردم .بیشتر میشناختمش ...

18. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    10

ببین من فکر می کنم اصلا وقتت رو هدر نده که بخواهی توی اینترنت با شخص مناسبی آشنا شوی برای ازدواج،،کلا،،

19. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3230
    تشکـر
    170
    تشکر شده 72 بار در 41 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra59 نمایش پست ها
    zahra59 عزیز مرسی از جواب خلاصه و مفیدتون به نظر من هم به دور از ادب و احترام است .
    امضای ایشان
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ماعدم ماست

20. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4508
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra59 نمایش پست ها
    زهراجان ممنونم که جواب صریح دادین . شما لطف کردین

21. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4508
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بهار شريف نمایش پست ها
    ببين ميتوني يه جوري ازش بپرسي قصدش از ارتباط با شما چيه ؟؟!!! چون ديگه توي سن شما و اون آقا اين سوال پرسيدنا و مسائل جنسي خيلي مسخره است . ديگه توي اين سن اينقدر طرف پخته و با تجربه است كه بايد دنبال ملاك هاي ديگه اي باشه . فقط مواظب باشيد اون آقا فكر نكنه چون شما هنوز توي اين سن ازدواج نكردين حاضرين هر شرايطي رو قبول كنيد .
    بهار جان از پی گیریتون ممنونم دیگه نمی خوام ادامه بدم البته بعد از اون سوالها انقدر شوکه شدم که ادامه ندادم ، همیشه بهارباش

22. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4508
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amin نمایش پست ها
    سلام .به نظر من شما یه دختر 18 ساله ساده نیستید که مثلا با این حرفا خام بشید یا چیزی دیگه ... شما 40 سالتونه و اگه قصد ازدواجی باشه باید رک بیان کنه ...
    بعدش اینکه از طریق چت و اینترنت وغیره هیچوقت حرف های طرف مقابل رو اونطور که باید بپذیری قبول نکن .. چون ممکنه کلا دروغ باشه و شما رو تو یه رابطه سردرگم قرار بده .

بهتره اول درمورد اون آقا تحقیق کنید ... اصلا از کجا میدونید صددرصد که ایشون الان زن و بچه نداشته باشه ؟؟ یا حرفاش صددرصد راست باشن ؟؟

بعضی موقه هات همین بیخیال گفتن ها یا حوصله ندارم ها . فرصتی به طرف مقابل میده که بعدا میگی ای کاش درموردش تحقیق میکردم .بیشتر میشناختمش ...

آقا امین عزیز ممنونم که پاسخ دادین بله دقیقا حق باشماست ، یعنی در جامعه ی از تعادل خارج شده ی ما عده ای با پرسیدن این نوع سوالها سرگرم و خشنودند، از تلنگرهاتون سپاسگزارم

23. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4508
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سوزان نمایش پست ها
    ببین من فکر می کنم اصلا وقتت رو هدر نده که بخواهی توی اینترنت با شخص مناسبی آشنا شوی برای ازدواج،،کلا،،
    سوزان جان ممنونم که راهنمایی کردین .

24. کاربران زیر از nahid123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4508
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سلام برشما نمایش پست ها
    zahra59 عزیز مرسی از جواب خلاصه و مفیدتون به نظر من هم به دور از ادب و احترام است .
    سلام بر شمای عزیز از تایید شما هم ممنونم .

26. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

بهار جان از پی گیریتون ممنونم دیگه نمی خوام ادامه بدم البته بعد از اون سوالها انقدر شوکه شدم که ادامه ندادم ، همیشه بهارباش
    ميتونم يه سوال ازت بپرسم ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد